Skip to content

Jak zrootować Samsung Galaxy S6, S6 Edge, (SM-G920, SM-G920i, SM-G920T1, SM-G920P i SM-G9200)

30 de sierpień de 2023

Czy masz Samsunga Galaxy S6 lub Galaxy S6 Edge? Będziesz wtedy wiedział, że mówimy o dwóch najlepszych smartfonach, jakie można obecnie kupić za pieniądze, chociaż w każdym razie, gdy mówimy o terminalach z Androidem, rootowanie zawsze pomaga lepiej z nich skorzystać.

Rzeczywiście, dzięki odpowiednim aplikacjom będziesz mógł zrootować swój  Samsung Galaxy S6 lub Galaxy S6 Edge w zaledwie kilku krokach, dzięki czemu posiadanie telefonu komórkowego z o wiele większą liczbą funkcji niż zwykle po jego opuszczeniu będzie całkowicie łatwe Fabryka.

Następnie pokażemy Ci jeden z najlepszych tutoriali, jeśli chodzi o rootowanie Samsunga Galaxy S6 lub Galaxy S6 Edge, dzięki czemu za chwilę będziesz mieć już zrootowany smartfon.

W każdym razie musisz wziąć pod uwagę, że jeśli chodzi o rootowanie Samsunga Galaxy S6 lub Galaxy S6 Edge, będziesz mieć dostęp do wszystkich tych funkcji, rezygnując z gwarancji fabrycznej urządzenia, ponieważ zostanie ona automatycznie utracona, gdy wykonamy rootowanie procedura.

Następną rzeczą do rozważenia, choć nie jest to obowiązkowe, jest to, że zawsze zalecamy wykonanie kopii zapasowej całej zawartości telefonu Samsung Galaxy S6 lub Galaxy S6 Edge, na wszelki wypadek.

Chociaż prawdą jest, że wraz z ubiegłorocznymi premierami wielu zaczęło patrzeć na inne urządzenia, takie jak Galaxy S7 czy Galayx S7 Edge, nie możemy stracić z oczu faktu, że poprzedni Galaxy S6 był jednym z najbardziej udanych terminali w historii . dla Koreańczyka

W rzeczywistości musimy wziąć pod uwagę w tym sensie, że jeśli masz Galaxy S6 zaktualizowany do systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow, będziesz mógł go zrootować bez większych trudności, co pokażemy Ci poniżej.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, w tym artykule chcemy pokazać ogromną liczbę opcji, które są możliwe, jeśli chodzi o zrootowanie Galaxy S6, choć oczywiście do tego potrzebny będzie również komputer z systemem operacyjnym Windows jako program taki jak Odin.

Jednocześnie musisz wziąć pod uwagę, że Twój Galaxy S6 musi mieć co najmniej 40% lub 50% baterii , aby zapobiec jego wyłączeniu w trakcie procesu, co wiąże się z niedogodnościami.

Ponadto, zanim zaczniesz krok po kroku zrootować Galaxy S6, powinieneś pamiętać, że będziesz musiał zainstalować wszystkie sterowniki USB Samsung.

Zrootuj Samsunga Galaxy S6 SC-05G za pomocą Odina

Po pobraniu Odina na komputer z systemem operacyjnym Windows następną rzeczą, którą musisz zrobić, to całkowicie wyłączyć smartfon.

Kiedy to zrobisz, musisz ponownie uruchomić urządzenie w trybie pobierania , co wcale nie jest skomplikowane. Możesz to zrobić bezpośrednio, przytrzymując jednocześnie przycisk Home, przycisk zasilania i przycisk zmniejszania głośności. Musisz je przytrzymać, aż urządzenie Galaxy S6 ostrzeże, że uruchomi się w trybie pobierania.

Następnie odłóż na bok wszystkie ostrzeżenia, które mogą pojawić się w tym przypadku, ponieważ nie musimy na nie zwracać uwagi, a wystarczy zwiększyć głośność, aby nacisnąć klawisz i kontynuować Skończyłem to, odpowiada to wcześniejszemu otwarciu Odina w rozpakowanym folderze.

Po wykonaniu tej czynności podłącz Galaxy S6 do komputera za pomocą oryginalnego kabla USB, jeśli to możliwe. Odin powinien automatycznie rozpoznać podłączony Galaxy S6, a na ekranie pojawi się komunikat Dodano.

Gdy Odin znajdzie dane urządzenie, należy kliknąć przycisk PDA . Kolejną rzeczą jest wybranie pliku CFAutoRoot.tar, który również znajduje się w pobranych plikach. Wracasz do Odina, w tym przypadku kliknij przycisk Start, aby rozpocząć procedurę.

W tym momencie rozpocznie się rootowanie Twojego Galaxy S6, co oznacza, że ​​musisz poczekać kilka sekund, zanim będziesz mógł cieszyć się w pełni odblokowanym terminalem. Kiedy już to zrobisz, w zielonym polu powinieneś zobaczyć komunikat Pass in Odin. Po zakończeniu Twój Galaxy S6 powinien sam się ponownie uruchomić.

OK, w takim razie należy wykonać rootowanie S6 Marshmallow 6.0.1. Kolejną rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić, czy wśród aplikacji zainstalowanych na Twoim urządzeniu mobilnym z systemem Android nie pojawia się aplikacja o nazwie SuperSU, co potwierdza powodzenie procesu rootowania.

Po wykonaniu poprzednich kroków następną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że możesz pobrać aplikację, która również potwierdzi powodzenie procesu, np. Root Checker

Samsung S6 G9200 to chiński klon koreańskiego Galaxy S6 z doskonałą jakością detali i materiałów. Posiada 5,1-calowy ekran IPS HD o rozdzielczości 854 x 480, dwurdzeniowy procesor MTK6572 taktowany zegarem 1,2 GHz i 512 RAM-u.

Dodatkowo działa na systemie operacyjnym Android 4.4.2 KitKat. Na dzień dzisiejszy może się to wydawać telefonem komórkowym z kilkoma funkcjami, chociaż tutaj dowiesz się, jak zrootować klona Samsunga S6 bez komputera, aby móc w pełni wykorzystać ten sprzęt.

Jaki jest pożytek z rootowania tego telefonu komórkowego?

Będziesz mógł uzyskać wiele korzyści, rootując chiński S6, ponieważ będziesz mieć uprawnienia do aplikacji wymagających uprawnień roota, będziesz mógł także instalować niestandardowe ROMy, flashować telefon komórkowy i nie tylko. Kolejną wielką zaletą jest to, że możesz podkręcić procesor telefonu komórkowego , dzięki czemu możesz nieco przyspieszyć to urządzenie, jeśli nie spełni Twoich oczekiwań.

Zrootuj klon Samsunga S6 bez komputera

Przed rozpoczęciem należy wziąć pod uwagę kilka punktów, w ten sposób można uniknąć uszkodzenia telefonu komórkowego podczas procesu. Zobaczmy:

1.- Zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkich plików, ponieważ ta procedura może spowodować całkowitą lub częściową utratę ważnych danych i plików.

2.- Jest to procedura, która spowoduje utratę gwarancji na Twój telefon komórkowy, dlatego musisz mieć pewność, że chcesz kontynuować. Musisz jednak ostrożnie wykonać UnRoot, co może pomóc w cofnięciu wprowadzonych zmian i odzyskaniu gwarancji.

3.- Upewnij się, że Twój telefon ma co najmniej 60% baterii, aby nie wyłączył się w trakcie zabiegu i nie uszkodził plików w systemie.

4.- Musisz aktywować opcję nieznanych źródeł. Jest to łatwe do osiągnięcia, wystarczy uzyskać dostęp do menu Ustawienia -> Bezpieczeństwo -> Nieznane źródła.

5.- Musisz pobrać KingRoot, czyli narzędzie, którego użyjemy do zrootowania chińskiego S6.

Kroki, aby zrootować klon Samsunga S6 bez komputera

1.- Po pobraniu narzędzia KingRoot musisz użyć eksploratora plików, takiego jak ES File Explorer, aby wyszukać plik APK i zainstalować go na swoim telefonie komórkowym.

2.- Teraz musisz zlokalizować KingRoot w katalogu aplikacji i uruchomić narzędzie . Kiedy to zrobisz, powinieneś nacisnąć przycisk z napisem Uruchom rootowanie.

3.- To rozpocznie procedurę. Zajmie to kilka minut, po zakończeniu należy ponownie uruchomić telefon komórkowy, aby zmiany zaczęły obowiązywać.

To wszystko, czego potrzebujesz, aby zrootować klon Samsunga S6 bez komputera. Jeśli chcesz mieć pewność, że posiadasz już uprawnienia roota, wystarczy, że wyszukasz SuperUser w katalogu aplikacji lub pobierzesz narzędzie Root Checker z Google Play.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrootować swój Samsung Galaxy S6 SM-G920P, jesteś we właściwym miejscu, ponieważ po tym małym, ale skutecznym samouczku zobaczysz, jak łatwo jest uzyskać dostęp do roota na tym urządzeniu mobilnym.

Zapewniam, że w mniej niż dziesięć minut będziesz mógł mieć wszystko gotowe i bez żadnych niedogodności, szybka i prosta, jak powiedziałem w tytule, to procedura , którą skomentuję poniżej, aby zrootować Twój Samsung S6.

Korzyści, jakie zyskujemy, rootując telefon komórkowy, jest wiele i rozmawialiśmy o tym w dwóch artykułach jakiś czas temu, więc jeśli zastanawiasz się, czy warto, odpowiedzieliśmy już na to pytanie tutaj.

Przed rozpoczęciem

Będziesz musiał mieć oryginalny kabel USB, ponieważ zwykłe kable często powodują błędy połączenia, a nie chcesz mieć problemów z połączeniem w trakcie procesu, uwierz mi.

Ponadto polecam naładować telefon nawet w 70% , ideałem byłoby również maksymalne naładowanie baterii.

Debugowanie USB i odblokowanie OEM muszą być włączone. Odbywa się to w Ustawieniach> Opcje programisty. Jeśli nie widzisz opcji, musisz przejść do Ustawienia> Informacje o telefonie, a następnie nacisnąć kilka razy z rzędu Numer kompilacji.

Musisz pobrać program Odin, aby móc wykonać wszystkie kroki, które omówimy później, oprócz tego potrzebujesz pliku CF-Auto-Root.

Jak zrootować Samsunga Galaxy S6 krok po kroku

Całkowicie wyłączamy telefon komórkowy. Po wyłączeniu pozostawisz wciśnięte klawisze zmniejszania głośności + home + zasilania przez kilka sekund, aż pojawi się sygnał ostrzegawczy, po czym będziesz musiał nacisnąć klawisz zwiększania głośności, aby potwierdzić i kontynuować.

  • Teraz musisz otworzyć Odina na swoim komputerze, a następnie podłączyć smartfon w trybie pobierania za pomocą oryginalnego kabla USB.
  • Gdy zrobisz to powyżej, powinieneś zobaczyć komunikat o treści Dodano.
  • Kliknij miejsce, w którym jest napisane PDA i wybierz plik Auto-Root, który pobraliśmy wcześniej.
  • Następnie będziesz musiał po prostu poszukać przycisku Start poniżej, aby go kliknąć, i będziesz musiał po prostu poczekać.
  • Prawdopodobnie telefon uruchomi się ponownie kilka razy, ale po zakończeniu procesu wyświetli się komunikat PASS na zielonym tle i to wszystko, oznacza to, że teoretycznie jesteśmy rootem.
  • Aby w 100% zweryfikować, czy jesteśmy użytkownikami root, polecam pobrać Root Checker, prostą, ale skuteczną aplikację , która pozwala sprawdzić, czy zasadniczo mamy uprawnienia administratora.

zrootuj Samsunga Galaxy S6 SM-G920i

Na szczęście zrootowanie Samsunga Galaxy S6 SM-G920i nie jest wcale skomplikowane i zapewniam, że nawet przy niewielkiej wiedzy można tego dokonać w mniej niż 10 minut.

Zostawiamy Ci ten kompletny samouczek, abyś mógł uzyskać uprawnienia roota w ciągu kilku minut, uzyskując w ten sposób kilka korzyści, między innymi poprawiając płynność, baterię i instalując niestandardowe ROMy na swoim telefonie komórkowym.

O czym należy pamiętać przed rozpoczęciem

Pobierz niezbędne pliki, aby móc przeprowadzić proces, będą to sterowniki USB dla Twojego komputera Samsung, dzięki czemu program Odin rozpozna telefon komórkowy i będziesz mógł użyć pliku CF-Auto-Root do przeprowadzenia rootowania w pytaniu.

Zalecamy pozostawienie telefonu komórkowego na chwilę w trakcie ładowania, zanim poziom naładowania baterii będzie akceptowalny, wynoszący około 70%.

Musisz także mieć oryginalny kabel USB, aby uniknąć jakichkolwiek błędów.

Debugowanie USB musi być włączone. Można to znaleźć w Opcjach programisty w Ustawieniach. Jeśli te opcje nie zostaną odblokowane, będziesz musiał tylko szybko nacisnąć 7 razy numer kompilacji, który znajduje się również w Ustawieniach, ale tym razem poniżej wszystkiego w sekcji Informacje o telefonie komórkowym.

Ważne jest, aby mieć oryginalny kabel USB, ten dołączony do telefonu komórkowego, a także wziąć pod uwagę, że jeśli będziesz kontynuować ten samouczek, utracisz gwarancję, niestety za każdym razem, gdy telefon komórkowy zostanie zrootowany, gwarancja zostanie utracona.

Jak zrootować Samsunga Galaxy S6 krok po kroku

Przed kontynuowaniem całkowicie wyłączamy telefon komórkowy, po czym musimy ustawić go w trybie pobierania. Aby to zrobić, musisz nacisnąć i przytrzymać jednocześnie przycisk zwiększania głośności, a także przycisk Home i przycisk zasilania przez kilka sekund, a następnie zwolnić.

Pojawia się żółty ekran ostrzegawczy z logo Androida, w którym to momencie naciskamy przycisk zwiększania głośności.

Teraz trzeba podłączyć urządzenie mobilne do komputera za pomocą kabla USB, powtarzam, oryginalnego, jeśli to możliwe. Otwórz Odin na komputerze i powinien pojawić się komunikat „Dodano”, jeśli się nie pojawił, dzieje się tak dlatego, że źle zainstalowałeś sterowniki lub pominąłeś ten krok, wróć i zainstaluj je.

Kliknij przycisk PDA, aby móc wybrać plik CF-Auto-Root i rozpocząć proces rootowania.

Następnie kliknij Start i pozwól Odinowi zrobić swoje, poczekaj kilka minut, aż zakończy, a kiedy to zrobi, pojawi się pole z zielonym napisem PASS powyżej.

Zrootuj swój Samsung Galaxy S6 SM-G9200 w mniej niż 10 minut, korzystając z tego samouczka

W poniższym samouczku pokażę Ci, jak w kilku krokach zrootować telefon komórkowy, a co najważniejsze, nawet użytkownicy z bardzo podstawową wiedzą mogą zrootować swoje urządzenie mobilne i cieszyć się wszystkimi zaletami, jakie to ma.

Zrootuj Samsunga Galaxy S6 SM-G920P za pomocą Odina

Chociaż Galaxy S7 to prawdopodobnie najlepsze inteligentne urządzenie mobilne z Androidem, jakie możemy znaleźć w dzisiejszych czasach, i w ten sam sposób możemy podkreślić, że wszyscy czekają na Galaxy S8, nie możemy nie wziąć pod uwagę, że Samsung Galaxy S6 SM-G920P to jeden z najbardziej udanych terminali koreańskich.

W szczególności chcemy skupić się na Samsungu Galaxy S6 SM-G920P, modelu, który można zrootować jak inne urządzenia z Androidem, aby w pełni go wykorzystać.

Pierwszą rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę w przypadku Samsunga Galaxy S6 SM-G920P, jest to, że możemy go zrootować nawet jeśli nie jesteśmy świetnymi specjalistami od Androida, chociaż do tego będziemy potrzebować komputera z systemem operacyjnym Windows, a także Pobrany do niego program Odin.

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że Twój Samsung Galaxy S6 SM -G920P musi mieć co najmniej 30% lub 40% baterii, aby przeprowadzić proces rootowania, który pokażemy Ci poniżej ze wszystkimi szczegółami.

Po zweryfikowaniu dostępnej autonomii  Samsunga Galaxy S6 SM-G920P następną rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest pobranie i zainstalowanie wszystkich sterowników lub sterowników Samsung USB. W tym sensie ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że oficjalne znajdują się w tym łączu.

Gdy już to zrobisz, następną rzeczą będzie pobranie i wyodrębnienie wszystkich plików root Samsunga Galaxy S6 SM-G920P z tego linku, a kiedy będziesz mieć je na swoim komputerze, weź Samsung Galaxy S6 SM-G920P i wyłącz go całkowicie .

Przewodnik po łatwym zrootowaniu Samsunga Galaxy S6 SM-G920T1

Dzisiaj chcę ci pokazać, jak zrootować Samsunga Galaxy S6 SM-G920T1 metodą, która, prawdę mówiąc, jest dość prosta i nie zajmie ci zbyt dużo czasu, powiedzmy, może nie zająć więcej niż dziesięć minut rób wszystko, nawet jeśli Twoja wiedza nie jest zbyt zaawansowana . , stracisz tylko kilka minut, zapewniamy Cię.

zrootuj Samsunga

 

Postępuj zgodnie z tym poradnikiem, który dla Ciebie przygotowałem, a wkrótce będziesz mógł cieszyć się wszystkimi zaletami bycia użytkownikiem root, o czym mówiliśmy już kilka razy tutaj i tutaj.

Jak zrootować Samsunga Galaxy S6 SM-G920T

Zrootowanie telefonu Samsung Galaxy S6 SM-G920T nie jest zbyt skomplikowane, w tym artykule znajdziesz przewodnik krok po kroku, dzięki któremu dowiesz się, jak zrootować telefon komórkowy w bardzo prosty sposób w kilku krokach, a przede wszystkim w miarę szybko.

Pamiętaj, że zrootowanie Galaxy S6 powoduje utratę wszelkiej gwarancji. Chociaż w wielu przypadkach jest to coś dość negatywnego, po upływie czasu nie ma to znaczenia. Jeśli dochodzimy do tej sprawy, jest to jedna z niewielu złych rzeczy, jakie ma zrootowanie telefonu komórkowego, o czym już tu mówiliśmy, ale pomijając to, duża liczba zalet jest znacznie szersza.

Zrootuj Samsunga Galaxy S6

Przede wszystkim musisz wyłączyć urządzenie mobilne. Po wyłączeniu przytrzymasz jednocześnie przez kilka sekund trzy przyciski, są to: Zmniejszanie głośności + home + zasilanie, poczekaj chwilę i pojawi się ekran z ostrzeżeniem, naciśnij przycisk zwiększania głośności, aby zaakceptować i przejść do trybu pobierania .

Otwórz Odin na PC i podłącz swoje urządzenie mobilne, pamiętaj o użyciu oryginalnego kabla USB.

W Odinie pojawia się powyżej Dodano, oznacza to, że go rozpoznał.

Następnie kliknij PDA i wybierz plik CF-Auto-Root.

Poszukaj przycisku Start poniżej i kliknij go, aby rozpocząć proces. Będziesz musiał poczekać kilka minut, a po zakończeniu na górze pojawi się zielone pole z informacją PASS.

Teoretycznie to już koniec i jesteśmy użytkownikami root, ale aby skutecznie sprawdzić, czy tak jest, wystarczy po prostu pobrać aplikację Root Checker.

dołącz do naszego kanału telegram