Skip to content

Jak zrootować lub zrootować Samsung Galaxy A5 SM-A510M, A7, A7 SM-A710M i A7 SM-A700F bez komputera

4 de grudzień de 2021

Musisz wtedy wiedzieć, że będziesz mógł pozyskać wszystkie dane dla zrootuj Samsung Galaxy A7 bez komputeraJest to krok po kroku, który jest całkowicie przydatny dla modeli A5 SM-A510M, A7, A7 SM-A710M i A7 SM-A700F. Rzeczywiście, wystarczy użyć aplikacji mobilnej o nazwie KingRoot, którą będziesz musiał zainstalować na samym Samsungu Galaxy A7.

Koreańska firma Samsung jest bez wątpienia jedną z najlepszych na świecie, jeśli chodzi o produkcję inteligentnych urządzeń mobilnych i w tym miejscu musimy powiedzieć, że wśród wszystkich jej terminali są takie, które są preferowane przez użytkowników. Tak jest na przykład w przypadku Samsung Galaxy A5 SM-A510M, A7, A7 SM-A710M i A7 SM-A700F.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że rootowanie Samsunga Galaxy A7 nie jest skomplikowane, chociaż do tego potrzebujesz zewnętrznego programu, takiego jak Odin. W ten sam sposób musisz wziąć pod uwagę, że po zrootowaniu Samsunga Galaxy A7 możesz dostęp do wielu funkcji że w przeciwnym razie wejście do nich nie byłoby możliwe.

Musisz wziąć pod uwagę, że kiedy zrobisz rootowanie, automatycznie spowoduje to utratę gwarancji. Musisz więc z tym uważać, jeśli nie chcesz, aby firma cofnęła gwarancję w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń. Następną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że… Krok po kroku, aby zrootować Samsung Galaxy bez komputera A5 SM-A510M, A7, A7, A7 SM-A710M i A7 SM-A700F bez komputera.

Zrootuj Samsung Galaxy A7 z Odin

Cóż, zanim zaczniesz od tego krok po kroku, zalecamy zawsze wykonanie kopii zapasowej na Samsung Galaxy A7, abyś mógł unikaj utraty niektórych treści to może być ważne, a następnie przechodzimy krok po kroku.

Musisz szczególnie upewnić się, że Twój Samsung Galaxy A7 jest z systemem Android 5.1.1 Lollipop, coś, co możesz sprawdzić w zaledwie sekundę w Ustawieniach, Informacje o urządzeniu, aby poznać wersję Androida swojego Samsunga Galaxy A7.

Po poprzednim kroku następny dotyczy włączenia debugowania USB w telefonie Samsung Galaxy A7. Wybierz Ustawienia> O urządzeniu, musisz dotknij numeru kompilacji 7 razy. Po aktywowaniu tych opcji możesz kontynuować bez problemów.

Jeśli Samsung Galaxy A7 jest naładowany do 50% lub więcej Twojej baterii możemy kontynuować krok po kroku, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów z zasilaniem podczas procesu Flash i Root. Jednocześnie w takich przypadkach zawsze zalecamy wyłączenie zapory systemu Windows.

Następnie, używając oryginalnego kabla mobilnego, musisz połącz smartfon bezpośrednio z komputerem, wyłączając również, jeśli nadal masz je aktywne, funkcje Samsung Kies. Następnie należy pobrać sterowniki USB do telefonu Samsung Galaxy A7. Później musisz pobrać Odina i rozpakować go na swoim komputerze.

I wreszcie nadszedł czas, aby pobrać CF-Auto-Root Samsunga Galaxy A7. Po zakończeniu wszystkich poprzednich kroków następną rzeczą będzie przejście do stronyI ostatni plik i naciśnij Control + F, szukając oczywiście pliku .tar lub .tar.md5 odpowiadającego urządzeniu Galaxy A7.

Przełącz Samsunga w tryb pobierania

Następnie musisz otworzyć Odin.exe w folderze, w którym go rozpakowałeś. Następna czynność, którą musisz zrobić kliknij na zakładkę PDA / AP i wybierz rozpakowany plik CF-Auto-Root.tar, który pobrałeś wcześniej. Pamiętaj, że jeśli już pobrałeś CF-Auto-Root w formacie .tar, możesz pominąć ostatni krok.

Więc powinieneś wziąć Samsung Galaxy A7 i przełącz go w tryb pobierania lub Pobierz, podłączając go do komputera. Aby wprowadzić go w ten tryb, musisz go wyłączyć, a następnie włączyć, naciskając niski poziom głośności + Home + Power, pomijając odpowiednie ostrzeżenie i naciskając klawisze głośności, aby kontynuować.

mobilny samsung a700f biały kolor

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków następnym będzie podłączenie urządzenia z Androidem do komputera, dopóki Odin to nie wykryje. Kiedy tak się stanie, pojawi się niebieski lub żółty wskaźnik. Naciskasz przycisk Start, aby rozpocząć procedurę rootowania. Po zakończeniu procedury urządzenie automatycznie uruchomi się ponownie, a root zostanie zakończony

Zrootuj Samsung Galaxy A7 SM-A710M bez komputera

Prawda jest taka, że ​​zrootowanie Samsunga Galaxy A7 SM-A710M 2016 jest o wiele prostszą procedurą, niż mogłoby się wydawać większości użytkowników. Ponieważ proces do przeprowadzenia jest prawie taki sam na tych urządzeniach z Androidem.

Po zakończeniu rootowania Samsunga Galaxy A7 SM-A710M będziesz mieć tę zaletę, że będziesz mógł dokonać ogromnej liczby modyfikacji, które w przeciwnym razie byłyby całkowicie niemożliwe w tych przypadkach, a najlepsze jest to, że możesz pracować z niestandardowymi ROM-ami.

Wymagania dotyczące rootowania A7 SM-A710M

Główne wymagania, które musisz wziąć pod uwagę, jeśli zamierzasz zrootować jeden z tych telefonów komórkowych, to wykonanie kopii zapasowej, tak jak w przypadku każdego innego terminala. To będzie zajmuje tylko kilka minut W drugim przypadku musisz również poświęcić czas na naładowanie baterii smartfona przed zrootowaniem, zaleca się, aby była większa niż 50%

Proces roota

Istnieje kilka aplikacji, które pozwalają nam zrootować ten smartfon, w szczególności trzy, które wymienimy poniżej. Każdy z nich będzie niezwykle przydatny w takich przypadkach, więc po prostu musisz zdecydować się na ten, który najbardziej Ci się podoba. Następnie musisz wykonać kroki, które wskazujemy poniżej, aby móc zrootować Samsung Galaxy bez komputera

Metoda 1 – KingRoot

 • Pobierz i zainstaluj KingRoot na swoim telefonie
 • Po pobraniu kliknij aplikację z eksploratora plików
 • Wybierz opcję Start Root, aby rozpocząć procedurę
 • Poczekaj, aż proces sam się zakończy
 • Jeśli wszystko poszło tak, jak powinno, pojawi się zielona ikona lub symbol

Metoda 2 — FramaRoot

 • Pobierz i zainstaluj FramaRoot na swoim telefonie
 • Otwórz aplikację, wybierz Aragom, a następnie Superuser
 • Poczekaj, aż proces rootowania zakończy się sam
 • Uruchom ponownie telefon komórkowy

Metoda 3 – TowelRoot

 • Pobierz i zainstaluj FramaRoot na swoim telefonie
 • Otwórz aplikację TowelRoot
 • Przejdź do Make it ra1n, aby rozpocząć procedurę root
 • Poczekaj, aż proces rootowania zakończy się sam
 • Uruchom ponownie telefon komórkowy

Kiedy skończysz z wszystkimi powyższymi krokami, jest Zaleca się zainstalowanie Root Checker i uruchom go. Ponieważ ta aplikacja pomoże nam bezpośrednio dowiedzieć się, czy nasz telefon z Androidem został poprawnie zrootowany.

mobilny samsung galaxy a7 stojący z granatowym tłem

Root A7 SM-A700F w 5 minut

Zrootowanie Samsunga Galaxy A7 SM-A700F to jedna z najlepszych opcji, jakie mamy teraz pod ręką, jeśli chcemy rozszerzyć granice dostosowywania i konfiguracji tego urządzenia. Ciekawostką w sprawie jest to, że od czasu premiery tego Samsunga kilka lat temu, większość modeli nie mają już ważnej gwarancji, dzięki czemu zakorzeniając go, nie stracimy go.

To ogromna zaleta, ponieważ wielu użytkowników nie chce stracić gwarancji poprzez zrootowanie swojego urządzenia. Z tego powodu nauczymy Cię wszystkich kroków, aby zrootować Samsung Galaxy A7 SM-A700F, abyś mógł spersonalizuj swój smartfon jak nigdy dotąd, faktycznie poprawiając jego wydajność.

Samouczek do rootowania

Możliwość zrootuj ten Samsung Galaxy bez komputera Jest to jeden z najlepszych, jakie mamy pod ręką, biorąc pod uwagę, że możemy pracować między innymi z niestandardową pamięcią ROM. W rzeczywistości, po zakończeniu procedury, będziesz mieć możliwość instalowania aplikacji, które w innym przypadku nie byłyby dostępne na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Przed zrootowaniem Samsunga Galaxy A7 SM-A700F musisz wiedzieć, że musimy rozważyć kilka bardziej szczegółowych kwestii, niektóre wszystkie ważne warunki wstępne które śledzimy we wszystkich telefonach komórkowych przed zrootowaniem. Podobnie jak w przypadku baterii naładowanej do ponad 50% i wykonaj kopię zapasową jak każde urządzenie.

Poza tym ważne jest również przed zrootowaniem Samsunga, aby kilkakrotnie nacisnąć numer kompilacji, abyś mógł włącz Opcje programisty.

Po zakończeniu poprzednich kroków musisz pobierz sterowniki USB dla tego urządzenia, a także Odin i CF-Auto-Root SM-A700F. Po wszystkich pobranych plikach musisz wykonać różne kroki, których uczymy w tym konkretnym artykule. I sprawdź, czy jest to root, który zakończył się sukcesem, jak ta sama aplikacja Root Checker

Jak zrootować Samsung Galaxy A5 2020?

Proces rootowania tego telefonu komórkowego jest niczym innym, jak już widzianymi. Zanim zaczniesz krok po kroku, musisz podążać za starymi kroki baterii i kopia zapasowa także. Nigdy nie może go zabraknąć.

Dalej zobaczysz, że mamy aż trzy aplikacje, które nam pozwolą zrootuj ten Samsung Galaxy bez komputera. Najlepsze jest to, że te trzy aplikacje działają między nimi w podobny sposób, więc wystarczy wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba, już nazwany KingRoot, FramaRoot i TowelRoot. Za chwilę będziesz miał możliwość zrootowania tego terminala.

A kiedy już zakończysz całą procedurę, poniższe czynności dotyczą bezpośrednio skorzystania z możliwości zainstalowania aplikacji, która poinformuje nas szybko i łatwo, czy udało nam się zrootować terminal we właściwy sposób, co jest znany i już nazwany Root Checker.