Skip to content

Jak zrootować lub zrootować Samsung Galaxy S Duos za pomocą Kingo Root

23 de wrzesień de 2021

Koreański Samsung to firma z Androidem, która sprzedaje najwięcej telefonów komórkowych na świecie, i rzeczywiście, popularne przykłady, takie jak Samsung Galaxy S Duos, potwierdzają, że wiele z ich urządzeń należą do najbardziej znanych.

Teraz generuje to również, że wielu użytkowników jest zainteresowanych możliwością poznania wszystkie sekrety Samsung Galaxy S Duos, a dziś zamierzamy wybrać jeden z głównych.

Pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć w tym względzie, jest to, że nauczymy Cię, jak łatwo zrootować Samsung Galaxy S Duos, abyś nie musiał używać komputera wcale, co zawsze jest denerwujące.

Jeśli wykonasz wszystkie kroki, których nauczymy Cię poniżej, za chwilę będziesz miał mam dostęp do wszystkich tych funkcji urządzenia, których inaczej nie możemy osiągnąć.

Samsung Galaxy S Duos i jego funkcje

Samsung Galaxy S Duos (S7562), sporadycznie Samsung Galaxy Trend (S7560)) to smartfon klasy średniej stworzony przez firmę Samsung, która obsługuje dwie karty SIM (DualSIM), wprowadzony na rynek w Europie we wrześniu 2012 roku. Jest oparty i inspirowany Samsung Galaxy SIII, zwłaszcza na poziomie designu.

Edytor

Qualcomm Snapdragon 7227A (rodzina Snapdragon S1) 45 nanometrów jednordzeniowy z architekturą RAMIĘ Kora przy 1 GHz.

Pamięć

768MB RAM (dostępne 512MB dla użytkownika), 4GB pamięci wewnętrznej (dostępne 1.8GB dla użytkownika) i gniazdo kart MicroSD do 32 GB.

Kamera

Posiada 5-megapikselowy aparat i 2-krotny zoom cyfrowy, a także lampę błyskową led, autofokus i inne możliwe funkcje, takie jak uśmiech czy funkcja panoramy. Posiada również przednia kamera VGA ..

Ekran

Galaxy S Duos jest wyposażony w 4-calowy wyświetlacz TFT WVGA z Rezolucja 480x800px[5]I 233ppi. Wyposażony w TouchWiz.

oprogramowanie

Galaxy S Duos opuszcza fabrykę z systemem Android Ice Cream Sandwich (4.0.4) wyposażonym we własny interfejs Samsung Touchwiz (4.0), a także z niektórymi aplikacjami, takimi jak Kies, ChatON i Games Hub. Ponadto ma liczne wsparcie i programistów, którzy stworzyli Niestandardowe ROMy dla tego modelu.

Projekt

Terminal jest inspirowany Samsung Galaxy S III i dziedziczy wygląd zewnętrzny z zaokrąglonymi krawędziami i obudową z plastikową krawędzią kolor metalu i biały plastik.

Jakie korzyści przyniesie rootowanie urządzenia Samsung Galaxy S Duos?

Dokładniej, ten artykuł jest również w pewien sposób odpowiedzią dla wszystkich czytelników, którzy ostatnio konsultowali się z nami, jak zrootować Samsung Galaxy S Duos GT-S7562, jeden z mobilnych najsłynniejszy koreański.

Trochę Funkcje Te, do których możesz uzyskać dostęp za pośrednictwem tego samouczka, dotyczą między innymi uzyskiwania roota, niestandardowego oprogramowania ROM, aktualizacji oprogramowania Androida.

Teraz w ten sam sposób i jak zawsze komentujemy przed nauką rootowania telefonów z Androidem, bez względu na to, co to jest, musimy być ostrożni, ponieważ w ten sposób unieważnimy gwarancję terminala.

Poza tym, jeśli Twoje urządzenie już wygasło i chcesz je nieco bardziej dostosować, zrootuj Samsung Galaxy S Duos to najlepszy sposób, aby to wykorzystać na maksa.

główny model złoty kolor

Zrootuj Samsung Galaxy S Duos w łatwy sposób

Zakładając, że masz już kopię zapasową całej zawartości Samsung Galaxy S Duos, następnym krokiem będzie włączenie Nieznane źródła, z Ustawienia, Zabezpieczenia, Administracja urządzenia.

Jeśli mamy aktywny program antywirusowy, będziemy musieli dezaktywować twój program antywirusowy i w ten sam sposób będziemy musieli pobrać początkową aplikację dla roota, czyli Poot — debugowanie i jest to łatwe do osiągnięcia.

Po pobraniu pliku Poot -Debug uruchamiamy go i wchodzimy do ekranu instalacji Poot, klikając Instaluj, aż proces się zakończy, po czym pojawi się seria komunikatów o dodatkowa zawartość pobrać.

Do tych z nas, którzy powiedzą tak, a pojawi się nowy ekran z tylko dwiema opcjami: Kliknij tutaj, aby Poot i wbudowane sprawdzanie korzeni, wybierając pierwszy.

Rootowanie Samsung Galaxy S Duos rozpocznie się natychmiast i zobaczysz, że wszystkie pliki zaczynają się wydobywać, a także m.in. informacje i certyfikaty SSL.

Po zakończeniu krok po kroku pojawi się komunikat: GotowePooting Powyżej musimy kliknąć, a następnie nacisnąć opcję „Get Superuser”.

Czy udało Ci się łatwo zrootować Samsung Galaxy S Duos?