Skip to content

Jak zrootować Samsung Galaxy Grand Prime BEZ PC?

22 de wrzesień de 2022

Jeśli chcesz korzeń Samsung Galaxy Grand Prime bez PC nie ma problemu, tutaj powiemy Ci, jak przeprowadzić tę procedurę za pomocą doskonałego narzędzia, które działa idealnie na tym telefonie komórkowym. The Samsung Galaxy Grand Prime Jest to telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android 4.4. Kit Katale niestety nie otrzymuje już żadnych aktualizacji od producenta, więc zrootowanie telefonu komórkowego jest możliwe zainstaluj niestandardowe rmy.

M.in zalety rootowania telefonu komórkowegoistnieje możliwość odinstalowania aplikacji preinstalowanych przez producenta, podkręcaj procesor mobilnyzoptymalizuj zużycie energii i nie tylko.

Zrootuj Samsung Galaxy Grand Prime bez komputera

Przed rozpoczęciem ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka punktów, ponieważ jest to trochę ryzykowna procedura i musisz wiedzieć, jak temu zapobiec. Zobaczmy:

1.- Musisz sprawdź, czy Twój telefon komórkowy ma co najmniej 50% naładowania baterii (jeśli jest w 100% znacznie lepiej). Zapobiegnie to wyłączeniu się telefonu komórkowego w trakcie procesu i uszkodzeniu plików systemowych.

2.- Musisz wykonaj kopię zapasową swoich danychponieważ możliwe jest, że ta procedura spowoduje całkowitą lub częściową utratę plików.

3.- Musisz włączyć funkcję Nieznane źródłaMożesz to zrobić z menu Ustawienia -> Bezpieczeństwo -> Nieznane źródła.

4.- Ta procedura całkowicie unieważni gwarancję Twojego telefonu komórkowego. Jeśli jednak chcesz, możesz sprawdź ten przewodnik dla UnRoot co może pomóc w odzyskaniu gwarancji poprzez cofnięcie wprowadzonych zmian.

5.- Musisz pobierz KingRoot z tego linkuczyli narzędzie, którego tym razem użyjemy do zrootowania telefonu komórkowego.

Kroki, aby zrootować Samsung Galaxy Grand Prime bez komputera

Jeśli przeczytałeś wszystkie powyższe i jesteś gotowy, aby zacząć, przejdźmy dalej. Wykonanie tej procedury jest naprawdę łatwe.Ponadto tutaj powiemy Ci krok po kroku, co powinieneś zrobić, aby nie mieć żadnych problemów.

1.- Musisz zainstaluj pakiet APK KingRoot na telefonie komórkowymaby to zrobić musisz szukaj za pomocą eksploratora plików, takiego jak ES File Explorer pobrany plik APK i zainstaluj go.

2.- Po zainstalowaniu aplikacji musisz ją uruchomić.

3.- Teraz narzędzie przeanalizuje Twój telefon, gdy pokaże wyniki musisz nacisnąć przycisk Spróbuj zrootować lub Rozpocznij rootowanie które możesz zobaczyć na dole ekranu.

4.- Po zakończeniu procesu, Twój telefon uruchomi się ponownie automatycznie i zostaniesz pomyślnie zrootowany.

To wszystko, czego potrzebujesz, aby korzeń samsung galaxy prime bez komputera. Jeśli jednak chcesz sprawdzić, czy wszystko poszło dobrze, możesz przejdź do katalogu aplikacji Android i wyszukaj narzędzie SuperUserty również możesz pobierz ze sklepu Play narzędzie Sprawdzanie korzeni.

dołącz do naszego kanału telegram