Skip to content

Jak zrealizować bezpłatną kartę podarunkową Spotify Premium – przewodnik dotyczący realizacji

5 de kwiecień de 2021

W czasie zrealizuj bezpłatną kartę podarunkową Spotify Premium, musimy tylko wykonać kilka bardzo prostych kroków. Konto Spotify Premium to jedno z najlepszych narzędzi, jakie mogą mieć melomani, korzystanie ze Spotify Premium jest zdecydowanie bardzo wygodne.

Jeśli chcesz korzystać ze Spotify Premium za darmo, przedstawiamy Ci rozwiązanie; chodzi o odkupienie bezpłatna karta podarunkowa które można uzyskać w niezwykle prostym procesie w aplikacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych kartach i sposobach ich wykorzystania.

Jak zrealizować bezpłatną kartę podarunkową Spotify Premium?

Spotify jest obecnie zdecydowanie jedną z najlepszych platform muzycznych. Jest to prosta w obsłudze aplikacja, która umożliwia swoim użytkownikom: dostęp do wysokiej jakości muzykii że mają dostęp do nieskończonej liczby artystów i gatunków muzycznych, które mogą istnieć.

W aplikacji istnieje kilka rodzajów kont, które są klasyfikowane jako bezpłatne i płatne lub premium; pierwszy z nich to po prostu dostęp do platformy that posłuchajmy kilku piosenek, ma wiele ograniczeń dla użytkowników i czasami jest denerwujący w użyciu.

Ze swojej strony konta premium pozwalają na nieograniczony dostępUżytkownicy kont Premium cieszą się i cieszą się muzyką, którą lubią swobodnie w Spotify.

To są powody, dla których konto Spotify Premium jest znacznie lepsze pod każdym względem, chociaż istnieją pewne warunki i ograniczenia nie ma irytujących przerw.

Aby otrzymać lub utworzyć konto premium, musisz zapłacić, jednak ta płatność może być również dokonana za pomocą kart podarunkowych i tych drugich można je uzyskać bezpłatnie.

Aby zrealizować bezpłatną kartę podarunkową Spotify Premium, proces jest niezwykle prosty, użytkownik musi skopiować kod PIN, który znajduje się na odwrocie karty, przez Spotify Web i daj opcję wykupienia.

Co mam zrobić, jeśli moja bezpłatna karta podarunkowa Spotify nie działa?

Przewodnik dotyczący wykorzystania karty podarunkowej darmowe Spotify Premium zasadniczo składa się z kroków opisanych powyżej, które w razie potrzeby możemy nieco bardziej szczegółowo opisać.

Ponownie, pierwszą rzeczą jest wejście na stronę Spotify; po wejściu na konto należy wprowadzić kod PIN znajdujący się na odwrocie bezpłatnej karty podarunkowej lub w przypadku jej braku, wprowadzono kod przynoszący pokwitowanie lub dowód karty.

Jeśli otrzymałeś tę kartę przez e-mail, kod, o którym mowa, musi znajdować się w wiadomości. Po ustawieniu tego wymagania po prostu kliknij lub kliknij plik skorzystaj z opcji, a saldo odpowiadające karcie zostanie wykorzystane natychmiast.

Jednak z jakiegoś powodu ten proces mógł nie zadziałać, a mimo to spróbuj, ale nie wiesz, co robić. Jeśli tak się stanie, musisz skontaktować się z podmiotem wydającym kartę i poproś go o aktywację; Po aktywacji bezpłatna karta podarunkowa Spotify Premium powinna być łatwa do zrealizowania.

Nasza rekomendacja to przyjrzyj się bliżej znakom kodu karty i upewnij się, że adres karty odpowiada Twojej lokalizacji; Jeśli problem będzie się powtarzał, możesz skontaktować się z serwisem Spotify.

Jak i gdzie otrzymujesz kartę podarunkową Spotify Premium?

Chociaż masz możliwość założenia konta w Spotify za darmo, możliwe jest również utworzenie konta Premium, jeśli masz zasoby. Zasoby, które możesz zdobyć za pośrednictwem bezpłatnych kart podarunkowych.

przewodnik premium spotify

W tym sensie wyjaśnimy, jak możesz otrzymać te bezpłatne karty podarunkowe Spotify Premium. Jest to uciążliwy proces i być może mało pewny, że dostaniesz, ale jest to możliwe.

Powinieneś zarejestrować się na platformach do gier lub prostych zadaniach i zrobić to, czego wymagają, aby zdobyć monety, takie jak King of Prizes lub ClipClaps, które możesz później wymienić na karty podarunkowe Spotify.

Z bezpłatną kartą podarunkową Spotify Premium możesz ubiegać się tylko o indywidualne konto premium, ale będziesz mieć wszystkie korzyści, takie jak pobieranie utworów i podcastów ze Spotify.

dołącz do naszego kanału telegram