Skip to content

Jak zsynchronizować i przeglądać moją książkę telefoniczną z moich kontaktów na Facebooku Czy to możliwe?

29 de październik de 2022

Facebook można uznać za najbardziej znaną, znaną i używaną sieć społecznościową na całym świecie. Będąc tak długo na rynku mediów społecznościowych, nic dziwnego, że wprowadził kilka dużych zmian w swoim interfejsie, modalność i funkcjonalność. Jedną z tych zmian lub ewolucji aplikacji jest możliwość synchronizowania kontaktów w agendzie telefonu z kontaktami w telefonie. W wyniku tej aktualizacji może pojawić się pytanie: Czy mogę zobaczyć książkę telefoniczną moich kontaktów?

Ta funkcja pozwala na lepszą organizację między kontaktami Facebook Messenger i kontakty znalezione w telefonie. Możesz je sklasyfikować według swoich ulubionych kontaktów i tych najważniejszych, dzięki czemu cały proces będzie znacznie łatwiejszy.

Komunikator facebookowy Ma również kilka opcji prywatności które pozwalają ukryć ostatnie połączenie na czacie, zdecydować, kto może zobaczyć, czy jesteś połączony, czy nie, lub kto może zobaczyć historie, które znasz o swoim profilu.

Jeśli chodzi o to ostatnie, Facebook w swoich najnowszych aktualizacjach usunął z aplikacji funkcję być w stanie zobaczyć wszystkie numery, które miałeś na swoim telefonie. Pozwoliło to na większy komfort dla użytkownika podczas korzystania z aplikacji. Ponadto, możesz również zrobić swego rodzaju zaproszenie z platformy Facebook do wszystkich kontaktów, które zarejestrowałeś na swoim telefonie; którzy z kolei nie są przyjaciółmi w sieci społecznościowej.

Ale ze względu na problemy z bezpieczeństwem, które miała ta uznana sieć społecznościowa, zdecydowali się usunąć tę funkcję, aby chronić informacje o kontaktach użytkownika; Coże nie można ich zhakować i używane do złych celów.

Jednak dzięki temu artykułowi możesz zobaczyć za pośrednictwem aplikacji lub strony sieci społecznościowej numery telefonów znajomych na platformie. nauczymy Cię jak odzyskać numer kontaktowy teraz, gdy Facebook usunął książkę adresową, a także jeśli usunąłeś kontakt i chcesz odzyskać jego numer. Poniżej pokażemy Ci świetną alternatywę dla tej niedogodności.

Wejdź na platformę Facebook

Przede wszystkim i choć brzmi to oczywiste, musisz wejść na platformę Facebooka; albo przez a urządzenie z oficjalną aplikacją lub za pośrednictwem komputera. Musisz uzyskać dostęp lub zalogować się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła, aby wejść do swojego profilu użytkownika na Facebooku.

Znajdź kontakt znajomego

Następnie musisz wyszukać kontakt lub znajomego, którego imię chcesz poznać, przez wyszukiwarkę że Facebook jest zintegrowany z górnym środkowym paskiem; tam wpiszesz imię osoby, której szukasz. Dzięki tej wyszukiwarce będziesz mógł uzyskać dostęp do wszystkich swoich znajomych i nieznajomych na Facebooku, a także do stron i grup, które mogą Cię zainteresować.

Przejdź do „Informacji”

raz jest wpisany w profilu osoby szukałeś, zobaczysz w lewym pasku bocznym, znajdziesz podstawowe dane o profilu osoby, takie jak data urodzenia, miejsce pochodzenia i miejsce, w którym aktualnie mieszka. Tuż pod tą informacją znajdziesz sekcję z nazwą Informacji, którą musisz wpisać jednym kliknięciem.

zobacz listę kontaktów na Facebooku

Wypełnij „Informacje kontaktowe”

Po uzyskaniu dostępu do wyżej wymienionej sekcji zostaniesz przekierowany na stronę ze wszystkimi istotnymi informacjami o konkretnym użytkowniku. Musisz przejść na dół strony, znajdziesz kategorię informacje kontaktowe gdzie możesz znaleźć numer telefonu danej osoby.

W ten sposób, chociaż Facebook usunął tę funkcję ze wszystkich swoich platform, dzięki temu prostemu procesowi możemy znaleźć numery telefonów naszych znajomych.

W przypadku, gdy numer telefonu nie pojawia się w sekcja informacji kontaktowychponieważ użytkownik ubezpieczenia nie umieścił tych informacji w swoim profilu z powodów osobistych.

Czy te informacje okazały się przydatne? Jeśli tak, a masz jakieś pytania lub sugestie, zostaw je w komentarzach, chętnie je przeczytamy!

dołącz do naszego kanału telegram