Skip to content

Jak aktywować moją kartę podarunkową Mercado Libre i jak mogę otrzymać kupony rabatowe

12 de kwiecień de 2021

W ostatnich latach platformy zakupowe i sprzedażowe stały się bardzo przydatne, ponieważ użytkownicy sieci widzą łatwiejszy sposób wykonywania tych czynności, dlatego wiele stron zostało utworzonych w tych samych celach, jednak od 1999 roku. MercadoLibre jest jednym z najczęściej używanych i preferowanych przez społeczeństwo,

Dzięki prostemu systemowi narzędzi i szerokiej gamie ustawień w menu możemy zachwycają nas dużą liczbą artykułówod sprzętu elektrycznego, urządzeń, odzieży, butów i wielu innych.

Oczywiście w najlepszych cenach w kraju, także z tego powodu ludzie wybierają to medium, bo jeśli mówimy o cenach tego samego sprzętu dostępnego w sklepach, to przy jego zakupie jest dużo drożej.

W ramach platformy znajdujemy wyszukiwarkę, w której możemy od razu wpisać te, które chcemy lub których szukamy pojawi się ogromna ilość opcji Dokonać wyboru zgodnie z naszymi upodobaniami, podobnie jak przy pierwszym kupnie lub sprzedaży jest to dla nas naprawdę łatwe.

Wybrane zalety i wady korzystania z MercadoLibre

Ta firma ma dwa tryby oczywiście online, w zasadzie kupowanie, sprzedawanie i aukcje, mając ogromną przewagę w porównaniu z innymi platformami online oddziału masowego, ponieważ jest biura centralne znajdują się w krajach Ameryki Łacińskiej.

Wśród jego zalet, które mamy, jest to, że publikowanie ogłoszenia na stronie jest całkowicie bezpłatne, w ten sam sposób inną świetną funkcją wyróżniającą jest to, że artykuły w jakiś sposób są pozycjonowane w Google, co daje większą łatwość, ponieważ jeśli użytkownik pisze coś w wyszukiwarce, możesz więc wejdź bezpośrednio na MercadoLibre, aby sprawdzić, czy jesteś zainteresowany jakimkolwiek oferowanym produktem.

Daje nam możliwość edycji naszego produktu lub sklasyfikowania go w szerokiej gamie formatów, w tym obrazów, tekstów, a nawet filmów z YouTube. Aby uzyskać lepszą jakość, istnieje system oceny sprzedawcy, aby móc to wiedzieć którzy sprzedawcy są najlepiej wykwalifikowani, jeśli chodzi o sprzedaż artykuły dla ludzi.

Ponieważ ma też swoje wady, np. Jeśli chcemy zrobić publikację, która jest pozycjonowana w pierwszych wyszukiwaniach słowa kluczowego, musimy zapłacić określoną kwotę pieniędzy. W ten sam sposób konieczne jest podanie Twoich danych, aby móc zarejestrować się podczas kontaktu ze sprzedawcą.

Wadą tego jest to, że łączymy się z nieznanymi ludźmi, dlatego musimy uważaj, kiedy idziemy dokonać zakupuponieważ jest możliwe, że produkt jest uszkodzony lub po prostu nie spełnia naszych oczekiwań zakupowych.

Jak aktywować moją kartę podarunkową MercadoLibre

MercadoLibre jest scharakteryzowany jako jeden z najlepszych sklepów internetowych, a najlepsze jest to, że produkt dociera pod drzwi Twojego domu, często użytkownicy nie mogą dokonać zakupów z powodu braku kart debetowych lub kredytowych, dlatego istnieją karty podarunkowe MercadoLibre.

człowiek dokonujący zakupu ze swojego laptopa

Należy zauważyć, że użytkownicy, którzy otrzymują te karty muszą zachować dowód zakupuTo, w przypadku jakichkolwiek niechcianych okoliczności, w zasadzie to, co musimy zrobić, to zlokalizować się z tyłu karty, a następnie zarysować obszar kodu, a następnie móc go zastosować.

Wchodzimy na stronę MercadoLibre, poproszą nas o zalogowanie się do serwisu lub założenie konta, jeśli nie posiadamy go z naszymi danymi, a następnie musimy wpisać już otrzymany kod, aby saldo zakupów można było zastosować do naszego karta podarunkowa.

Jak mogę otrzymać kupony rabatowe

Dla ludzi idea wydawania mniej jest bardzo ważna, dlatego na wszystkich platformach zakupowo-sprzedażowych online, w tym przypadku MercadoLibre, są tak zwane „ kupony rabatowe ”, są one niezwykle używane przez ogół w celu uzyskania przedmiotów pożądane na stronie.

Zdobycie ich jest bardzo proste i szybkie, jednym ze sposobów uzyskania kuponu jest: wejdź w aplikację „kup z domu”i wybierz nasz produkt.

Następnie klikamy „ kup ”, aby w ten sposób wybrać naszą przesyłkę, następnie wybieramy opcję „ wprowadź kupon rabatowy ”, a na końcu wpisz kod „ VISAMELI10 ” klikamy „ kontynuuj ” i wybieramy metodę płatności. Jak widać, jest to dość prosty proces.

dołącz do naszego kanału telegram