Skip to content

Jak poprosić o odbiór do domu pakietu Free Market Czy to możliwe?

8 de kwiecień de 2021

Często firmy kurierskie nie są zbyt odpowiedzialne za nasze przesyłki; ponieważ można je zgubić, złamać lub uszkodzić i nie chcą być odpowiedzialni za to, co się stało. To prawda, byłoby miło mieć taką opcję zabiorą go do naszego domu lub pracy, w tym artykule zobaczymy, czy jest to możliwe, czy możemy poprosić o odebranie do domu naszego zakupu na wolnym rynku.

Z drugiej strony może się zdarzyć, że nie ma nas w domu i otrzymamy paczkę; w takim przypadku niedawno napisaliśmy artykuł odpowiadający na to drugie pytanie.

Co to jest odbiór w domu?

Jest to usługa, o którą można poprosić w zaciszu własnego domu lub pracy ułatwiać swoje przesyłki lub odbierać swoje zakupy, może służyć również do wysyłania rzeczy do swoich bliskich, rodziny, przyjaciół lub może służyć Twoim klientom w przypadku wolnego rynku, aby ułatwić dostawę produktów dla każdego.

Ważne jest, abyś również znał obowiązki firmy kurierskiej, aby coś Cię nie zaskoczyło w trakcie procesu.

Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą fizyczną, czy firmą, która musi poprosić o usługę, nadal to szacuje mają pewne wymagania dokumentacja do wykonania tego samego. Potrzebne; Imię i nazwisko odbiorcy, a także jego telefon, e-mail, dowód osobisty, adres i miasto.

W przypadku paczki należy poinformować o jej zawartości, wymiarach w cm, przybliżonej wadze oraz zadeklarowanej wartości towaru. Miej to wszystko ułatwi wysyłkę naszej paczki, ponieważ jeśli brakuje nam jakichkolwiek danych, mogą one pozostać w oczekiwaniu na wysłanie.

Firmą, która jest w trendzie i świadczy usługę dostawy jest dostawa DiDi, jeśli ta firma działa w Twoim kraju, jest to również dobra opcja i oceniasz jej proces.

Czy można zażądać odbioru do domu paczki Mercado Libre?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak i Proces jest bardzo prostywolny rynek pomaga nam w tym, ponieważ daje nam niezawodne opcje, takie, których potrzebujemy do ochrony naszych towarów i sprawia, że ​​wszyscy jesteśmy zadowoleni, zarówno klient, jak i sprzedawca. W przypadku, gdy chcemy zwrócić się do pobierającego w domu, jest to wymagane przez klienta, ale sprzedawca jest odpowiedzialny za przeprowadzenie tego procesu.

Pierwszą rzeczą do sprawdzenia jest to, czy sprzedaż jest określona przez wysłany rynek, dopiero wtedy będzie można wydrukować etykietę, aby ją zlokalizować przechodzimy do menu, w którym jest napisane „Zadania według partii”, klikamy na „Wydanie etykiety„, Następnie klikamy” Generuj etykiety „, pojawi się menu do wystawiania etykiet,

W którym musimy umieścić: nazwę konta, które dokonało zakupu, następnie w formularzu wysyłki umieszczamy w jaki sposób chcemy wysłać zamówienie oraz dzień i godzinę usunięcia paczki, klikamy na powiększenie glass wyszukuj zamówienia, które mają się pojawić, aby je wyselekcjonować wydawać etykiety.

Gdy to zrobisz, przechodzimy do żądanie odbioruRobimy to przechodząc do sprzedaży, wybieramy tę, którą będziemy wysyłać i klikamy na „poproś o odbiór”, otworzy się menu, w którym pojawi się firma spedycyjna, musimy wybrać dzień i godzinę, w której ma być paczka odebrany.

otrzymaj pakiet wolnorynkowy

Przygotowując to, przystępujemy do pakowania, musimy być bardzo ostrożni, ponieważ nie chcemy, aby została uszkodzona towar, naszą przesyłkę identyfikujemy etykietą, którą wydrukowaliśmy na początku, musimy być świadomi i unikać umieszczania taśmy nawet jeśli na kodach kreskowych jest przezroczysta, aby uniknąć problemów z czytnikiem, musimy też uważać, aby nie były wygięty lub pomarszczony.

Jak widzieliśmy, bardzo łatwo jest poprosić o odbiór paczki w domu na wolnym rynku w prostych krokach Możesz złożyć wniosek i tym samym zagwarantować, że otrzymasz zamówienie w zaciszu własnego domu. Jeśli potrzebujesz rozwiązać inne problemy, takie jak akceptacja kart kredytowych w Mercado Libre, pomożemy Ci również na naszym blogu.

dołącz do naszego kanału telegram