Skip to content

Jak zrootować Samsunga Galaxy J2 SM-J200M i SM-J200F [Rápido y Fácil]

8 de luty de 2023

Być korzeń nie jest zbyt skomplikowany, wystarczy trochę cierpliwości, żeby przeczytać, pobrać jakieś pliki i stracić w sumie maksymalnie 10 minut i tyle. W ten sposób będziesz mieć możliwość bycia użytkownikiem root i instalowania wielu aplikacji, których wcześniej nie mogłeś, niestandardowych ROM-ów, usuwania wstępnie zainstalowanych aplikacji, które są dostarczane z telefonami komórkowymi, optymalizowania zużycia baterii, a nawet sprawienia, że ​​​​Twój telefon komórkowy działa znacznie płynniej sposób między innymi.

Postępuj zgodnie z samouczkiem krok po kroku jak zrootować Samsunga Galaxy J2 SM-J200M a w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się wszystkimi zaletami bycia użytkownikiem z uprawnieniami roota.

Zanim zaczniesz rootować

Musisz mieć oryginalny kabel USB telefonu komórkowego aby uniknąć wszelkiego rodzaju błędów.

Zalecamy to naładuj telefon do 100% przed kontynuowaniem. Jeśli nie masz czasu lub ochoty czekać, nawet jeśli jest, powinno być naładowane w 50%.

Wymagane jest włączenie debugowania USB, co można zrobić w Ustawieniach > Opcje programisty. Jeśli nie widzisz tego ostatniego, przejdziesz do Ustawienia> Informacje o telefonie i tam kilkakrotnie naciśniesz Numer kompilacji.

Musisz pobrać sterowniki Samsung USB, także Odin do rootowania i pliki PDA SM-J200M.

Rozpoczęcie rootowania

Przede wszystkim zamierzasz wyłączyć urządzenie i włączyć je ponownie, ale tym razem w trybie pobierania. Aby to osiągnąć, musisz jednocześnie nacisnąć i przytrzymać przycisk zmniejszania głośności + dom + zasilanie przez kilka sekund.

Pojawia się trójkątne ostrzeżenie, w tym momencie naciskamy głośność +, aby wejść rzeczywiście w trybie pobierania.

Teraz otwieramy Odin i podłączamy telefon komórkowy do naszego komputera. Kiedy to zrobimy, w programie zobaczymy komunikat „Dodano”.

Gdy już będziemy w Odin, wybieramy plik PDA, który pobraliśmy wcześniej, klikając przycisk z napisem PDA Dość oczywiste prawda?

Pozostało tylko nacisnąć Start i poczekać na zakończenie procesu.

Telefon komórkowy uruchomi się ponownie, a po zakończeniu zobaczymy, że w lewym górnym rogu jest napisane duże „PASS” z zielonym tłem.

To, co musisz teraz zrobić, to po prostu zobaczyć w aplikacjach, czy jest taka, która mówi SuperSU i pobrać Root Checker, aby potwierdzić, czy rzeczywiście jesteśmy użytkownikami root.

Jeśli postępowałeś zgodnie z instrukcjami krok po kroku, wszystko powinno być w porządku i powinieneś być rootem. Jak widać, nie jest to zbyt skomplikowane. i ostatecznie zajmuje bardzo mało minut twojego życia, aby uzyskać uprawnienia roota i uzyskać różne korzyści.

Zrootuj Samsunga Galaxy J2 SM-J200F

Zrootowanie urządzenia mobilnego wcale nie jest skomplikowane, można nawet powiedzieć, że Samsungi są najłatwiejsze do zrootowania. Zyskujemy wiele korzyści, jeśli chodzi o zrootuj nasz telefon komórkowychoć trzeba liczyć się z tym, że stracimy gwarancję np.

Będziesz mógł korzystać z aplikacji wymagających uprawnień roota, których jest wiele, aby maksymalnie zoptymalizować wydajność i baterię telefonu komórkowego. Również zainstaluj niestandardowe romy które często mają nowsze wersje Androida. Krótko mówiąc, mają wiele zalet, które za marnowanie 10 minut na rootowanie są zdecydowanie tego warte.

Niezbędne kroki przed rozpoczęciem rootowania

Zalecamy, aby bateria była w pełni naładowana, nie wykonuj tego procesu, jeśli masz mniej niż 50% jej za darmo, najlepiej przy pełnej baterii.

Musisz pobrać następujące pliki: sterowniki Samsung USB, pliki Odin i PDA SM-J200F.

Teraz musisz włączyć debugowanie USB, które znajdziesz w Ustawienia> Opcje programistyczne. Jeśli tak nie jest, wystarczy go włączyć w Ustawieniach> Informacje o telefonie, a następnie szybko siedem razy nacisnąć Numer kompilacji.

Rozpoczęcie rootowania Samsunga Galaxy J2 SM-J200F

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wyłączyć urządzenie mobilne, po wyłączeniu włączymy je ponownie, ale tym razem w trybie pobierania. Aby to osiągnąć, wystarczy nacisnąć i przytrzymać niski poziom głośności + dom + zasilanie przez kilka sekund i zwolnij.

Zobaczysz ostrzeżenie iw tym momencie musisz nacisnąć przycisk głośności +, aby pozostawić go włączonym tryb ściągania.

To, co teraz zrobisz, to otworzyć Odin i podłączyć urządzenie mobilne do komputera. Jeśli zrobiłeś to dobrze, zobaczysz komunikat „Dodano”.

Po wykonaniu powyższych czynności udajemy się do przycisk z napisem PDA i poszukaj pliku, który wcześniej pobraliśmy.

Teraz, jeśli klikniemy Start i poczekamy na zakończenie procesu, w jaki sposób zdamy sobie z tego sprawę? bo do po lewej napis „PASS” na zielono.

Po zakończeniu rootowania

Aby sprawdzić, czy pomyślnie zrootowaliśmy telefon komórkowy, zamierzasz pobrać aplikację Root Checker ze sklepu Google, po pobraniu otwieramy ją i sprawdzamy, czy to, co zrobiliśmy wcześniej, rzeczywiście działało.

dołącz do naszego kanału telegram