Skip to content

Jak pobrać i zainstalować MercadoLibre na iOS lub PC za darmo, aby kupować i sprzedawać wszystko

22 de wrzesień de 2023

Czasy ciągle się zmieniają. Teraz dzięki nowym technologiom nie trzeba już udawać się do firmy zajmującej się kupnem i sprzedażą ani nic podobnego, aby móc pozbyć się produktu, którego już nie używamy. podczas gdy my w zamian zarabiamy trochę pieniędzy. Teraz dzięki narzędziom, jakie zapewnia nam Internet, możemy kupować i sprzedawać, co chcemy, i choć wielu robi to za pośrednictwem Facebooka, najbardziej zalecaną rzeczą jest pobranie MercadoLibre, aby jak najlepiej z niego skorzystać.

Należy wziąć pod uwagę ważną kwestię, jeśli planujesz sprzedaż używanego produktu. To musi być w środku dobry stan i dobra prezentacja.

Mercado Libre to jedna z najbardziej znanych stron internetowych na świecie, taka jak na przykład eBay. Obie zostały zaprojektowane w celu umożliwienia ludziom publikowania swoich produktów i informacji, a jednocześnie umożliwienia im zobaczenia innych, które ich interesują. W takich miejscach jest to możliwe kupuj różne produkty po bardzo konkurencyjnych cenach i jednocześnie łatwo sprzedaj wszystko, co masz w domu.

MercadoLibre to idealna aplikacja do kupna i sprzedaży

Niezależnie od tego, czy chcesz tylko poznać ceny, czy naprawdę musisz coś sprzedać lub kupić, ta aplikacja jest dla Ciebie powinieneś pobrać MercadoLibre. Ponieważ zapewni Ci szybki i bezpieczny dostęp do wielu opcji.

Zalet, które będziemy mieć dzięki aplikacji Mercado Libre, jest kilka, spośród których prawdopodobnie najbardziej moglibyśmy wyróżnić: możliwość wygodnego przeglądania na naszym urządzeniu mobilnym ze wszystkim, co jest dostosowane do dowolnego rozmiaru ekranu, ponadto możemy otrzymuj powiadomienia o komentarzach, zakupach i różnych innych rzeczach. Różne wyszukiwania można przeprowadzać tak, jakbyśmy robili to na komputerze, ale z oczywistymi wygodami naszego urządzenia, oprócz możesz publikować produktymiędzy innymi.

MercadoLibre naprawdę przoduje na listach stron kupna i sprzedaży produktów. Jego platforma jest wyraźnie intuicyjny i dobrze określonyco sprawia, że ​​przeglądanie poszczególnych kategorii jest dla użytkowników znacznie wygodniejsze, dlatego jest to witryna wysoce zalecana.

Jednocześnie, jeśli to tylko możliwe, aplikacja pokaże nam produkty od sprzedawców pobliskich lub możliwie najbliższych, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dokonać zakupu danego produktu.

W ten sam sposób, w jaki zrobiliśmy to na komputerze, za pomocą wyszukiwarki możesz użyć szeregu filtrów i w ten sposób mamy kontrolę nad przeprowadzanymi wyszukiwaniami i dzięki temu możemy uzyskać precyzyjne wyniki i nie musimy tracić czasu na przeglądanie produktów, które są podobne lub nie mają nic wspólnego z tym, czego szukamy.

Pobierz MercadoLibre na iOS

Chociaż nie ma wersji do pobrania na PC, zawsze możesz skorzystać ze strony internetowej. Aby pobrać MercadoLibre na iOS, możesz odwiedzić sklep Apple Store, gdzie znajdziesz aplikację gotową do bezpłatnego pobrania, jej informacje i inne specyfikacje. Wystarczy wejść. Jeżeli wolisz wybrać dla jakiego systemu chcesz to zrobić, możesz wejść na MercadoLibre i tam pokierują Cię na żądaną stronę.

Gdy już znajdziesz się w sklepie Apple, wystarczy wyszukać i nacisnąć przycisk pobierania, aby rozpocząć pobieranie aplikacji, a po zakończeniu zostanie ona zainstalowana automatycznie. Na szczęście aplikacja jest całkowicie darmowa dzięki czemu możesz korzystać ze wszystkich dostępnych opcji bez żadnych ograniczeń i opłat za korzystanie z aplikacji.

wózek supermarketowy na laptopie

Następnie musisz utworzyć użytkownika, postępując zgodnie z krokami pokazanymi w aplikacji, abyś mógł rozpocząć kupowanie i sprzedawanie na jego platformie.

Zalecamy skorzystanie z tych wskazówek, aby ułatwić sobie korzystanie z MercadoLibre i uniknąć oszustwa.

Jeśli zamierzasz sprzedać:

  • Podaj wszystkie informacje o swoim produkcie, marce, modelu, dacie i wszelkie inne istotne specyfikacjePomoże to kupującym.
  • Prześlij dobre zdjęcie produktu, prezentacja wizualna jest bardzo ważne jako strategia sprzedażyim lepiej to wygląda, tym więcej wizyt otrzymasz.
  • Ustal rozsądną cenę. Móc porównać z cenami podobnych produktów na stronie, która Cię poprowadzi.

Jeśli zamierzasz kupić:

  • Spójrz na ocenę sprzedawcy. MercadoLibre zapewnia system oceniania aby użytkownicy mogli oceniać swoich sprzedawców.
  • Szukaj sprzedawców, którzy mają medal. Medal przyznawany jest sprzedawcy z dużą liczbą sprzedażyo dobrych kwalifikacjach i które spełniły zasady fiskalne strony.
  • Przeczytaj oceny sprzedawcy. Inni użytkownicy komentują i oceniają sprzedawców. Kieruj się tym przy wyborze.

Skoro już wiesz, nie czekaj dłużej i ciesz się kupnem i sprzedażą z MercadoLibre i jego korzyściami.

dołącz do naszego kanału telegram