Skip to content

Jak zrobić zrzut ekranu na telefonie Motorola Defy — samouczek krok po kroku

8 de wrzesień de 2021

Jedna z rzeczy, o których zawsze musisz wiedzieć Twoje urządzenie mobilne tak zrobić zrzut ekranu. Wydaje się to głupie, ale być może właśnie dlatego, że tak łatwo jest nauczyć się przechwytywania tego, co dzieje się na ekranie Twojej Motoroli Defy, właśnie dlatego powinieneś wiedzieć, jak to zrobić.

W wielu przypadkach możesz chcieć zrobić zrzut ekranu rozmowy WhatsApp, aby wysłać go znajomemu w celu uzyskania opinii na jej temat, co jest niezwykle normalne, co dzieje się szczególnie u młodych ludzi, dlatego ważne jest, aby nauczyć się robić zdjęcie .

Zrób zdjęcie ekranu Motorola Defy

Możesz zobaczyć ofertę na stronie internetowej i aby jej nie zapomnieć, zrób jej zrzut ekranu, nawet jeśli lubisz pobierać zdjęcia z Instagrama, może to być przydatne, ponieważ w ten sposób możesz zapisać wszystkie zdjęcia, które chcesz z wymienionych sieć społecznościowa w jeden bardzo prosty sposób, krótko mówiąc, działa w każdej sytuacji, kiedy najmniej się tego spodziewasz.

Najlepsze jest to, że jeśli chcesz wiedzieć jak robić zrzuty ekranu w Moto Defy nie jest to wcale skomplikowane i jest to po prostu kwestia nauki dwóch przycisków jednocześnie, słynnej kombinacji przycisków, którą ma wiele urządzeń, choć nie wszystkie.

Aby móc zrobić zrzut ekranu na Twojej Motoroli Defy co należy zrobić, to nacisnąć jednocześnie przycisk zmniejszania głośności i przycisk zasilania, poczujesz dźwięk jak na zdjęciu i jednocześnie zobaczysz, że ekran szybko się rozjaśnia, w ten sposób zdajesz sobie z tego sprawę przechwytywanie zostało wykonane poprawnie. Najpopularniejszy jest bez wątpienia ten, który robi schwytanie

Jak zrobić zrzut ekranu Moto Defy

wiesz, jak przechwycić ekran motorola

Teraz, aby móc zwizualizować zdjęcie, które masz przechwycone z ekranu co musisz zrobić, to przejść do galerii zdjęć, a w folderze o nazwie Zrzut ekranu znajdziesz wszystkie zrobione przez Ciebie ujęcia, są one zapisywane jak każdy inny folder zdjęć, uporządkowane według dat, innych.

Jak widać, nie jest to wcale skomplikowane i jak uważasz, możesz to zrobić, nawet o wideo, gra, aplikacja, czat, sieć społecznościowa, inni. Możesz go używać w dowolnym momencie, rejestrując wszystko, co chcesz, bez żadnych ograniczeń.

Podobnie, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące jak zrobić zrzut ekranu na Moto Defy śmiało zostaw mi komentarz poniżej. Możesz zobaczyć w naszych samouczkach, jak łatwo zrobić zrzut ekranu na Motorola Iron Rock