Skip to content

Co oznacza ukończona publikacja w Mercado Libre? Jak długo trwa reklama?

8 de kwiecień de 2021

Wolny rynek, To największy wirtualny rynek w Ameryce Łacińskiej, gdzie można kupować i sprzedawać wszelkiego rodzaju produkty i usługi, od najmniejszych po domy i pojazdy. Dostajesz tam wszystko, czego szukasz, aby kupować i sprzedawać musisz otworzyć konto, już wiesz, że to bardzo proste, wtedy musisz nauczyć się zarządzać tym wirtualnym rynkiem.

Czasami mogą pojawić się wątpliwości lub pytania dotyczące tej platformy, co to jest, jak z niej korzystać i jak działa? Na naszym blogu udzielamy odpowiedzi na te pytania, wtedy odpowiemy na inne, częste pytanie wśród użytkowników, którzy ukończyli publikację. Co to znaczy?

Post zakończony Co to znaczy?

Chociaż odpowiedź wydaje się dość oczywista, bo jak coś jest skończone to jest skończone, to jednak w tym przypadku wygasa To zależy, po której stronie jesteś. Jeśli jesteś kupującym lub sprzedającym.

Jeśli jesteś sprzedawcą: Przeglądając swoje publikacje widzisz, że niektóre z nich są już ukończone, najpierw musisz zweryfikować dwie rzeczy czas, w którym publikacja była aktywna iw jakiej kategorii, ponieważ może się zdarzyć, że skończył się czas, jaki strona daje Ci na utrzymanie publikacji, o czym później będziemy uważnie mówić.

druga Musisz sprawdzić, czy przez pomyłkę kliknąłeś opcję zakończenia, czasami tak się dzieje i sugerowalibyśmy witrynie internetowej, że nie chcemy już sprzedawać tego produktu.

Jest inna opcja Sprzedałeś już produkt, określiłeś go (Dostarczyłeś lub wysłałeś) i poinformowałeś o wolnym rynku, tam strona internetowa zostanie automatycznie umieszczona, sfinalizowana z powodu braku zapasów.

Chyba że jest odwrotnie, jeśli masz więcej dostępnych jednostek i chcesz kontynuować sprzedaż musisz go ponownie opublikować wskazując ilość, którą masz na magazynie.

Jeśli jesteś kupującym: jesteś zainteresowany kupnem produktu, widzisz go na wolnym rynku, pytania, możesz zobaczyć kilka publikacji przed zawarciem z kimś konkretnej umowy, a kiedy podejmiesz decyzję, podchodzisz do publikacji i mówi skończone. Być może kupujący sprzedali go lub nie chcą już go sprzedawać, Co możesz zrobić? Poszukaj innej publikacji od tego samego sprzedawcy i zapytaj, co Cię interesowało, mógłby ci pomóc.

A jeśli już nacisnąłeś przycisk kup, nie przejmuj się, jeśli jeszcze nie zapłaciłeś za produkt, sprawdź ponownie u kupującego, czy produkt jest dostępny. Kiedy już dasz kup teraz masz dostęp do numerów telefonów kontaktowych sprzedawcy, co sprawia, że ​​komunikacja jest bardziej bezpośrednia. Teraz widzimy, co powinieneś wiedzieć, aby Twoje publikacje nie kończyły się bez wiedzy.

Jak długo trwa reklama?

Na wolnym rynku istnieje kilka kategorii publikacji, darmowy, klasyczny i Premium. Każdy z innym czasem i warunkami, zobaczmy każdy z nich.

Ten darmowy daje opcję zamieść ogłoszenie za darmo przez 60 dni, ale jeśli masz więcej niż 5 sprzedaży w ciągu roku, nie będziesz już mógł publikować za darmo. A jeśli dokonasz 3 sprzedaży w ciągu 60 dni trwania publikacji, zostanie ona anulowana i będziesz musiał ją ponownie opublikować.

reputacja sprzedawcy

Kategorie Classic i Premium mają nieograniczony czas trwania, więc jeśli wybierzesz tę opcję, nie będziesz miał niedogodności, że publikacja kończy się z czasem, ale te kategorie publikacji mają koszt będący procentem ceny sprzedawanego produktu.

Cóż, wszystko będzie zależało od tego, co sprzedajesz i ilości, jaką masz do dyspozycji, do wyboru w jakiej opublikuj swój produkt lub usługę W tym drugim przypadku użytkownikom zaleca się nieograniczoną liczbę kategorii, ponieważ w ten sposób zawsze będziesz mieć zainteresowanych klientów.

Jeśli chcesz założyć własny biznes, wszystko jest kwestią pracy, ponieważ wolny rynek ma tysiące klientów czekających na Twoją publikację, jeśli ten artykuł Ci pomógł, nie zapomnij zostawić nam komentarza.

dołącz do naszego kanału telegram