Skip to content

Jak zrootować Samsunga J7 【 BEZ używania Odina 】

20 de styczeń de 2023

Jest wielu ludzi, którzy są bardzo ciekawi, kiedy mówią o rootowaniu.Co można zrobić? Jakie ma zalety i wady? Odpowiedzieliśmy na to wszystko w wielu artykułach.

W tym przypadku chcę się skupić jak zrootować Samsunga J7 bez komputera, nie trzeba używać Odinalub coś dziwnego. Ponieważ chcę, abyś mógł być rootowany w sposób, który jest nie tylko prosty, ale także szybki. Abyś skupił się na wszystkim, co możesz zrobić, i nie spędzał godzin na zastanawianiu się, jak zacząć kopać w tym wspaniałym i ogromnym świecie root.

Zrootuj Samsunga Galaxy J7 bez Odyna

Przede wszystkim musisz mieć baterię na poziomie 70% przed kontynuowaniem i ważne jest, aby aktywować nieznane źródła, ponieważ zamierzasz Pobierz aplikację KingRoot stąd iw przypadku, gdy nieznane źródła nie zostaną aktywowane, nie pozwoli ci to zainstalować tego APK.

Nie ma znaczenia jaki masz model, może to być dowolny: SM-J700H, SM-J7008, SM-J700F i SM-J700M i ta metoda będzie działać tak samo.

Pewnego razu pobrałeś KingRoota co oczywiście musisz zrobić, to zainstalować, teraz go uruchom, a zobaczysz ekran z kółkiem pośrodku, który ma kłódkę, zrozumienie tej aplikacji nie jest zbyt skomplikowane, ponieważ jeśli o to chodzi, nie masz innej opcji niż zapuszczać korzenie.

To, co musisz zrobić, to po prostu kliknąć tam, gdzie jest napisane „spróbuj zrootować” na dole aplikacji, aby rozpocząć procedurę rootowania, może to trochę potrwać, więc zalecam cierpliwość.

Zobaczysz, że krok po kroku jest to uzupełniane, procent zostanie wypełniony na środku ekranu, gdzie wcześniej była blokada. Po zakończeniu zobaczysz zielony komunikat z napisem „Zrootuj pomyślnie”, co w zasadzie oznacza, że ​​jesteś już użytkownikiem root.

Teraz, aby zakończyć proces, musisz po prostu ponownie uruchomić urządzenie.

Sprawdzanie, czy jesteś użytkownikiem root

Jeśli chcesz sprawdzić, czy wszystko poszło tak, jak powinno, wystarczy, że po prostu to zrobisz Pobierz RootCheckeraaplikacja, którą polecam po zakończeniu rootowania, abyś w ten sposób mógł potwierdzić, czy wszystko, co zrobiłeś, naprawdę poszło tak, jak powinno, i rzeczywiście masz uprawnienia roota na swoim urządzeniu.

dołącz do naszego kanału telegram