Skip to content

Jak zsynchronizować zakładki Google Chrome między komputerami i telefonami komórkowymi (przykład)

4 de luty de 2021

W tym artykule możemy znaleźć rozwiązanie, w jaki sposób zsynchronizować znaczniki Google Chrome między komputerami i telefonami komórkowymi w prosty i szybki sposób w kilku krokach, aby móc uporządkować zakładki oba urządzenia.

Markery to wynalazek, który od wielu lat nam to ułatwia zapisywać strony internetowe które nas interesują i mogą być dla nas przydatne, zakładki zapisywane są w ramach określonej przeglądarki, na przykład: Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox.

Te znaczniki pozwalają, jak mówi ich nazwa „Znak” stronę internetową, która jest dla nas użyteczna, którą chcemy zobaczyć później, a tym samym uniknąć utraty tej strony internetowej, wynalazek zaprojektowany dla wygody użytkownika, możliwość korzystania z niej jako skrót do stron internetowych które odwiedzamy często każdego dnia, możemy też umieść zakładki z boku przeglądarki Google Chrome aby mieć dużo łatwiejszy dostęp.

Wielkim pytaniem dla użytkowników jest to, czy można to osiągnąć synchronizować zakładki z komputera na urządzenie mobilne, ponieważ wiemy, że w urządzeniach mobilnych możemy zainstalować ulubioną przeglądarkę, aby nawigować jak zwykle na komputerze, a przede wszystkim, aby móc automatycznie wyświetlać zakładki obecne na komputerze na urządzeniu mobilnym.

Aby rozpocząć przenoszenie znaczników sposób automatyczny Musimy mieć zakładki wewnątrz naszego komputera w sposób zorganizowany, wejdziemy do zakładek i wyeliminujemy te, które nie były potrzebne, pozostawiając tylko to, z czego korzystamy na co dzień i interesujące nas strony.

W ten sposób wchodząc do przeglądarki z urządzenia mobilnego mogą zobaczyć zakładki w kolejności ich zainteresowania, jest to możliwe w przeglądarkach, które są pod Android lub iOs na urządzeniu mobilnym mogą umieszczać foldery w zakładkach, aby utrzymać organizację, taką jak; Codzienne wiadomości, witryny wideo, gry wideo i nie tylko.

Kroki synchronizacji zakładek między telefonem komórkowym a komputerem

  1. Najpierw musimy wprowadź Gmaila, aby się zalogować na naszym koncie od Android i iOs używa kont Google do synchronizowania kontaktów i danych użytkowników na różnych platformach.
  2. W Androidzie odnajdujemy automatyczną synchronizację, gdy logujemy się do Gmaila, gdy używamy Google Chrome Synchronizacja zakładek w ramach wspomnianej przeglądarki będzie szybsza bez konieczności ręcznej synchronizacji, co jest wielką zaletą dla użytkowników Androida.
  3. W iOs Musimy skonfigurować tak, aby można go było synchronizować automatycznie, zupełnie inaczej niż w Androidzie, ponieważ jak wiemy Manzana Nie używa konta Google w swoim systemie operacyjnym, więc musimy go skonfigurować, aby zsynchronizować zakładki w domyślnej przeglądarce na Twoim urządzeniu mobilnym.

zakładki wyszukiwania google

Jak zsynchronizować zakładki na iOS?

  1. Wejdziemy do aplikacji iOs Google Chrome i przejdziemy do jego konfiguracji i tam zalogujemy się na konto Gmail, zakładki pojawią się automatycznie w Google Chrome ponieważ automatyczna synchronizacja jest aktywowana przy wejściu na konto Gmail.
  2. Przy wejściu do opcji „Pasek zakładek” Zobaczymy w nich foldery różnych zakładek, możemy bez problemu uruchomić je w przeglądarce i dodać nową przeglądarkę na komputerze lub urządzeniu mobilnym, która będzie automatycznie synchronizować się na urządzeniach, które aktywuje Twoje konto Gmail.
  3. W zakładkach znajdziemy dwa foldery, „Pasek zakładek” który pozwala nam przeglądać zakładki, które zostały zapisane z komputera i „Zakładki na telefon komórkowy” te, które logicznie zostały zapisane na telefonie komórkowym.

Dzięki tym krokom możesz cieszyć się plikiem automatyczna synchronizacja Twojej przeglądarki na urządzeniu mobilnym i jednocześnie na komputerze, to wygoda, która pozwoli nam w praktyczny i bezpieczny sposób uzyskiwać dostęp do codziennych stron internetowych.

dołącz do naszego kanału telegram