Skip to content

Jak zrootować Samsung Galaxy E5 i E7 BEZ KOMPUTERA

7 de listopad de 2022

Pełny samouczek dotyczący rootowania Samsung Galaxy E5 bez komputera

The Galaktyka E5 to telefon komórkowy, który pomimo tego, że nie jest częścią rodziny Galaxy s Ma bardzo dobre funkcje, ponieważ ma czterordzeniowy procesor o prędkości 1,2 GHz i 1,5 GB pamięci RAM. Jednak system operacyjny Android trochę ogranicza prawdziwy potencjał tego telefonu komórkowego, ale tutaj nauczysz się korzeń Samsung Galaxy E5 bez komputera.

Po co rootować telefon komórkowy?

Po prostu dlatego, że w ten sposób możesz mieć dostęp do wszystkich funkcji telefonu komórkowego, a także poprawić jego wydajność, zoptymalizować zużycie energii (to bardzo pomaga wydłużyć żywotność baterii), odinstalować aplikacje preinstalowane przez producenta, a nawet podkręcaj procesor mobilnyzwiększając w ten sposób szybkość procesora, a także zainstaluj niestandardowe rmy.

kiedy już osiągniesz korzeń Samsung Galaxy E5 będziesz mógł korzystać ze sprzętu tak, jak chcesz. Ten telefon komórkowy z Android jak powiedzieliśmy wcześniej, ma bardzo dobre funkcje i będziesz mógł korzystać ze wszystkiego po zrootowaniu.

Zrootuj Samsung Galaxy E5 bez komputera

Przed zrootowaniem tego telefonu komórkowego Ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka punktówdzięki czemu będziesz wiedział lepiej, na czym polega ta procedura i jak uniknąć uszkodzenia telefonu komórkowego.

1.-Zaleca się wykonaj kopię zapasową wszystkich ważnych danychponieważ tego typu procedura może spowodować częściową lub całkowitą utratę danych.

2.- Przed rozpoczęciem musisz naładuj telefon do co najmniej 70% baterii (jeśli jest w 100% znacznie lepiej). Zapobiegnie to wyłączeniu telefonu podczas procedury rootowania i uszkodzeniu plików systemowych.

3.- Musisz włączyć funkcję Nieznane źródła. Robienie tego jest bardzo proste, musisz przejdź do menu Ustawienia -> Bezpieczeństwo -> Nieznane źródła.

4.- Ta procedura całkowicie unieważni gwarancję na telefon komórkowy, więc upewnij się, że chcesz kontynuować. Po drugie, tutaj przygotowaliśmy przewodnik dla UnRoot co może pomóc w cofnięciu tych zmian i odzyskaniu gwarancji.

5.- I oczywiście jest to konieczne pobierz kingroot stądponieważ jest to narzędzie, którego będziemy używać.

Kroki, aby zrootować Samsung Galaxy E5 bez komputera

Przeprowadzenie tej procedury jest jedną z najłatwiejszych rzeczy w AndroidTeraz jest to prawie automatyczne. W każdym razie tutaj wyjaśnimy krok po kroku, co należy zrobić.

1.- Musisz szukaj za pomocą eksploratora plików, takiego jak ES File Explorer pakiet APK KingRoot pobrany na telefon komórkowy, aby go zainstalować.

2.- Po zainstalowaniu narzędzia należy uruchom KingRoot z katalogu aplikacji.

3.- Po otwarciu KingRoot przeanalizuje telefon, aby upewnić się, że nie został wcześniej zrootowany. Kiedy to zrobisz, pojawi się przycisk z napisem Spróbuj Root lub Start Root, który musisz nacisnąć.

4.- Proces rozpocznie się natychmiast, co zajmie bardzo mało czasu. Na koniec musisz ponownie uruchomić telefon, aby zmiany zostały wprowadzone.

To wszystko, czego potrzebujesz, aby korzeń Samsung Galaxy E5 bez komputera z powodzeniem. Jeśli jednak chcesz sprawdzić, czy zadziałało, po prostu przejdź do katalogu aplikacji i poszukaj narzędzia SuperUser, które powinno zostać zainstalowane zarówno pobierz z Google Play narzędzie Sprawdzanie korzeni.

Jak zrootować Samsung Galaxy E7 bez komputera?

Poza tym, że prawdą jest, że inteligentne urządzenia mobilne opracowane przez pracowników Samsunga wzbudziły ostatnio pewne kontrowersje, takie jak Galaxy Note 7, w każdym razie nie możemy stracić z oczu faktu, że wiele z nich są nadal wysoko cenione. W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przestać mówić konkretnie o Samsungu Galaxy E7do tego stopnia, że ​​jest to niezwykle interesujący terminal, który możesz nawet zrootować, jeśli chcesz go w pełni wykorzystać.

Właśnie w tym konkretnym artykule W związku z ogromną liczbą zapytań, które otrzymujemy od naszych czytelników, chcemy porozmawiać o możliwości zrootowania Samsunga Galaxy E7 bez pomocy komputera, aby było to znacznie szybsze i łatwiejsze. W tym sensie musisz wiedzieć, że krok po kroku rootowanie Samsunga Galaxy E7 nie zależy od innych urządzeń, a nawet będziesz mógł skonfigurować wstępnie zainstalowane aplikacje, niestandardowe oprogramowanie układowe ROM i inne elementy.

Samsung Galaxy E7 to jedno z urządzeń, którego nie możemy nie brać pod uwagę, gdy myślimy o ogromnym katalogu, który koreańska firma ma dla użytkowników. W tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z urządzeniem, które moglibyśmy uznać za średni zakres, biorąc pod uwagę jego 5,5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy Super AMOLED, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 2 GB pamięci RAM i system operacyjny Android 4.4.2 KitKat. W takim przypadku, dzięki zrootowaniu, oczywiście sprawisz, że będzie działał znacznie lepiej niż wcześniej.

Korzeń Samsunga Galaxy E7

Cóż, jeśli masz wtedy swojego Samsunga Galaxy E7 w swoich rękach, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na stronę TowelRoot, gdzie znajdziesz przeglądarkę na tej stronie na swoim telefonie komórkowym, i musisz kliknąć symbol lambda, aby pobrać plik tr.apk, czyli plik wykonywalny. Gdy to zrobisz, otrzymasz ostrzeżenie wskazujące, że urządzenie może zostać uszkodzone przez ten sam plik. Musisz to całkowicie zignorować i pobrać plik APK na swój Samsung Galaxy E7.

Po zakończeniu poprzedniego kroku, gdy pakiet APK został już pobrany na urządzenie, musisz go kliknąć, aby zainstalować daną aplikację na swoim inteligentnym urządzeniu mobilnym. Zobaczysz w ten sam sposób, w jaki pojawia się komunikat, że możemy ponownie rozważyć ostrzeżenie. Znowu musisz to zignorować i iść dalej. Musisz kliknąć Zainstaluj mimo to, aby zainstalować daną aplikację na swoim inteligentnym urządzeniu mobilnym w ciągu sekundy.

Gdy wykonasz wszystkie powyższe kroki, przekonasz się, że masz możliwość otwarcia aplikacji na swoim Samsung Galaxy E7 w zaledwie kilka chwil, a następnie pojawią się opcje obsługi, takie jak ta z napisem Make it Rain. W tym sensie musisz wiedzieć, że będziesz mógł rozpocząć procedurę rootowania od tego miejsca. Będziesz musiał dać mu kilka minut, aby ten krok po kroku się odbył, a urządzenie, w tym przypadku Samsung Galaxy E7, automatycznie uruchomi się ponownie.

Po ponownym uruchomieniu Samsung Galaxy E7 procedura root, o której mówiliśmy, powinna być w pełni zakończona. za pomocą tego narzędzia. W takich przypadkach zawsze radzimy pobrać i zainstalować drugą aplikację, która służy jako uzupełnienie, na przykład Root Checker, która poinformuje Cię, czy Twoje urządzenie zostało poprawnie zrootowane, czy nie. Możesz go znaleźć bezpośrednio pod tym linkiem.

Czy udało Ci się zrootować Samsung Galaxy E7 krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram