Skip to content
LG

Jak zrobić zrzut ekranu na telefonie LG e400

17 de czerwiec de 2023

Zrzuty ekranu z naszego telefonu komórkowego mogą okazać się bardzo przydatne, jeśli tak jest, mogą nam pomóc nie tylko zapamiętać coś, co widzieliśmy być może na początku Facebooka lub jakiejś oferty Mercado Libre, być może zrobić zrzut ekranu rozmów WhatsApp, między innymi.

Jest to coś ważnego w każdym telefonie komórkowym, który musi być, musimy wiedzieć, jak go wziąć zrzut ekranu na LG e400Nigdy nie wiesz, kiedy może ci się to przydać.

Zrób zrzut ekranu LG e400

kiedy robisz przechwytywanie lub zrzut ekranu pozostaje zapisany w galeria zdjęć, w folderze przeznaczonym wyłącznie do przechwytywania, które wykonujemy. W większości telefonów komórkowych zrobienie zrzutu ekranu jest proste i odbywa się za pomocą kombinacji dwóch przycisków, co niewątpliwie znacznie ułatwia sprawę, chociaż są telefony, które nie mają możliwości robienia zrzutów ekranu, chyba że zainstalujesz aplikację To jest odpowiedzialny za umożliwienie nam użycia kombinacji przycisków do zrób zrzuty ekranu.

Zrób zrzut ekranu na LG e400

Umieszczamy na ekranie to, co chcemy zrobić lub uchwycić, gdy już jesteśmy gotowi, wystarczy nacisnąć przycisk home + power na kilka sekund.

Zauważysz, że zrzut ekranu jest wykonywany, ponieważ ekran trochę się włącza, pojawia się biała ramka, a dźwięk jest odczuwalny, jakby pochodził z aparatu.

Po zrobieniu zdjęcia wystarczy go poszukać w galerii zdjęć, w folderze o nazwie „zrzut ekranu” Wszystkie zrzuty ekranu wykonane telefonem LG e400 zostaną tam zapisane.

Jak zrobić zrzut ekranu za pomocą LG e400

Jak zobaczysz, nie jest to wcale skomplikowane, jeśli masz inny telefon komórkowy i nie wiesz, jak zrobić zrzut ekranu lub nie ma możliwości połączenia przycisków, jak powiedziałem nieco powyżej, jest aplikacje, które pozwalają nam skonfigurować dwa przyciski w naszym telefonie komórkowym, aby móc robić zrzuty ekranu Podobnie jak w tym przypadku, przy włączonym przycisku home + jest to dobry sposób na uzyskanie omawianej opcji, co jest dość ważne.

Wiesz już, że poniżej masz pole komentarza, w którym możesz zostawić wszystkie wątpliwości i / lub problemy, które masz, a skromny sługa tego bloga, gdy tylko będzie mógł, przeskoczy od razu do tych komentarzy, aby spróbować Ci odpowiedzieć aby wam pomóc, jesteśmy dobrymi samarytanami.

dołącz do naszego kanału telegram