Skip to content

Jak zrootować lub zrootować Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT I9060/M/i/C za pomocą Kingo Root

26 de marzec de 2022

Samsung jest głównym producentem urządzeń mobilnych z systemem Android w ostatnich latach, do tego stopnia, że ​​to właśnie ona większość z tych urządzeń udało się wprowadzić na rynek. Rzeczywiście, musimy podkreślić w tym względzie, że jest ich wiele, które mają miliony użytkowników.

Użytkownicy, którzy jako czytelnicy chętnie poznają szczegóły na temat działanie tego typu telefonu komórkowegoi tym razem właśnie z tego powodu zatrzymamy się konkretnie na Samsungu Galaxy Grand Neo GT-I9060.

Zaczynając trochę mówić o Samsungu Galaxy Grand Neo GT-I9060, musimy powiedzieć, że to smartfon, który możemy Rozważ średni zakres.

Wśród jego funkcji należy szczególnie wyróżnić niektóre, takie jak pojemnościowy dotykowy wyświetlacz TFT napędzany przez procesor z czterema rdzeniami 1,2 GHz, 1 GB RAM i system operacyjny 4,2 Jelly Bean. Dla wszystkich wymienionych elementów, Samsung Galaxy Grand Neo GT-I9060 daje jasno do zrozumienia, że ​​jest to dobry terminal.

Jednak dokładnie w ten sam sposób musimy pamiętać, gdy myślimy o Samsungu Galaxy Grand Neo GT-I9060, że możemy wykorzystać go znacznie częściej niż zwykle, po prostu rozważając niektóre z jego najlepszych sztuczek, takich jak te powiązane do zakorzenienie Samsunga Galaxy Grand Neo GT-I9060.

Zakorzenienie Samsung Galaxy Grand Neo GT-I9060 umożliwi dostęp do funkcji, takich jak instalowanie dowolnych oprogramowanie układowe, Odzyskiwanie niestandardowe i wiele innych.

Jak zrootować telefon komórkowy Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060/M/i/C za pomocą Kingo Root?

Wiele razy musimy zainstalować lub odinstalować aplikacje, ale nie możemy tego zrobić, ponieważ telefon komórkowy ma jakieś Ustawienia domyślne domyślne ustawienia fabryczne, które nie pozwalają na modyfikacje domyślnych aplikacji.

Czasami nasze urządzenie mobilne zostaje brak miejsca do przechowywania i usuwamy wszystkie nasze zdjęcia, filmy, ważne pliki itp.

Jednak nasz telefon komórkowy wciąż informuje, że pamięć jest pełna i chociaż istnieje więcej alternatyw, takich jak zwiększanie lub rozszerzanie pamięci RAM na naszym urządzeniu z Androidem.

Ale w wielu przypadkach najbardziej wykonalne byłoby: zrób root w naszym telefonie w celu odinstalowania aplikacji zainstalowanych fabrycznie, a tym samym w celu zwolnienia miejsca.

Chociaż ten samouczek uczy nas, jak wykorzenić Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060, możemy również łatwo zrootować dowolne urządzenie z Androidem.

mobilny samsung grand neo biały kolor

Czy można zrootować telefon Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060/M/i/C?

Cóż, nauczymy Cię, jak zrootować Samsung Galaxy Grand Neo GT-I9060, zaczynając od pierwszej rzeczy, która ma związek z zrobić kopię zapasową, więc jeśli coś pójdzie nie tak podczas procesu, nie stracisz żadnych ważnych informacji.

Poza tym musisz wiedzieć, w ten sam sposób, że jest to wygodne mieć co najmniej 50% baterii dostępne, jeśli chcesz, aby terminal nie wyłączał się podczas procesu, co może powodować pewne problemy.

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków, następujące będą: włącz debugowanie USB. W tym celu musisz przejść do Ustawienia, Opcje programisty. Jeśli widzisz, że ta opcja się nie pojawia, dzieje się tak dlatego, że nie masz jej dostępnej i musisz przejść do Ustawienia, Informacje o urządzeniu i kliknąć numer kompilacji.

Po aktywacji tej sekcjimusisz pobrać sterowniki USB dla Samsunga które są wyraźnie używane w Samsung Galaxy Grand Neo GT-I9060 i podłącza urządzenie do komputera.

1) Pobierz i zainstaluj Kingo Root na komputerze PC lub laptopie Okna. Po zainstalowaniu otwórz go.

2) Podłącz Galaxy Grand Neo GT-I9060 do komputera za pomocą oryginalnego kabla USB. Kiedy to zrobią, Kingo Root rozpozna go i zainstaluje sterowniki, jeśli jeszcze tego nie zrobili.

3) Teraz naciśnij przycisk Źródło aby rozpocząć procedurę.

Zrootuj telefon Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060 z systemem Kingo Root

Po zakończeniu pojawi się następujący komunikat i wtedy muszą ponownie uruchomić urządzenie. To wszystko, teraz, aby potwierdzić status roota swojego urządzenia Samsung, pobierz aplikację z Sklep Google Play.

Należy zauważyć, że przy wielu okazjach nasze urządzenie przestaje działać poprawnie po wykonaniu roota, czasami z powodu złej procedury komórka przestaje się włączać, nie ładuje się poprawnie lub nie uruchamia się, ale nie powinniśmy się tym martwić, bo jest też rozwiązanie.

Aby uniknąć błędów w procedurze, ważne jest, aby wykonać wszystkie kroki w samouczku, a tym samym uniknąć niedogodności związanych z koniecznością napraw inny problem z telefonem komórkowym. Należy również pamiętać, że jeśli problem jest znacznie większy, należy skonsultować się z profesjonalistą.

Jeśli masz jakieś pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali, nie zapomnij zostaw to w komentarzach a my z przyjemnością rozwiążemy to za pomocą samouczka.

dołącz do naszego kanału telegram