Skip to content

Jak zrobić i umieścić znak lub emotikon Muzyka na Facebooku na moim telefonie z Androidem lub komputerze

28 de czerwiec de 2023

Facebook to główna sieć społecznościowa na świecie, w której możemy nawet tworzyć konta firmowe, jeśli chcesz. Jest tak skuteczny, że jest siecią społecznościową, która ma ponad 2000 milionów użytkowników na całym świecie. Nie możemy nie wziąć pod uwagę, z tego właśnie powodu, kiedy mówimy o tej sieci społecznościowej, istnieje wiele rodzajów sztuczek, które większość użytkowników chce poznać, gdy nadejdzie czas, aby móc w pełni z nich korzystać. Wiele znaków lub symboli pomaga nam nadać większe znaczenie tekstowi na Facebooku, a dzisiaj wpadniemy w nie, zwłaszcza przy tworzeniu znaku muzycznego na Facebooku.

Pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć w związku z tym, jest to, że ostatnio wielu naszych czytelników pytało nas o możliwość dodawania nut za pomocą symboli do fragmentu piosenki, którą przesłali, do swojego najnowszego statusu w sieci społecznościowej Facebook.

Oczywiście, możemy zrozumieć, że wszystko to daje o wiele lepsze uczucie niż samo dodanie tekstu muzykiwięc nie ulega wątpliwości, że w tych przypadkach jest to niezwykle interesujące krok po kroku.

Jeśli ostatnio przynajmniej kilka razy zadałeś sobie pytanie, jak ustawić muzykę na telefonie komórkowym, gdy masz zamiar pisać na Facebooku, musisz wiedzieć, że jest kilka znaków i że wiele z nich było już częścią jednej z pierwszych platform fotograficznych, w przypadku Fotologa. Dlatego jest prawdopodobne, że byli użytkownicy Fotologa wiedzą, jak najlepiej wykorzystać możliwości tego typu tekstu sformatowanego. Ponadto, Damy Ci kilka wskazówek, dzięki którym Twój tekst będzie wyglądał o wiele piękniej niż zwykle.

Symbol muzyczny do wykorzystania na Facebooku

Cóż, jak powiedzieliśmy wcześniej, istnieje wiele znaków lub symboli, z których możesz skorzystać w takich przypadkach, chociaż musisz wziąć pod uwagę, że aby w pełni z nich skorzystać, będziesz musiał skopiuj każdy znak bezpośrednio z telefonu komórkowego i wklej go w tekście, który zamierzasz przesłać do swojego konta na Facebooku. Niestety, w tej chwili nie ma prostszego krok po kroku niż ten, który możemy wziąć pod uwagę.

Oczywiście automatycznie wklej go, zobaczysz, że Twojemu tekstowi towarzyszy piękny muzyczny symbol:

Symbole muzyczne bardzo dobrze komponują się z piosenką lub dowolną frazą, którą sam wymyśliłeś, jeśli lubisz pisać lub komponować własne piosenki. Prawda jest taka, że ​​ponadto jedną z zalet tych symboli lub znaków jest to, że w przeciwieństwie do zwykłych emotikonów lub emotikonów wszyscy użytkownicy mogą je zobaczyćniezależnie od systemu operacyjnego posiadanego przez nich telefonu komórkowego.

Jest to niezwykle prosta sztuczka, ale nie mamy wątpliwości, że wielu naszych czytelników w pełni z niej skorzysta. Gdybyś w końcu był w stanie napisać znak muzyczny na Facebooku z telefonu komórkowego, aby pokazać znajomemu z Facebooka, że ​​słuchasz muzyki. Jesteśmy więc tego pewni Ten krok po kroku rozwiązał wiele twoich problemów.

jak stworzyć znak muzyczny na facebooku

Jak zrobić znak muzyczny za pomocą klawisza Alt na Facebooku

Osiąga się to za pomocą klawiatury z klawiszem alt, za pomocą którego można bezpośrednio umieszczać notatki. Gdy opcja klawiatury numerycznej jest włączona, metoda polega na przytrzymaniu klawisza alt. Teraz przechodzimy do klawiatury numerycznej, trzymamy przytrzymaj klawisz alt i wprowadź liczbę 13 lub 14, aby uzyskać ósemkę lub dwie ósemki. Jeśli masz laptopa, nie będziesz miał klawiatury numerycznej, ale nie martw się, na laptopie dodaj fn do kombinacji, czyli musisz przytrzymać klawisz alt, klawisz fn, a następnie klawisz numer 13 lub 14.

Jak zrobić znak z mapą postaci na Facebooku

Jest to jeden z najrzadziej używanych sposobów, ale bez wątpienia jeden z najlepszych, aby zrobić symbol na Facebooku. To przez słynną mapę postaci lub mapę postaci. W ten sposób możemy wyszukać żądaną notatkę. jak stworzyć znak muzyczny na facebooku uruchomimy w sekcji startowej systemu Windows lub wyszukamy charmap.

dołącz do naszego kanału telegram