Skip to content

Jak zrealizować kartę upominkową Sklepu Google Play z innego kraju? (Przykład)

28 de luty de 2021

Możliwe, że otrzymałeś kartę podarunkową od Sklep Google PlayJeśli tak jest w Twoim przypadku, ale w Twoim kraju nie ma możliwości jej wymiany, chcemy Ci powiedzieć, że nie wszystko jest stracone. Przeczytaj ten post, w którym nauczymy Cię techniki, abyś wiedział, jak to zrobić zrealizować kartę upominkową Sklepu Google Play z innego kraju.

Jak zdobyć kartę podarunkową Sklepu Google Play z innego kraju?

Być może uważałeś za pewnik, że nigdy nie będziesz miał szansy na zdobycie karty podarunkowej Sklepu Google Play; zwłaszcza jeśli mieszkasz Ameryka Łacińskalub nie jesteś mieszkańcem żadnego z krajów, w których są one powszechnie nabywane, wymieniane, a saldo tych kart jest nawet doładowywane, takich jak Stany Zjednoczone, Meksyk lub niektóre kraje europejskie.

Alternatywy dla karty upominkowej Sklepu Google Play

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, są alternatywy dla Ciebie Karta podarunkowa sklepu Google Play z innego kraju lub kodu:

 • Przez promocje lub prezenty wykonane przez niektóre strony internetowe.
 • Jeśli podróżujesz, możesz go kupić w niektórych Zakład handlowy z innego kraju wyznaczonego przez Google Play, bez dodatkowych kosztów.
 • Możesz też wysłać kod za pośrednictwem członka rodziny lub przyjaciela mieszkającego za granicą.

Jak zrealizować kartę podarunkową Sklepu Google Play z innego kraju?

Gdy już masz kod w swoich rękach lub fizycznie, plik Karta podarunkowa Sklepu Google Play z innego kraju (zdrap swój kod z tyłu), pokażemy Ci, jak zrealizować go z komputera lub urządzenia mobilnego:

Skonfiguruj nowy profil

 • Jeśli masz własne konto Google, przejdź do menu z głównej strony Google Play, możesz to zrobić, klikając trzy małe poziome paski w lewym górnym rogu.
 • Przejdź do sekcji Rachunek.
 • włączyć Metody Płatności.
 • Pojawi się kolejne podmenu, w którym kliknij Ustawienia płatności.
 • W tym kroku musisz podać swój adres e-mail i hasło.
 • W sekcji centrum płatności, kliknij menu w lewym górnym rogu, a pojawi się Kraj, ale ponieważ nie będziesz mógł go zmienić ani umieścić kraju, w którym mieszkasz, kliknij Utwórz nowy profil, który pojawia się u dołu Kraju, a następnie na następnym ekranie kliknij kontyntynuj.
 • Skieruje cię do Utwórz ponownie nowy profil płatności, tam wybierz kraj, z którego pochodzi karta Google Play Store, którą otrzymałeś lub otrzymałeś, po wykonaniu tej czynności naciśnij przycisk kontyntynuj.
 • Na następnym ekranie poprosi Cię o podanie pewnych informacji, takich jak adres, który wystarczyłby tylko do umieszczenia go w linii 1, Miasto, the Prefektura i kod pocztowy. Tutaj możesz poprosić znajomych lub rodzinę za granicą o pomoc, ponieważ niektóre zmyślone dane mogą wygenerować błąd lub nie pozwolą ci przejść do następnego kroku.
 • Na koniec, po zakończeniu poprzedniego kroku, kliknij przycisk Wysłać.

Jak zrealizować kartę podarunkową Sklepu Google Play?

 • Z własnego komfortu sklep Google Play, po prostu wejdź do menu głównego i kliknij sekcję Wymieniać się.
 • Na następnym ekranie Wpisz kod z karty upominkowej Google Play. Na koniec kliknij przycisk Wymieniać się. I to wszystko.

okno wskazujące na wprowadzenie kodu, aby łatwo i szybko zrealizować kartę upominkową Google Play

Teraz, mając pieniądze na swoją korzyść z karty podarunkowej Sklepu Google Play, wyobraź sobie wszystko, w co możesz zainwestować! Od produktów, perełek do ulubionych gier, gier, muzyki i filmów, po książki, jeśli jesteś fanem czytania.

Po prostu uzyskaj dobrą poradę na temat warunki, które sklep Google Play nałożone za korzystanie z Twoich kart podarunkowych; oczywiście konieczne jest posiadanie najnowszej wersji sklepu Google Play.

Dobrze wiemy, że zdecydowali się na to niektórzy użytkownicy wydziwianie na przykład utworzenie kolejnego konta dodatkowego lub zainstalowanie aplikacji, które pozwoliły im zrealizować kartę upominkową Google Play. Jednak w twoim przypadku zalecamy robienie tego, co podpowiada ci etyka i twoje sumienie. Mamy nadzieję, że wybierzesz najlepszy sposób realizacji karty upominkowej Sklepu Google Play z innego kraju.

dołącz do naszego kanału telegram