Skip to content

Jak używać rozszerzeń Google Chrome do dodawania nowych tagów? – Prosty samouczek

14 de styczeń de 2022

Google Chrome zawiera wiele funkcji, które można dodawać stopniowo aby użytkownicy mogli cieszyć się więcej do korzystania z tej przeglądarki. Te funkcje, które można stopniowo dodawać, są rozszerzeniami. Google stworzył specjalną sekcję do pobierania rozszerzeń, którą jest Google Store.

Wszystkie rozszerzenia, które zainstalowałeś na swoim komputerze lub telefonie komórkowym, służą do dodawania nowych tagów, których będziesz używać później. Krótko mówiąc, pokażemy Ci, jakie są główne tagi, które możesz dodać do Google Chrome, jak zarządzać stroną główną oraz projekty do wykorzystania w opcji „Nowa karta”.

Jakie są główne tagi, które można dodać do Google Chrome?

Przeglądarka internetowa Google Chrome zawiera setki tagów, których można używać w aplikacji mobilnej lub w przeglądarce na komputerze. Tagi Google pozwalają grupować określone zakładki które otworzyłeś w swojej przeglądarce podczas korzystania z niej.

Funkcja tagowania została włączona do przeglądarki Google Chrome wyłącznie w celu lepszej organizacji każdego z używanych okien. Oprócz etykiet, przeglądarka wyświetla również wskaźniki aby przypisać konkretny kolor, który pomoże Ci lepiej zidentyfikować więcej etykiet.

Istnieją dwa główne tagi w Google Chrome, czyli „znaczniki audio” i „znaczniki kart”. Jeśli nie wiesz, w Google Chrome istnieje sposób na dostosowanie lub skonfigurowanie skrótów klawiaturowych, aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji przeglądarki.

Ponadto w przeglądarce Google Chrome nie ma tylko jednego sposobu dostosuj skróty klawiaturowe ani tworzyć etykiet. Dzięki tej przeglądarce internetowej istnieje nawet sposób na wznowienie pobierania, które zostały zablokowane.

Jak zmodyfikować stronę główną i prognozę pogody, aby wyglądała lepiej?

Jeśli chcesz zwiększyć przyjemność korzystania z przeglądarki, najlepszą rzeczą jest zmodyfikować stronę główną Google Chrome i prognoza pogody. Zobacz, jak zmienia się strona główna:

 1. Włącz telefon komórkowy lub komputer
 2. Otwórz przeglądarkę Google Chrome
 3. Uzyskaj dostęp do ustawień przeglądarki
 4. W wyszukiwarce ustawień umieść zdanie „Strona główna”
 5. Aby zakończyć, kliknij pierwszy wynik wyszukiwania i przejdź do zmiany strony początkowej

W ten sposób zmienia się początkowa strona przeglądarki Google Chrome. Następująco prognoza pogody się zmienia:

 1. Otwórz przeglądarkę
 2. Idź prosto na stronę Google Home
 3. Przejdź do sekcji „Klimat”
 4. Dostosuj to, co jest potrzebne do prognozy pogody i zapisz wprowadzone zmiany

osoba korzystająca z komputera

Kiedy skończysz dostosowywać tego rodzaju rzeczy, najlepiej wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, aby uniknąć tego w przyszłości dwie konfiguracje są wadliwe.

Istnieje wiele układów, które można znaleźć dla strony „Nowa karta” w stylach przeglądarki, które można umieścić na stronie „Nowa karta” w przeglądarce Google Chrome, aby tag google chrome wygląda dużo lepiej. Niektóre z takich stylów nosi wiele osób.

Ale zamiast tego jest kilka stylów, które rzadko nosi, a które są naprawdę dobre dostosuj przeglądarkę Google Chrome. Dwa najczęściej używane projekty to zmodernizowana i nowa zakładka infinity. Abyś był bardziej świadomy funkcji Google Chrome, porozmawiamy o każdym z nich.

Zmodernizuj swoją stronę „Nowa karta” w przeglądarce

Modernizacja nowych kart to coś, co, prawdę mówiąc, okazuje się bardzo dobre dla osób, które chcą poznać projekt Chrome lub chcą, aby ich przeglądarka wyglądała inaczej. Oto, co musisz zrobić, aby unowocześnić stronę główną z Twojej przeglądarki:

 1. Włącz komputer
 2. Otwórz Chrome
 3. Uzyskaj dostęp do ustawień
 4. Przejdź do sekcji „Projekt”
 5. Wejdź w opcję 'Strona główna’
 6. Aby zakończyć, wybierz opcję „Użyj strony niestandardowej” i dostosuj to, co najbardziej lubisz

dziewczyna dostosowująca chrom

Jeśli napotkasz problemy z dostosowanie strony głównej Twojej przeglądarki Chrome, musiałbyś przejść do oficjalnej strony Google, aby znaleźć informacje, które pomogą Ci rozwiązać problem.

Czym jest zakładka New Infinity i jak jest modyfikowana?

Google wprowadził nową funkcję o nazwie „Nowa karta nieskończoności”, która ma kilka rzeczy, które warto skomentować. Dzięki tej nowej karcie możesz dostosować takie rzeczy, jak zakładka internetowa gdzie jesteś, tapety i wiele innych rzeczy.

dołącz do naszego kanału telegram