Skip to content

Jak zrobić lub stworzyć średniowieczny zamek w Minecraft szybko i łatwo? (Przykład)

27 de luty de 2021

Minecraft to prawdopodobnie jedna z najlepszych gier na świecie. Wynika to z tego, jak liberalne jest to, że pozwala ludziom uwolnić swoją kreatywność. W tym świecie obrazów możesz zrobić dosłownie wszystko. Czego się dzisiaj nauczysz Jak zrobić lub wykonać średniowieczny zamek w Minecraft?

Nie ma nic lepszego niż użycie wyobraźni, aby uchwycić swoje sny. Minecraft dokładnie na to pozwala, dzięki sprytnie stworzonemu systemowi bloków i wygodnej rozgrywce, łączy przygodę i eksplorację architektura, tworząc pięciogwiazdkową hybrydę, bo mówimy dosłownie o grze, która pozwala nawet zrobić lub zbudować kamienny most, a nawet stworzyć automatyczną farmę rybacką.

Jak zrobić lub stworzyć średniowieczny zamek w Minecraft?

Pierwsza rzecz, o której należy pamiętać zacznij tworzyć lub tworzyć średniowieczny zamek w Minecraft polega na tym, że musisz dać upust swojej wyobraźni, każdy ma swój własny styl. Więc to, czego nauczysz się dzisiaj, to podstawy konstrukcji, reszta zależy od Ciebie.

Pierwszym krokiem do skutecznego wykonania zamku jest znajomość materiałów. Ta gra zawiera nieskończenie wiele materiałów, których możesz użyć, ale jeśli chcesz zrobić zamek, musisz użyć: kamienia, szkła i drewna.

Te trzy rzeczy sprawią, że Twój zamek będzie wyglądał jak prawdziwy. Dla Zdobycie ich jest łatwe, ponieważ są to podstawowe materiały.

Drewno zdobywasz, wycinając drzewa i zamieniając je w drewniane płyty. Aby zrobić szklane okno, wystarczy stopić piasek dowolnym paliwem w piecu lub piecu do topienia.

Kamień i jego warianty

Teraz, w przypadku kamienia, który będzie twoim głównym materiałem, istnieje wiele wariantów, które możesz wykorzystać do stworzenia bardziej wyrafinowanego zamku lub takiego z bardziej pogorszony wygląd.

Jeśli chcesz, aby był rustykalny, musisz użyć kamienia w takim stanie, w jakim go wybierasz. Ale jeśli chcesz, aby wyglądał jak wysokiej klasy zamek, możesz włożyć ten sam kamień do piekarnika i przywrócić mu naturalny, gładki stan.

Możesz także użyć wariantów: kamienne cegły i omszałe kamienne cegły, jeśli chcesz nadać mu znacznie bardziej stylowe wykończenie. Pierwszą uzyskuje się, kładąc jedną kamienną płytę na drugiej na stole konstrukcyjnym, a drugą, łącząc tę ​​samą kamienną cegłę z winoroślą.

Ogólna budowa zamku

Biorąc pod uwagę wszystko, czego się nauczyłeś, nadszedł czas, abyś przeczytał mały przykład, abyś mógł łatwo i szybko stworzyć lub stworzyć średniowieczny zamek w Minecrafcie. Pierwsza rzecz, którą musisz zrobić, to umieścić punkt początkowyto znaczy umieść pierwszy blok, który będzie służył jako środek, będący punktem odniesienia.

Kiedy już to zrobisz, nadszedł czas, abyś przystąpił do układania ścian, wysokość zależy od każdej osoby, ale zamek musi mieć co najmniej 10 bloków wysokości na pierwszym piętrze i co najmniej 24 bloki szerokości, wszystko to oddalając się co najmniej 20 przecznic od centrum

zachód słońca w Minecraft

Jeśli chcesz dodać kolejną historię, spróbuj zmniejszyć co najmniej jeden lub dwa bloki z pierwotnego rozmiaru, aby nie wyglądał jak kwadratowa konstrukcja (cztery piętra to dobry rozmiar).

Kiedy skończysz podłogi zamku, włam się do przestrzeni, w których Twoim zdaniem powinno być szkło, w średniowieczu były one pionowe i przypominały szkło, więc możesz je pokolorować.

Również od wewnątrz umieścić podłogę między kamieniem a drewnem, więc nie wygląda na szarawą szarość. I dodaj schody między piętrami, aby nadać mu spójność.

Wreszcie na zewnątrz zbuduj ścianę zewnętrzną uczyń go tak wysokim, jak pierwsze piętro twojego zamku, z wieżą strażniczą na każdym rogu, z kamiennymi płotami na szczycie, które nadają wieży jej kształt.

Twoja ostateczna dekoracja

Ostateczna dekoracja zależy od Ciebie, czyli od Twojej wyobraźni i tego, co chcesz dodać do zamku, ponieważ wiesz już, jak zrobić lub wykonać średniowieczny zamek w Minecrafcie (podstawy konstrukcji), więc czas, żebyś się pobawił.