Skip to content

Jak zrootować Samsung Galaxy J1 BEZ KOMPUTERA

4 de wrzesień de 2022

Chociaż prawdą jest, że spośród wszystkich urządzeń mobilnych opracowanych przez Samsunga najbardziej znane są te z serii Galaxy S, nie możemy zapomnieć o tym, że koreańskiej firmie udało się odnieść sukces także z innymi ich rodzinami, takimi jak: na przykład Galaxy J. W szczególności w tym artykule nie chcieliśmy przestać rozwodzić się nad samouczkiem, o który czytelnicy często nas pytają. To jest możliwość zrootowania Samsunga Galaxy J1 z KingRoot, jednym z najlepszych narzędzi w segmencie.

Ciekawą rzeczą w możliwości zrootowania Samsunga Galaxy J1 jest to, że w ten sposób będziesz mógł uzyskać dostęp do funkcji, które w innym przypadku byłyby niemożliwe, nie zapominając, że oprócz korzystania z tej platformy, o której wspomnieliśmy, nie będziesz potrzebować komputera lub inny sprzęt uzupełniający . Idziemy dalej z wszystkimi krokami do rozważenia, żeby to powiedzieć Ten samouczek dotyczy następujących modeli Samsung Galaxy J1: J100H, SM-J100H, SM-J100L, SM-J100M, SM-J100MU.

Zanim zaczniesz krok po kroku, aby zrootować Samsung Galaxy J1, musisz wiedzieć, że wykonując tę ​​​​procedurę, utracisz gwarancję swojego urządzenia, więc powinieneś ocenić wygodę tego przed rozpoczęciem tego krok po kroku . W przeciwnym razie, Zawsze upewnij się, że Twój Samsung Galaxy J1 ma co najmniej 30% baterii po rozpoczęciu rootowania. W przeciwnym razie możliwe jest, że urządzenie wyłączy się, powodując wszelkiego rodzaju nieodwracalne uszkodzenia.

Chociaż prawdą jest, że kiedy myślimy o urządzeniach mobilnych ludzi Samsunga, najbardziej normalną rzeczą jest to, że zatrzymujemy się na tych, które są częścią jego gamy Galaxy S, nie możemy też stracić z oczu innych. W tym konkretnym przypadku w rzeczywistości chcieliśmy na chwilę zatrzymać się na wszystkim, co sprawia, że ​​Samsung Galaxy J1, aby nauczyć jednego z najważniejszych tutoriali o twoim.

W zasadzie musimy to powiedzieć Jeśli chodzi o zrootowanie Samsung Galaxy J1, wielu użytkowników pytało nas, czy jest to możliwe, i tak jak w przypadku każdego Androida, rzeczywiście można zrootować Samsung Galaxy J1. Zalecamy jednak ostrożność, ponieważ będąc dość nowym urządzeniem, wiele z nich jest objętych gwarancją, a jeśli je zrootujemy, stracimy je.

Poza tym poprzednim wyjaśnieniem, jeśli będziesz kontynuować czytanie tego artykułu, znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby móc zrootować Samsung Galaxy J1 łatwo i szybko, bez żadnych komplikacji. Teraz nie martw się o model Samsung Galaxy J1, który masz, ponieważ przewodnik krok po kroku po różnych jądrach jest przydatny (SM-J100H, SM-J100M, SM-J100MU, SM-J110 itp.).

Zasadniczo, poza szczególnymi przypadkami, które można przeczytać na różnych stronach internetowych lub forach, nawet w sieciach społecznościowych, musimy powiedzieć, że rootowanie Samsunga Galaxy J1 nie powinno być zbyt skomplikowaną procedurą. Oczywiście musimy mieć świadomość, że wszystkie kroki i punkty wskazane w filmie towarzyszącym artykułowi będą musiały być przestrzegane, ponieważ w przeciwnym razie mogą pojawić się problemy.

Zrootuj Samsung Galaxy J1 szybko i łatwo

Przede wszystkim ważne jest, aby bateria telefonu była naładowana w 100%. Następnie musisz mieć zainstalowane sterowniki USB Samsung Galaxy J1 na swoim komputerze. Jednocześnie ważne jest, aby aktywować debugowanie USB, które znajdziesz w Ustawienia > Opcje programisty. Chodzi o to, że jeśli nie masz włączonych opcji programisty, musisz je włączyć. W tym celu zamierzamy Ustawienia > Informacje o telefonie, a następnie Numer kompilacjinaciśnij kilka razy, aż pojawi się znak potwierdzający, że możesz teraz uzyskać dostęp do opcji rozwoju.

Gdy powyższe będzie gotowe, musimy poszukać oficjalnego oprogramowania, które można pobrać stąd. Następnie powinieneś pobrać Odin na swój komputer.

Jak zrootować Samsung Galaxy J1 bez komputera?

Jak powiedzieliśmy, w filmie towarzyszącym artykułowi znajdziesz absolutnie wszystkie ważne dane dotyczące zrootowania Samsunga Galaxy J1, aby zrobić to nawet wtedy, gdy jesteś dopiero początkującym w tym segmencie. Nawet jeśli nie masz pod ręką komputera, znajdziesz sposób na zrootowanie Samsung Galaxy J1 za pomocą APKco też nie powinno sprawić Ci większych problemów.

Poza tym uważamy, że w tym zakresie należy poczynić pewne wyjaśnienia, na przykład, że czasami pewne problemy z dostępem do trybu odzyskiwania, ponieważ może brakować pobierania oprogramowania układowego. Poza tym nie martw się zbytnio, ponieważ zawsze możesz je uzyskać za pomocą linków, które pozostawiamy poniżej, zgodnie z modelem Twojego urządzenia:

Korzeń Samsung Galaxy J1

Po utworzeniu kopii zapasowej całej zawartości telefonu Samsung Galaxy J1, co zalecamy poza tym, że ta procedura jest całkowicie bezpieczna, następną rzeczą, którą musisz zrobić, to kontynuować kroki, takie jak włączenie nieznanych źródeł. Rzeczywiście, musisz przejść do Ustawień, Zabezpieczeń i poszukać tak zwanej opcji, pozostawiając ją aktywną od tego momentu. Kiedy to zrobisz, następnym krokiem będzie bezpośrednie pobranie i zainstalowanie APK KingRoot na smartfonie z tego linku. Po zainstalowaniu musisz kliknąć ikonę KingRoot w menu Start.

Po otwarciu KingRoot musisz dotknąć przycisku, który pojawia się u dołu ekranu, aby rozpocząć proces rootowania w telefonie Samsung Galaxy J1. Proces zajmie od jednej do dwóch minut, a po jego zakończeniu zobaczysz zielony sygnał na KingRoot wskazujący na sukces. Skończone, musisz ponownie uruchomić Samsung Galaxy J1, jeśli urządzenie nie zrobi tego automatycznie, dzięki któremu będziesz bliski ukończenia tego krok po kroku, aby korzystać z Samsunga Galaxy J1 jak nigdy dotąd.

W przeciwnym razie, jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o KingRoot, powinieneś wiedzieć, że jest to potężne i dalekosiężne narzędzie, idealne do rootowania terminali, takich jak Samsung Galaxy J1 lub dowolnego innego, który ma Androida jako system operacyjny. Co do reszty, zobaczysz, że procedura wcale nie jest skomplikowana, więc w każdym razie Możesz zostawić nam wszelkiego rodzaju pytania w sekcji komentarzy, na które odpowiemy jak najszybciej na temat korzenia Samsunga Galaxy J1.

Kilka innych wyszukiwań dokonanych przez użytkowników wokół tematu tego artykułu dotyczą one następujących rzeczy: root samsung j100mu, jak zrootować samsung galaxy j1 ace, jak zrootować samsung j1 mini, jak zrootować samsung galaxy j1 ace sm-j111m, root samsung j1 odin, root samsung j1 sm-j120m, root samsung j1 2016 lub jak zrootować samsung j111m. Jeśli masz inne pytania na ten temat, koniecznie zapytaj nas w tym artykule, poprzez komentarze, abyśmy mogli Ci pomóc.

Czy udało Ci się zrootować Samsung Galaxy J1 krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram