Skip to content

Jak zrobić własne silikonowe etui, aby chronić swój telefon komórkowy – ekskluzywne etui

6 de kwiecień de 2021

Chroń nasze telefony staje się codzienną koniecznością. Cóż, pomimo tego, że wiele urządzeń z systemami operacyjnymi Android i iOS ma odporne ekrany i technologię Gorilla Glass, to nigdy nie wystarczy użyć etui, aby go całkowicie zabezpieczyć.

Nie czekaj, aż telefon spadnie, aby martwić się o osłonę. Cóż, w tym artykule zamierzamy ci powiedzieć jak zrobić własne silikonowe etui, aby chronić swój telefon komórkowy. Ponadto podamy kilka pomysłów na użycie innych materiałów zamiast silikonu.

Wszystko po to, aby zabezpieczyć telefon przed upadkami, zarysowaniami i nie tylko czynniki, które mogą go uszkodzić. Czytaj dalej i poznaj wszystkie szczegóły.

Jak zrobić własne silikonowe etui, które ochroni Twój telefon komórkowy – Ekskluzywne etui

Silikon to materiał szeroko stosowany do wszystkich rzemiosł. Cóż, jest przedstawiony w ekonomiczny i łatwy do manipulowania sposób, który niesie ze sobą niewiele zagrożeń.

Dlatego jeśli chodzi o ochronę telefonu za pomocą domowych etui, nadal jest to wysoce zalecana opcja. Cóż, pokażemy ci kroki, aby stworzyć własną sprawę silikon do ochrony telefonu komórkowego.

Materiały, których będziemy potrzebować do wykonania własnego silikonowego etui

  1. Płynny silikon Biała lub przezroczysta, może to być wersja DIY lub wersja DIY. Obie działają doskonale.
  2. Purpurin swojego ulubionego koloru.
  3. Połysk paznokci.
  4. Lakier do paznokci w kolorze brokatu.
  5. Przezroczysty plastikowy rękaw, musi być najcieńszy, jaki możesz znaleźć.
  6. Paleta drewniana.

Kroki, aby wykonać własną silikonową obudowę

Musisz najpierw nanieść silikon Po zewnętrznej stronie etui na telefon spróbuj rozprowadzić go równomiernie za pomocą drewnianej kielni.

Warstwa ma być cienka, nie więcej niż 0,5 cm grubości. Na krawędziach, w które wkładasz telefon, należy wystawić do wewnątrz 0,2 cm wosku silikonowego. To po to, żeby telefon nie wychodzi z etui sylikonu. Pamiętaj, aby nie zasłaniać otworów w aparacie, mikrofonie i słuchawkach.

Gdy ochraniacz pokryty jest silikonem, poczekaj, aż wyschnie całkowicie. Możesz zostawić go na zewnątrz do szybszego wyschnięcia.

Teraz zdejmij plastikową osłonę z silikonu, proces ten nie będzie skomplikowany, jednak musisz to mieć uważaj, aby go nie złamać na krawędziach.

Następnie pokrywamy całą podszewkę lakierem, zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Przechodzimy do poczekaj, aż szkliwo wyschnie całkowicie.

A teraz nałóż trochę brokatu w małej przestrzeni na zewnątrz silikonowego etui i zaczynamy się rozmywać. Najlepiej zrobić to palcem wskazującym i w małych przestrzeniach, aby uzyskać solidne pokrycie.

Powtarzamy ten proces aż cała zewnętrzna część zostanie zakryta okładka z wyblakłym brokatem. Widzimy, że jest dobrze rozmyty, gdy mijamy palcami, a blask nie schodzi.

Wreszcie, nakładamy lakier do paznokci na całej okładce, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Czekamy, aż całkowicie wyschnie, aby móc z niego korzystać.

Dodatkowa informacja, jeśli chcesz uzyskaj opalizujący efekt lustra W silikonowym etui użyj czarnej emalii jako podstawy i szarego lub białego brokatu. Dosięgnąć

projekty okładek w celu ochrony telefonu komórkowego

Inne pomysły na wykonanie domowej roboty etui i zabezpieczenie telefonu komórkowego

Spośród wielu okładek, które możesz wykonać, tutaj pokazujemy niektóre najczęstsze pomysły na domowe pokrowce na telefon komórkowy:

Osłony balonów: Mówimy o balonach, które są używane na urodziny. Wystarczy go nadmuchać, przytrzymać dyszę, aby powietrze nie uciekało. Następnie przyciskasz telefon komórkowy ekranem do góry w kierunku balonu, który powoli opróżnia się. Nadejdzie punkt, w którym balon zostanie całkowicie opróżniony, a balon zostanie przykryty telefonem komórkowym.

Osłony z hydrożelem: Czy pamiętasz te dinozaury, które rosły w wodzie? W tym przypadku potrzebujemy jednej z tych postaci, których uwodniony rozmiar przekracza rozmiar telefonu komórkowego. Otwieramy dziurę nożyczkami i tam dopasowujemy telefon. Kiedy żel wyschnie, będzie idealnie pasował do naszego telefonu.

Pamiętaj, że aby zwiększyć ochrona Twojego telefonu, powinieneś kupić dla niego ochraniacz ze szkła hartowanego. W ten sposób będziesz mieć również ekran tego samego zabezpieczonego.

dołącz do naszego kanału telegram