Skip to content

Jak zrobić lub wyprodukować domową baterię zewnętrzną i pomocniczą do telefonów komórkowych – zalety i wady

11 de styczeń de 2023

Zdarzyło się niejednemu, że po ciągłym korzystaniu z telefonu komórkowego lub innych środków elektronicznych bateria tego samego zaczyna działać nieregularnie.

Być może z różnych powodów możemy przekraczać jego poziom naładowania, ponieważ nie skalibrowaliśmy baterii telefonu komórkowego lub ładujemy telefon przez bardzo krótki czas w porównaniu z czasem, w którym go używamy.

W tym ostatnim przypadku, baterie zewnętrzne Okazują się bardzo przydatne, gdy nie wiemy, jak długo wytrzyma bateria telefonu, gdy jesteśmy poza domem i bez ładowarki.

Oni są bardzo szczególnie polecany, jeśli będziesz podróżować na duże odległości Lub wiesz, że tam, gdzie będziesz, nie będziesz mieć w zasięgu ręki gniazdka elektrycznego, aby podłączyć ładowarkę do telefonu komórkowego.

Biorąc to wszystko pod uwagę, tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić zrobić zewnętrzną baterię do telefonu komórkowego w domu, w bardzo bezpieczny sposób i kompatybilny z każdym telefonem komórkowym Android, iOS zarówno telefon Windows.

Zwykle baterie zewnętrzne do telefonów komórkowych Można je znaleźć w niskich cenach i bardzo łatwo, ale jak zawsze dobrze jest mieć alternatywę, która jest tańsza i nie wydaje tak dużo pieniędzy.

Wyprodukuj zewnętrzną baterię do telefonów komórkowych

W tym samouczku nauczymy Cię, jak to zrobić zrobić przenośną ładowarkę do telefonu komórkowego o Domowy Power Bank do telefonów komórkowych z materiałami, które można kupić bardzo łatwo i po bardzo niskiej cenie. Najpierw powiemy ci, jakie materiały musisz zdobyć, a później kroki, które musisz wykonać, aby osiągnąć sukces.

Materiały do ​​wykonania baterii zewnętrznej do telefonów komórkowych

  • lutownica
  • Uchwyt baterii w rozmiarze D
  • Kabel USB dopasowujący się do modelu telefonu komórkowego
  • Kable z biegunami dodatnimi i ujemnymi
  • Adapter kabla USB do zasilania
  • Pistolet na klej
  • 4 baterie (ładowalne)

Kroki, aby wykonać zewnętrzną baterię do telefonów komórkowych

1.- Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zdemontuj adapter kabla USB lub ładowarkętak aby pozostał tylko port, do którego podłączony jest kabel.

przejściówka do kabla USB

2.- Teraz musisz czerwony kabel podłącz do jednego z pinów i to samo z czarnymtak aby tworzył okrąg jak na obrazku.

3.- Gdy oba końce kabla są podłączone do adaptera USB, musisz przyklej go bardzo ostrożnie do uchwytu baterii za pomocą pistoletu do silikonu.

4.- Kiedy wszystkie elementy są dobrze sklejone i znajdują się we właściwej pozycji, powinieneś włóż baterie do adaptera baterii i podłącz kabel USB do telefonu komórkowego.

włóż baterie do adaptera baterii

5.- Po podłączeniu kabla do zewnętrznej ładowarki i drugiego końca kabla do telefonu komórkowego, rozpocznie ładowanie natychmiast.

Jak widać, jest to bardzo prosty sposób zrobić zewnętrzną baterię do telefonu komórkowego bardzo dobrej jakości, jest produkowany z materiałów o bardzo niskim koszcie i dobrej jakości. Trzeba tylko pamiętać, że baterie muszą być ładowalne, aby dać jej kilka zastosowań i trzeba być bardzo ostrożnym podczas lutowania końcówek, aby nie były słabe.

Zalety i wady baterii zewnętrznej

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zalety i wady zewnętrznej baterii? Musicie zatem wiedzieć, że ostatnio konsultował się z nami w tej sprawie pewien czytelnik, a dziś chcemy pomóc jemu i wszystkim innym w tej sprawie.

Pomysł ma do czynienia analizować przyczyny dlaczego polecamy użyj zewnętrznej bateriioraz tych, którym odradzamy.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że zwykle będziesz potrzebować zewnętrznej baterii ci ludzie, którzy spędzają większą część dnia z ich domówi nie mają możliwości doładowania swoich terminali.

Poza tym nie musisz w żaden sposób tracić z oczu ani tego, że czasami są jakieś alternatywy, więc Zobaczmy wszystkie szczegóły na ten temat.

zalety i wady zewnętrznej baterii

Dlaczego warto kupić Power Bank?

W pierwszej kolejności i chociaż prawdą jest, że wielu uważa, że ​​zewnętrzna bateria lub Power Bank do ładowania telefonów komórkowych, nie może być traktowana jako niezbędny element dla większości użytkowników.Tak, to prawda, że ​​są bardziej potrzebne niż wcześniej.

Prawda jest taka coraz częściej korzystamy ze smartfonówprzez co możemy mieć mniej baterii w środku dnia.

Oczywiście, kiedy zastanawiamy się, czy potrzebujemy zewnętrznej baterii, musimy zadać sobie pytanie, czy zwykle idziemy do kawiarni, aby naładować telefon, czy też czasami musimy wrócić do domu w środku dnia, aby go ponownie naładować . Jeśli często doświadczasz takich sytuacji, znajdziesz to może być potrzebna bateria zewnętrzna.

Zalecenia przed zakupem zewnętrznej baterii

Z pewnością akumulatory zewnętrzne można wyprodukować w domu, ale istnieje również możliwość zakupu ich w wyspecjalizowanych sklepach. Kiedy myślimy o zakupie lub nabyciu Power Banku, myślimy o kilku istotnych elementach lub funkcjach powinieneś mieć pierwszeństwo przed innymi.

Oczywiście będziesz szczególnie zainteresowany Power Bank ma dobrą pojemność, ale uważamy również za istotne, abyś szukał takiego, który jest niezawodny i bezpieczny, aby mieć pewność jego działania.

Abyś nie miał problemów, nasza rekomendacja dotyczy zawsze szukania zewnętrznych baterii, które były Opracowany przez niektóre z wiodących firm rynku w tym segmencie.

Nie możesz stracić z oczu wiele z nich można znaleźć w najlepszych sklepachi wygodniej jest wydać kilka euro więcej niż próbować oszczędzać w tym sensie.

Jeśli chcesz mieć Power Bank, ponieważ spędzasz większą część dnia poza domem, nasza rada jest taka prawie zawsze staraj się być światłemponieważ w ten sposób nie będzie ci przeszkadzać, gdy będziesz robić wszystkie swoje rzeczy.

Trzeba o tym pamiętać, w tym sensie istnieje wiele rodzajów i wag, nawet takie, które przypominają słynne postacie lub postacie, więc możesz nadać mu spersonalizowany charakter.

Jakie jest zalecane minimalne natężenie prądu?

Chociaż nie ma jednego minimalnego natężenia prądu, które moglibyśmy zalecić w tego typu sytuacjach, musimy to powiedzieć normalnie zalecamy, aby było to 5000 mAh dla każdego urządzenia, które zamierzasz ładować w ciągu dnia.

Tak więc, jeśli interesuje Cię tylko smartfon, Twoja zewnętrzna bateria powinna mieć co najmniej 5000 mAh. Teraz, jeśli szukasz również użycia jakiś inny zespół powinieneś włożyć baterię o większej mocy lub większej pojemności, zalecamy minimum 10 000 mAh.

Jakie masz inne pytania dotyczące baterii zewnętrznych?

dołącz do naszego kanału telegram