Skip to content

Jak zrealizować kartę Google Play | Zdobądź promocje w Sklepie Play

28 de luty de 2021

Kto nie lubi otrzymywać prezentów, zwłaszcza jeśli są to pieniądze? Krótko mówiąc, otrzymanie prezentu wprawia wszystkich w dobry nastrój. A ty, Czy otrzymałeś kartę Google Play? To wspaniały, który pozwoli Ci uzyskać wiele korzyści w Sklepie Play, ale jak możesz zrealizować tę kartę podarunkową?

Na to pytanie odpowiemy w temacie: jak wykorzystać kartę Google Play | promocje zakupowe w Sklepie Play.

Jak wykorzystać kartę Google Play

Aby ułatwić i usprawnić zrozumienie tego procesu, podzielimy wyjaśnienie na dwie metody: z telefonu i komputera. Więc w dowolny sposób i na dowolnym urządzeniu możesz wykorzystać swoją kartę Google Play. Zacznijmy.

Jak zrealizować kartę Google Play z telefonu

Kroki, które podamy poniżej, dotyczą zarówno telefonów, jak i tabletów itp., Ponieważ jest to wykonywane z poziomu aplikacji.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to uzyskać dostęp do Sklepu Play z telefonu / tabletu, klikając odpowiednią ikonę. Po wejściu do niego musisz zlokalizować menu «Strona główna Sklepu Play».

Znajdziesz to w lewym górnym rogu ekranu, reprezentowanym przez trzy małe poziome paski, na które musisz kliknąć. Kiedy jesteś we wspomnianym menu, kliknij trzecią opcję odpowiadającą „Wymieniać się”.

Wtedy powinieneś mieć pod ręką swoją kartę Google Play, ponieważ zostaniesz poproszony o wprowadzenie kod karty. Znajduje się na odwrocie Twojej karty, którą musisz zdrapać, aby odsłonić kod. Możesz nawet wykorzystać kartę z innego kraju lub użyć kodu pobranego z karty Google Play.

Jeśli wprowadzasz kartę podarunkową po raz pierwszy, będziesz musiał się zarejestrować Portfel Google.

Robisz to po prostu wpisując swój imię i nazwisko, kraj i kod pocztowyPo zakończeniu wprowadzania danych odpowiednie pieniądze zostaną dodane do Twojego konta Google Play i możesz zacząć je wydawać.

Jak zrealizować kartę Google Play na komputerze

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, wymieniając kartę Google Play na komputerze, jest zlokalizowanie w wyszukiwarce strony umożliwiającej zrealizowanie kart Google Play lub wprowadzenie tego adresu: play.google.com/redeem, aby wyświetlić tę stronę.

Teraz, jeśli nie masz Rozpoczęła się sesja Gmaila a nie masz przeglądarki Chrom na Twoim komputerze strona poprosi Cię o podanie danych Twojego pliku e-mail obowiązkowo, więc jeśli jeszcze go nie masz, powinieneś utworzyć e-mail i e-mail.

Kiedy już się zidentyfikowałeś, zostaniesz przeniesiony do okna, w którym możesz wpisać kod swojej karty Google Play, a następnie kliknąć przycisk „Wymieniać się”. Następnie zostanie wyświetlone powiadomienie pokazujące całkowitą kwotę zapłaconą kartą.

Jakie to proste! W ten sposób możesz zrealizować kartę Google Play, aby zacząć wydawać pieniądze ze swojego konta Google na świetne produkty. Cóż, zanim zaczniesz wydawać, powinieneś wiedzieć, że Google Play ma pewne ograniczające Co powinieneś wiedzieć o wydatkach?

Ograniczenia dotyczące wykorzystania karty Google Play

W Google Play obowiązują pewne warunki korzystania z usługi, które oczywiście obejmują również wymienialne karty podarunkowe. Dlatego ta firma sformułowała kilka ograniczeń dotyczących swoich kart, ograniczenia takie jak:

  • Nie będziesz mógł kupić żadnego produktu: za pomocą kart Google Play możesz kupować tylko produkty, które są sobą zatwierdzać. Na liście produktów znajdują się telefony, akcesoria technologiczne, tablety i tym podobne nie rób możesz kupić za saldo karty Google Play.
  • Kart Google Play nie można sprzedawać, wymieniać ani przenosić – to prawda, nie będziesz mógł ich dostać gotówka Z tymi kartami, a tym bardziej sprzedaj je innym lub przelej saldo na konto bankowe.
  • Karty Google Play i nieletni: jeśli masz poniżej 18 lat i chcesz kupić kartę Google Play i zarabiać na niej, będziesz potrzebować upoważnienie od swoich opiekunów lub rodziców. Możesz zrealizować tylko swoją kartę, ale nie będziesz mógł wykonać żadnej innej operacji.

Google Play

Krótko mówiąc, z ograniczeniami lub bez, będziesz zadowolony, jeśli otrzymasz kartę podarunkową Google Play.

dołącz do naszego kanału telegram