Skip to content

Jak zrootować lub zrootować Samsung Galaxy J5 SM-J510MN 2020, SM-J510FN 2016, SM-J500H i SM-J500F

6 de luty de 2022

Chcesz wiedzieć, jak zrootować Samsunga?Następnie musisz zobaczyć, że znaleźliśmy wszystkie informacje na ten temat i właśnie dlatego w tym artykule chcemy pokazać absolutnie wszystkie kroki, które musisz w tym celu wykonać rodzaj sprawy.

I jest to, jak zawsze mówimy, zrootuj Samsunga Galaxy J5 SM-J510MN 2020 To jeden z najprostszych sposobów, jakie mamy w tej chwili, aby móc lepiej wykorzystać nasz smartfon.

W rzeczywistości, jeśli chcesz wiedzieć, jak zrootować Samsung Galaxy J5 SM-J510MN 2020, musisz zrozumieć, że nie musisz być specjalistą w tym zakresie, ale będziesz w stanie to zrobić nawet przy minimalnej wiedzy, więc po prostu musisz czytać dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Samsung Galaxy J5 SM-J510MN jest to smartfon, który prawie nigdzie nie ma gwarancji, i jest to kolejny ważny powód, aby móc go zrootować.

Wymagania wstępne przed uruchomieniem katalogu głównego dowolnego systemu Android

będziesz musiał mieć naładowanie baterii co najmniej 60%Dzieje się tak, ponieważ podczas tego procesu zużywa się dużo ładunku, a jeśli bateria się wyczerpie w jego trakcie, w zasadzie mielibyśmy kłopoty. Pozostawienie smartfona jako podstawki w zasadzie.

Będziemy musieli również pobrać kilka rzeczy, między innymi: Sterowniki USB, aby nasz komputer rozpoznał urządzenie mobilne. Konieczne jest również pobranie Odina i oczywiście CF-Auto-Root SM-J500H, abyśmy mogli skutecznie zrootować nasz smartfon.

Pamiętaj, że musisz również mieć debugowanie USB, które aktywujesz w Ustawienia> Opcje programisty. Jeśli te opcje się nie pojawią, musisz je odblokować w Ustawienia> O telefonie i naciśnij wiele razy na numer kompilacji by się pojawiły.

Zrootuj Samsung Galaxy J5 krok po kroku

I jest to, że gdy już udało Ci się zrootować Samsung Galaxy J5 SM-J510MN 2020, znajdziesz się z możliwością uzyskania dostępu do ogromnej liczby funkcji, które w przeciwnym razie byłyby całkowicie niedostępny dla twojego terminala, więc musisz to wziąć pod uwagę.

Oprócz tych pytań, w ten sam sposób musisz wziąć pod uwagę, że to różnica w wydajności Twojego telefonu komórkowego, gdy jest zrootowany, zauważysz to na dowolnym urządzeniu, ale jeszcze bardziej na tych, które są używane już od kilku lat.

Cóż, w tym momencie musisz wiedzieć, że nauczymy Cię głównych wymagań dotyczących rootowania a Galaktyka J5 SM-J510MN

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że terminal musi mieć co najmniej jeden Dostępna bateria 60%, w przeciwnym razie wyłączy się tylko w trakcie procesu, a to może spowodować różnego rodzaju problemy. Z drugiej strony zobaczysz, że wygodnie jest zrobić kopię zapasową, z tych samych powodów, aby nie móc korzystać z żadnego rodzaju treści, jeśli wydarzy się coś złego.

Poza tymi pierwszymi wymaganiami, w ten sam sposób musisz wziąć pod uwagę, że rootowanie a Samsung Galaxy J5 SM-J510MN, musimy podjąć kilka wstępnych kroków.

Wynika to przede wszystkim z faktu, że krok po kroku jest przydatny tylko dla urządzenia Samsung Galaxy J5 2020 z Androidem 6.0.1 i numerem kompilacji MMB29M.J510MNVJU2AQC2. Aby to zweryfikować! mówimy o tym samym terminalu, musisz przejść do Ustawienia, Informacje o urządzeniu i sprawdzić to.

I pamiętaj o tym jak zawsze, kiedy uczymy jak zrootować smartfona, Masz możliwość szybkiego i łatwego sprawdzenia, czy zabieg został przeprowadzony.

Jedyne, o czym musisz pamiętać w tym względzie, to to, że będziesz musiał pobrać aplikacja taka jak Root Checker Dzięki niemu masz szansę przeprowadzić szybką instalację i w kilka sekund mieć pewność, że urządzenie zostało zrootowane, ponieważ jedyne co możesz zrobić, to przekazać Ci te informacje.

Funkcje Samsung Galaxy J5 SM-J510MN 2020

Oczywiście nie chcieliśmy kończyć tego artykułu bez wzięcia potrzebny czas wystarczy, aby móc przeanalizować wszystkie specyfikacje techniczne, którymi się wyróżnia.

I to właśnie Samsung Galaxy J5 SM-J510MN ma przede wszystkim spektakularny ekran 5,2 cala z rozdzielczością Full HD. Do tego musimy później dodać inne elementy, takie jak czterordzeniowy procesor Snapdragon 410, wraz z 2 GB pamięci RAM i 16 GB rozszerzalnej pojemności pamięci wewnętrznej.

Kontynuując szczegóły, stwierdzamy, że Samsung Galaxy J5 SM-J510MN 2020 ma 13-megapikselowy aparat główny z lampą błyskową LED, a także 5-megapikselowy aparat przedni. towarzyszy lampa błyskowa LED, nie tracąc z oczu baterii o pojemności 3100 mAh.

Oprócz tego wszystkiego musisz wiedzieć, co dostaniesz znacznie lepsza wydajnośćr niż zwykły dla twojego terminala. To więcej niż wystarczające powody, aby zaproponować, abyś teraz zaczął krok po kroku zrootować Samsung Galaxy J5 SM-J510MN 202|

zrootuj Samsung Galaxy J5 SM-J510FN krok po kroku

Cóż, w takim razie dotarłeś do idealnego artykułu, ponieważ w kolejnych wierszach pokażemy Ci absolutnie wszystkie informacje, które musisz wziąć pod uwagę, jeśli masz jeden z tych terminali.

I to jest to, że jeśli masz Samsung Galaxy J5 SM-J510FN i zacząłeś zauważać, że działa poniżej swojej wydajności normalne, dobrą alternatywą może być konkretnie zrootowanie.

Pierwszą rzeczą, o której powinieneś pomyśleć w tego typu sytuacji, jest to, że kiedy zamierzamy zrootować Samsunga Galaxy J5 SM-J510FN, możemy to zrobić na wiele sposobów, chociaż pokażemy Ci proces, który naszym zdaniem jest najłatwiej w tego typu sytuacji.

Prawda jest taka, że ​​naprawdę zalecamy wszystkim użytkownikom, którzy mają Samsung Galaxy J5 SM-J510FN 2020, wykonanie poniższej procedury, której Cię nauczymy. Jeśli masz wątpliwości co do rozwoju, pokażemy Ci, jak możesz rozwiać wątpliwości co do tego.

Zanim nauczę cię, jak zrootować Samsunga Galaxy J5 SM-J510FN 2020 krok po kroku, musisz wiedzieć, że wygodnie jest zrobić kopię zapasową absolutnie całej zawartości, ponieważ w przypadku, gdy coś pójdzie nie tak, chociaż nie jest to normalne, będziesz w stanie pozbyć się problemów.

Z drugiej strony musisz być bardzo ostrożny, biorąc pod uwagę dostępną baterię, z którą zaczynasz proces. Musisz mieć co najmniej 50%, jeśli nie chcesz terminala wyłączyć w trakcie procesu.

Z drugiej strony musimy powiedzieć, że ten samouczek, którego nauczymy Cię później, działa tylko na Samsungu Galaxy J5 2020 z systemem operacyjnym Android 6.0.1 Marshmallow i że możemy rozróżnij według numeru kompilacji MMB29M.J510FNXXU2AQB2.

Jeśli nie wiesz, czy to naprawdę Twój smartfon, możesz przejść do Ustawień, o urządzeniu, aby to zweryfikować, a więcej na końcu artykułu zostawimy ci wszystkie szczegóły techniczne, które składają się na ten smartfon.

Cóż, jesteś bliżej zrootowania swojego Samsunga Galaxy J5 SM-J510FN 2020. Przybył w tym momencie, musisz pobrać i zainstalować sterowniki USB dla tego urządzenia ze strony internetowej Samsung.

Następnie musisz pobrać i rozpakować Odin na PC i pobierz CF-Auto-Root SM-J510MN. Gdy to zrobisz, nadszedł czas, aby otworzyć Odina z komputera, działając jako administrator. Do tego trzeba dodać, że trzeba uruchomić urządzenie w trybie pobierania, podłączając je do komputera oryginalnym kablem USB.

Kiedy Odyn to rozpozna, pojawi się komunikat Dodano!. i musisz nacisnąć przycisk PDA/AP. Poniższe czynności dotyczą bezpośrednio wyboru pliku CF-Auto-Root, a następnie opcji Auto Reboot i F. Reset Time.

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków będziesz mógł sprawdzić, czy jedyne wymaganie, które pozostaje w toku, dotyczy przycisku Start. Po zakończeniu pojawi się komunikat z napisem Pass! a to będzie oznaczać, że to koniec. Ponownie uruchamiasz urządzenie i samouczek się kończy.

Cechy Samsunga Galaxy J5

korzeń samsung czarny

Oczywiście, jak zawsze, chcieliśmy skorzystać z tego krok po kroku, aby przeanalizować główne funkcje, jakie może nam zaoferować Samsung Galaxy J5.

W tym względzie musimy zwrócić uwagę, że znajdujemy urządzenie, które posiada 5,2-calowy ekran HD. Poza tym jedną z zalet zrootowania Samsunga Galaxy J5 SM-J510FN 2020 jest to, że jest to smartfon, który prawie w każdym przypadku nie ma ważnej gwarancji, więc nie stracisz go, robiąc to krok po kroku.

Kontynuując specyfikację techniczną Samsung Galaxy J5 SM-J510FN 2020, musimy podkreślić, że znajdziemy tam czterordzeniowy procesor, Snapdragon 410, któremu towarzyszy 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy, 13-megapikselowy aparat główny z lampą błyskową LED, 5-megapikselowy aparat pomocniczy również z lampą błyskową LED oraz bateria o pojemności 3100 mAh.

Zrootuj Samsung Galaxy J5 SM-J500H

Jeśli chcesz zrootuj swój Samsung Galaxy J5 SM-J500H Za kilka minut i bez zbytnich komplikacji zostawimy Ci kompletny samouczek, dzięki któremu będziesz mógł uzyskać uprawnienia roota w ciągu kilku minut.

Oprócz tego, że ten samouczek jest przeznaczony dla początkujących użytkowników, będzie on jeszcze łatwiejszy dla każdego, kto chce zacząć w świecie rootowania, który ma tak wiele zalet, jak mówiliśmy przy poprzednich okazjach.

Korzeń Samsung Galaxy J5 SM-J5008

zmusić go zrootuj swój Samsung Galaxy J5 SM-J508 Może dać Ci szereg korzyści, które warto wziąć pod uwagę, co wielokrotnie komentowaliśmy. W tym samouczku pokażemy Ci, jak należy krok po kroku i szczegółowo, jak zrootować urządzenie w kilka minut, w niezwykle prosty sposób, aby nie komplikować zbytnio swojego życia.

Dzięki dostępowi root masz możliwość poprawy wydajności urządzenia, instalacji nowych aplikacji, aby poprawić żywotność baterii, a nawet zainstalować niestandardowe ROMy aby mieć alternatywne wersje stworzone przez społeczność lub nawet bardziej aktualne wersje Androida, których Twoje urządzenie nigdy oficjalnie nie będzie miało.

Korzeń Samsung Galaxy SM-J500F

Cóż, zaczynamy od wyłączenia telefonu i ponownego włączenia, ale żeby go włączyć, musimy przytrzymać przez kilka sekund: głośniej + dom + moc. Po kilku sekundach puszczamy i pojawi się ostrzeżenie z żółtym trójkątem, w tym momencie wciśniemy klawisz głośności +.

Gdy jesteśmy w trybie pobierania, musimy po prostu otworzyć Odin, a następnie podłączyć telefon komórkowy do komputera.

Teraz powinieneś wyłączyć komunikat z napisem Dodano, jeśli tak, to dlatego, że poprawnie zainstalowaliśmy sterowniki, jeśli nie, powinieneś wrócić do tego kroku.

Po tym będziesz musiał poszukaj przycisku PDA i po jego kliknięciu musisz wybrać plik główny, który wcześniej pobraliśmy.

Aby zakończyć, naciśnij Start i poczekaj na zakończenie procesu, co nie powinno zająć więcej niż kilka minut.

Wszystko poszło dobrze?

Aby się dowiedzieć, wystarczy pobrać aplikację Root Checker, aby w ten sposób potwierdzić, czy faktycznie masz uprawnienia roota.

dołącz do naszego kanału telegram