Skip to content

Jak zrootować lub zrootować Samsung Galaxy Core 2 Prime za pomocą Odin

5 de czerwiec de 2023

Zrootowując telefon komórkowy, zyskujemy wiele możliwości. Mamy pełny dostęp do telefonu komórkowego i dlatego możliwość instalowania niestandardowych ROM-ów, modyfikować to, co chcemy, instalować MODY, aplikacje wymagające rootowania itp. W kilku słowach możemy kształtować telefon komórkowy tak, jak chcemy, coś, co Android bardzo lubi, w przeciwieństwie do innych bardziej zamkniętych systemów operacyjnych, które praktycznie nie pozwalają nam niczego modyfikować. Dlatego zobaczymy, jak zrootować Samsung Core 2 Prime za pomocą oprogramowania Odin.

Samouczek, który zostawiam ci dzisiaj w tym artykule, aby zrootować Samsung Galaxy Core Prime, dotyczy wszystkich modeli z Androidem 4.4.4 KitKat i Androidem 5.1.1 Lollipop. W ten sposób musisz postępować zgodnie z instrukcją krok po kroku osiągnąć zrootowany Samsung Galaxy Core 2 Primebez żadnych niedogodności, czytaj dalej i jak powiedziałem, zwróć szczególną uwagę na każdy z kroków, aby uzyskać dostęp superużytkownika w ciągu kilku minut.

Pamiętaj, że po zrootowaniu telefonu wszelkie posiadane gwarancje tracą ważność.

Ważne przed kontynuowaniem

  • Istotne jest, aby mieć bateria telefonu komórkowego naładowana do 100% ma to na celu uniknięcie wszelkiego rodzaju problemów z zasilaniem.
  • Poza tym w razie wątpliwości polecamy wykonać kopię zapasową naszych plików i danych osobowych bardzo rzadko dochodzi do utraty danych, ale lepiej się zabezpieczyć niż później żałować.
  • Użyj oryginalnego kabla USB, aby uniknąć błędów.
  • Musisz pobrać kilka plików: Odin dla Windows, także sterowniki Samsung USB na komputerze, wcześniej pobrane pliki TWRP Recovery i SuperSU.Zip, a na koniec CF-Auto-Root, choć tutaj musisz poszukać tych, które odpowiadają Twojemu modelowi.
  • Usługa debugowania usb musi być włączona, można go znaleźć w opcjach programisty. Aby aktywować te opcje, należy przejść do Ustawienia> Informacje o telefonie, a następnie kilka razy z rzędu nacisnąć Numer kompilacji.

Jak zrootować Samsung Galaxy Core 2 Prime za pomocą Odin

Przekażmy Plik SuperSU.zip na kartę SD na później.

Teraz, jeśli otworzymy Odin w systemie Windows, po otwarciu będziesz musiał podłączyć telefon komórkowy do komputera.

Musimy przełącz go w tryb pobierania, musisz wyłączyć telefon, będziesz naciskać klawisze zmniejszania głośności i zasilania przez chwilę, kilka sekund. Następnie zwolnij i powinien pojawić się ekran ostrzegawczy, naciśnij przycisk zwiększania głośności, aby potwierdzić, a przejdziesz do trybu pobierania.

Teraz tak Podłączamy telefon komórkowy do komputera za pomocą oryginalnego USB tak aby w lewym rogu pojawił się na niebiesko, komputer rozpozna i zainstaluje sterowniki do naszego Core 2 Prime.

Teraz naciśnij na to przycisk z napisem PDA w Odinie i wybierz plik CF-Auto-Root, który pobraliśmy wcześniej.

Otwieramy odin i jeśli wszystko poszło dobrze, zobaczymy DODANO wiadomość w odinie.

Tam, gdzie jest napisane „AP”, zamierzamy umieścić Odzyskiwanie TWRP zrootowanego oprogramowania układowego (plik, który wcześniej pobrałeś), aby przystąpić do ładowania go w odinie.

Odin interfejs samsung root

powinieneś pozostaw zaznaczone automatyczne ponowne uruchomienie a reszta opcji dezaktywowana bezpośrednio, nawet na nie nie patrz.

Teraz zakończmy tę część naciskając Start. Wszystko powinno być w porządku, a COM, który był wcześniej niebieski, powinien teraz być zielony.

Teraz zamierzamy Uruchom do trybu odzyskiwania. W tym celu wyłączamy telefon komórkowy, a po wyłączeniu włączamy go, przytrzymując głośność + dom + włączanie. Zostawiamy kilka sekund i powinien uruchomić tryb odzyskiwania, który właśnie zainstalowałeś.

odzyskiwanie systemu ekranu samsung

Teraz musimy przejść do Zainstaluj do znajdź plik SuperSU że w zasadzie poszliśmy do microSD, aby go zainstalować. Po zakończeniu ponownie uruchamiamy telefon komórkowy.

Gotowe, w końcu tylko zainstalujmy Root Checker po prostu, aby sprawdzić, czy mamy uprawnienia roota i to wszystko.

Z nowymi uprawnieniami superużytkownika możesz odinstalować preinstalowane aplikacje, instalować aplikacje root i wiele innych rzeczy.

Sprawdź, czy rootujemy Samsung Core 2 Prime

Aby mieć 100% pewności, że jesteś rootem na swoim Samsung Core Prime, możesz pobrać prostą aplikację ze Sklepu Play o nazwie Root Checker, dzięki tej aplikacji masz zamiar zrobić sprawdź, czy masz uprawnienia roota, jest bardzo łatwy w użyciu, dość prosty. Jeśli nie masz uprawnień, powinieneś przejrzeć cały samouczek, który musisz zrobić dokładnie tak, jak mówię, aby móc zrootować swój telefon komórkowy.

dołącz do naszego kanału telegram