Skip to content

Jak zrootować Samsunga Galaxy J2 BEZ KOMPUTERA

16 de grudzień de 2022

Jednym z najlepszych urządzeń niskiego / średniego zasięgu, które ta firma wprowadziła na rynek, był bez wątpienia Samsunga Galaxy J2Abyś mógł jak najlepiej wykorzystać to, pokażemy Ci poniżej, jak zrootować samsunga j2 w bardzo prosty sposób i bez konieczności korzystania z komputera lub komputera, jest to takie proste dzięki aplikacji o nazwie Kingroot.

Po pierwsze, zanim zaczniemy

Będziemy korzystać z aplikacji Kingroot, więc zanim przejdziesz dalej, powinieneś pobrać ją na swoje urządzenie mobilne.

Upewnij się, że bateria telefonu komórkowego jest naładowana, nawet w 70%, aby móc kontynuować.

Z kolei musisz mieć nieznane źródła lub nieznane źródła w Ustawieniach> Zabezpieczenia włączone, ponieważ zamierzamy pobrać plik APK, którego nie ma w Sklepie Play.

Zrootuj Samsunga Galaxy J2

Jeden raz pobrany kingroot to, co zamierzamy zrobić, to uruchomić go tak, aby został zainstalowany, teraz, gdy jest zainstalowany, po prostu go otwieramy i znajdujemy aplikację, która, jak zobaczysz, jest w rzeczywistości dość prosta.

Aplikacja jest odpowiedzialna za analizę naszego smartfona, aby sprawdzić, czy tak jest ukorzeniony czy nie, w naszym przypadku oczywiście tak nie będzie, więc pójdziemy tam, gdzie pod wszystkim jest napisane „START ROOT”.

Teraz będziesz musiał poczekać, ponieważ ten proces wymaga czasu, więc bądź cierpliwy.

Po zakończeniu danego procesu będziemy musieli ponownie uruchomić urządzenie, zdasz sobie sprawę, że się skończyło, ponieważ jest napisane powyżej „Zrootuj pomyślnie” wtedy musisz ponownie uruchomić telefon komórkowy.

Korzeń Samsunga J2

Jak widać, wcale nie jest to trudne. zrootować samsunga j2Jest to nawet coś bardzo podstawowego i prostego, idealnego dla osób, które nie mają dużej wiedzy na temat rootowania lub po prostu nie chcą łamać sobie mózgu bardziej skomplikowanymi metodami, mając do dyspozycji tak prostą i praktyczną, dzięki tej aplikacji będziesz szybko móc zrootować telefon komórkowy bez żadnych problemów.

Sprawdź, czy rzeczywiście jesteśmy rootem

Oczywiste jest jednak, że należy całkowicie usunąć wątpliwości co do tego, czy omawiany proces przebiegł dobrze, czy nie. Sposobem na to jest bardzo prosta aplikacja o nazwie RootCheckerktóry znajdziesz w Sklepie Play, pobierz tę aplikację, a dzięki niej będziesz mógł sprawdzić, czy jesteś użytkownikiem root, czy nie, jeśli nie, zalecamy ponowne uruchomienie przewodnika i zrobienie wszystkiego krok po kroku.

Zrootuj samsung galaxy j2 za pomocą odina

Możesz mieć wiele powodów zrootować urządzenie mobilneWiele z tych powodów może mieć związek z problemami z dostosowywaniem, być może dlatego, że chcesz zmienić pamięć ROM i pozostawić ją zupełnie inną. Może to być również spowodowane tym, że chcesz usunąć wstępnie zainstalowane aplikacje, które są niezwykle irytujące, co do tego nie ma wątpliwości. Z tego powodu w tym artykule chcę zostawić ci rodzaj samouczka, w którym będziesz mógł zrootować swój telefon komórkowy w niezwykle prosty sposób.

Zrootuj Samsunga Galaxy J2 za pomocą Odina

Czy masz modele SM-J200H, SM-J200G lub SM-J200M Nie stwarzaj żadnego problemu, że proces, który zamierzamy zastosować, jest ważny dla któregokolwiek z nich.

Musimy również zauważyć fakt, że po zrootowaniu telefonu komórkowego, nie tylko będziemy mieć nieograniczony dostęp do urządzeniaco oznacza, że ​​jeśli nie wiemy, co robimy, możemy uczynić to bezużytecznym (choć jest to mało prawdopodobne) Ale oprócz tego tracimy gwarancję tego samego.

Będziemy potrzebować, aby kontynuować, wykonaj kopię zapasową wszystkiego, co ważne, oprócz tego konieczne jest naładowanie telefonu komórkowego, nawet jeśli ma on 80% baterii, a także komputer do przeprowadzenia procesu , zaleca się korzystanie z laptopa na wypadek, gdyby zabrakło prądu lub wydarzyło się coś podobnego, ponieważ jeśli proces zostanie skrócony o połowę, odzyskanie telefonu komórkowego będzie bardziej skomplikowane.

Kroki, aby zrootować telefon komórkowy za pomocą Odin

  • Przede wszystkim pobierzemy Odin dla Windows.
  • Teraz musimy pobrać sterowniki USB Samsung Galaxy J2.
  • Musimy pobrać CF-Auto-Root, ten dla Samsung J2, więc będziesz musiał go wyszukać.
  • Teraz musimy aktywować debugowanie USB, które osiągnęliśmy w „Ustawienia„, po w”opcje programistyczne” i szukasz opcji „debugowanie USB”. Jeśli opcje programistyczne się nie pojawią, przejdziemy do Ustawień dotyczących urządzenia i kilkakrotnie naciśnij numer kompilacji, aż pojawi się znak.
  • Teraz wyłączamy telefon komórkowy, a po wyłączeniu będziemy trzymać wciśnięte klawisze głośność + dom + zasilanie przez kilka sekund.
  • Pojawi się ekran ostrzegawczy, w tym momencie musisz nacisnąć przycisk zwiększania głośności, a następnie przycisk zasilania, aby potwierdzić.
  • Teraz przechodzimy do Odina w systemie Windows, musimy podłączyć urządzenie przez USB (użyj oryginalnego kabla) Posiadanie telefonu komórkowego w trybie pobierania (proces, który zrobiliśmy powyżej) Jeśli zainstalowaliśmy sterowniki Samsung Galaxy J2 USB, Odin powinien to zrobić automatycznie.
  • Idziemy tam, gdzie jest napisane AP lub PDA w Odinie, a my wybieramy plik, który pobraliśmy CF-Auto-Root.
  • Po wybraniu po prostu klikniemy miejsce, w którym jest napisane start lub start.

Gotowe, skończyliśmy. Być może będziesz musiał poczekać kilka minut, aż pole powyżej pokazuje „PASS:” i jest zielone, ale się pojawi. Następnie telefon komórkowy uruchamia się ponownie i być może za pierwszym razem ładowanie trwa trochę dłużej niż zwykle. Po zakończeniu pobierzemy stąd aplikację „Root Checker”, jest to bardzo proste i dzięki niej dowiemy się, czy rzeczywiście jesteśmy użytkownikami root, czy nie.

dołącz do naszego kanału telegram