Skip to content

Jak zrootować Samsung Galaxy J2 Prime SM-G532M, SM-G532MT i SM-G532F krok po kroku

7 de lipiec de 2022

Już kilka razy mówiliśmy o zaletach i wadach rootowania telefonu komórkowego. na wypadek, gdybyś chciał zrootuj Samsung Galaxy J2 Prime SM-G532Mtrafiłeś do właściwego artykułu, ponieważ zostawię ci dość prosty tutorial, aby powiedzieć prawdę, że każdy użytkownik, niezależnie od poziomu wiedzy na ten temat, poradzi sobie bez żadnych problemów.

Oczywiście przed kontynuowaniem musisz wziąć pod uwagę, że ten proces anuluje gwarancję, dlatego jeśli nie chcesz jej stracić, zdecydowanie nie powinieneś iść dalej. W każdym razie, jeśli nie jesteś zainteresowany tym tematem, pójdziemy krok po kroku, aby móc korzeń Samsung J2 Prime w bardzo prosty sposób i dzięki któremu w mniej niż 10 minut zostaniesz użytkownikiem root.

Przed rozpoczęciem

Przede wszystkim musisz mieć oryginalny kabel USB telefonu komórkowego, aby uniknąć problemów w trakcie procesu rootowania.

Następnie będziesz musiał aktywować debugowanie USB i odblokowanie OEM, które znajdują się w Opcjach programisty, jeśli te opcje nie są widoczne, musisz spojrzeć na Ustawienia> Informacje o urządzeniu i stamtąd nacisnąć kilka razy z rzędu Numer kompilacji.

Teraz pobierz Root-G532M.Zip na swój komputer i rozpakuj go do łatwo dostępnego folderu.

Załaduj bateria mobilna minimum do 70%jeśli możesz lepiej załadować go do maksimum.

Korzeń Samsung Galaxy J2 Prime

Będziesz musiał otworzyć aplikację ROOT-English.exe z wcześniej wyodrębnionego pliku głównego.

Następnie przejdziesz do trybu pobierania telefonu komórkowego. wyłącz to, a potem naciśnij i przytrzymaj klawisze zmniejszania głośności + home + klawisze zasilaniagdy pojawi się ostrzeżenie, naciśniesz zwiększanie głośności, aby potwierdzić, i to jest po podłączeniu telefonu komórkowego do komputera.

Poczekaj chwilę i otworzy się program Odin, za pomocą którego zamierzamy przeprowadzić ten proces.

Poszukaj przycisku z napisem PDA i będzie tam, gdy będziesz musiał wybrać plik root-boot.tar, który znajduje się w jednym z folderów.

Po tym po prostu kliknij Start, aby rozpocząć proces rootowania.

Telefon uruchomi się kilka razy, więc nie bój się, to całkowicie normalne.

Po zakończeniu powinniśmy już być użytkownikami root. Otwórz aplikację SuperSU, aby pliki binarne zostały zaktualizowane.

Jeśli chcesz w 100% potwierdzić, że jesteś rootem, pobierz Root Checker, aby zweryfikować status swojego telefonu komórkowego.

Korzeń Samsung Galaxy J2 Prime SM-G532MT

W tym kompletnym, ale prostym samouczku nauczymy Cię kroków, które musisz wykonać, aby zrootuj Samsung Galaxy J2 Prime SM-G532MT po prostu i między innymi przyspieszyć działanie swojego Androida.

Przed rozpoczęciem

The bateria powinna być na poziomie 70% Aby przeprowadzić ten proces, jeśli nie masz go naładowanego w tym procencie, powinieneś podłączyć go do zasilania i czekać.

Musisz użyć oryginalny kabel USB dostarczony z urządzeniem tak lub tak.

Ten proces rootowania jest przeznaczony dla konkretnego modelu J2 Prime „SM-G532MT” Jeśli masz inny, to nie zadziała dla ciebie, poza tym jest dla wersji Android 6.0.1 Zefir.

Teraz musisz pobrać sterowniki Samsung USB dla systemu Windows, pobierzesz także Odin, a następnie pobierz TWRP Recovery, zostaw wszystko na pulpicie komputera, aby łatwiej było uzyskać dostęp do każdego pliku, który będziemy potrzebować.

Pamiętaj, że ten proces całkowicie anuluje gwarancję Twojego urządzenia mobilnego.

Aktywuj Debugowanie USB w Opcjach programisty znaleźć w Ustawieniach. Jeśli nie widzisz opcji, będziesz musiał przejść tam, gdzie jest napisane O urządzeniu również w Ustawieniach, aby nacisnąć wiele razy z rzędu numer kompilacji, aż pojawi się znak.

Instalowanie odzyskiwania na Samsung Galaxy J2 Prime

wejdźmy w tryb ściąganiaw tym celu wyłączamy komórkę, a następnie naciskamy ściszanie + dom + zasilanie przez kilka sekund, po czym pojawia się ostrzeżenie i potwierdzamy zwiększeniem głośności.

Podłączasz urządzenie do komputera i otwierasz Odina, powinno to spowodować automatyczne wypowiedzenie Dodane powyżej.

Teraz naciskasz na PDA i wybierasz plik odzyskiwania TWRP, który wcześniej pobraliśmy.

Następnie idziemy do miejsca, w którym mówi Rozpocznij procedurę rootowania w naszym ukochanym Samsung Galaxy J2 Prime.

PASS pojawia się na zielono powyżej, gdy skończysz, a teraz tak, zrootujmy.

Korzeń Samsung Galaxy J2 Prime

Teraz możemy rozpocząć proces, który naprawdę nas interesuje, dobrze włączyć telefon komórkowy, tak jak zwykle, ale teraz podłącz go do komputera i przenieś pobrany stąd plik SuperSU.zip na telefon komórkowy.

Wyłącz urządzenie, odłącz je, a następnie naciśnij i przytrzymaj przyciski przez kilka sekund zwiększanie głośności + dom + zasilanie, aby przejść do trybu odzyskiwaniaten, który właśnie zainstalowaliśmy.

Przejdźmy do miejsca, w którym jest napisane Wipe> Advance Wipe> Wybierz dane pamięci podręcznej.

Wracamy i tam idziemy tam, gdzie jest napisane Zainstaluj i oczywiście wybieramy plik, który pobraliśmy wcześniej.

Czekamy na zakończenie instalacji, aby kontynuować, po zakończeniu uruchom ponownie telefon komórkowy i to wszystko, jesteś już użytkownikiem root.

Sprawdź, czy wszystko jest w porządku i czy rzeczywiście jesteś rootem za pomocą aplikacji Root Checker.

korzeń Samsung Galaxy J2 Prime SM-G532F

Już kilkakrotnie rozmawialiśmy z Tobą o zaletach bycia użytkownikiem root. Jeśli chcesz zrootuj swój Samsung Galaxy J2 Prime SM-G32F to trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ w tym artykule zostawię ci samouczek, abyś mógł krok po kroku i w bardzo prosty sposób uzyskać uprawnienia roota na swoim telefonie komórkowym.

Że jeśli przed kontynuowaniem i jest to coś, co zawsze lubię wyjaśniać, tracisz gwarancję po wykonaniu tej procedury, oprócz tego, że musisz przestrzegać wszystkiego co do joty, aby uniknąć ewentualnych błędów, w każdym razie, jedyną osobą odpowiedzialną za to, co się stanie, będziesz ty i nikt inny oprócz ciebie.

Po pierwsze

Musisz zrobić kilka rzeczy, zanim chcesz zrootować telefon. Najpierw musisz wyjść z ładowania telefonu komórkowego, nawet jeśli jest to do 70% baterii.

Po tym będziesz musiał mieć oryginalny kabel USB, aby móc przeprowadzić proces bez żadnego błędu.

Musisz aktywować debugowanie USB, robisz to w Ustawienia> Opcje programisty. Jeśli te opcje programisty nie są widoczne, musisz je odblokować w Ustawienia> Informacje o urządzeniu i nacisnąć około siedem razy z rzędu Numer kompilacji.

Teraz musisz również pobrać plik o nazwie ROOT-G532F.zip, który należy rozpakować na pulpit komputera.

Korzeń Samsung Galaxy j2 Prime

Przede wszystkim będziemy musieli wyłączyć telefon komórkowy i przełączyć go w tryb pobierania. Aby to zrobić zamierzamy nacisnąć i przytrzymać klawisze zmniejszania głośności + home + klawisze zasilania przez kilka sekund pojawi się znak ostrzegawczy i będziemy musieli potwierdzić klawiszem zwiększania głośności.

Teraz otwierasz plik Root-English.exe, który znajduje się w folderze, który wcześniej rozpakowaliśmy i podłączasz Samsung Galaxy J2 Prime do komputera.

Poczekaj chwilę, a Odin powinien otworzyć się automatycznie.

Kliknij przycisk z napisem PDA i poszukaj pliku root-boot.tar.

Następnie musisz kliknąć Start, aby rozpocząć proces rootowania.

The Samsung J2 Prime powinien się kilka razy zrestartować i to wszystkojesteś już użytkownikiem root.

Znajdź aplikację SuperSU i otwórz ją, aby zaktualizować pliki binarne.

Aby zweryfikować w 100%, że jesteś użytkownikiem root, zalecamy skorzystanie z aplikacji Root Checker, dzięki której łatwo będziesz mógł potwierdzić, że samouczek rzeczywiście dał wyniki.

dołącz do naszego kanału telegram