Skip to content

Jak zostać rolnikiem na farmie Wanaka? – Graj bez kupowania gruntów

8 de październik de 2021

Jeśli jesteś fanem gier NFT i zajęć terenowych, ta gra jest dla Ciebie, ponieważ będziesz w stanie wykonywać wszystkie czynności rolnika, a dostaniesz artykuły dzięki wysiłkowi Twojej pracy, W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje, dzięki którym będziesz mógł dogonić Wanaka Farm i zostać najlepszym farmerem.

W jakich trybach gry można wejść na farmę Wanaka?

Ta nowa gra NFT jest oparta na modelu „graj, aby zarobić” z ekonomia wewnętrzna oparta na dwóch trybach gry: Właściciele gruntów, którzy są właścicielami działek; a farmerzy, którzy dla nich pracowali, biorąc część zysków, zasadniczo tak, jakby byli opłacani, coś podobnego do stypendiów Axie Infinity.

Właściciele ziemscy

Pierwszym sposobem wejścia do gry jest płatny sposób, czyli być właścicielem ziemi kupującym ziemię; Do tej pory deweloperzy wystawili na sprzedaż łącznie 15 tys. planują w grze jak jezioro, las lub morze i ich różne odmiany rzadkości.

Gdy już zdobędziesz swoją ziemię, możesz wybrać między samodzielną uprawą hodowanie lub hodowanie zwierząt, a inną opcją byłoby wydzierżawienie twojej ziemi innemu graczowi, ten ostatni działa na podstawie umów, które służą do bezpiecznego zarządzania czynszem przez obu graczy, będą one obowiązywać przez czas, w którym czynsz jest określony, gdy czas się skończył, ziemie wrócą do swoich właścicieli. Umowy zawierają również środki bezpieczeństwa mające na celu zabezpieczenie mienia, a tym samym uniemożliwienie jego kradzieży lub sprzedaży bez Twojej zgody.

Rolnicy

Jest to druga opcja bycia farmerem, w tym będziesz musiał starać się wynająć ziemię do pracy, stamtąd możesz pracować, aby opłacić czynsz, chociaż możesz też pracować bez tego, ponieważ gra pozwala ten zatrudnić innych rolnikówDzięki temu również ci, którzy nie mają ziemi lub mogą ją wydzierżawić, będą mogli bez problemu pracować, dzieląc się wypracowanymi zyskami.

Chociaż nie martw się, według twórców, w przyszłości nie będziesz musiał kupować ziemi ani jej wynajmować, aby móc grać, ponieważ niektóre zostaną dodane do gry z góry określone ziemie które nadal będziesz musiał zainwestować w WANA, aby wyposażyć go w to, co jest niezbędne do pracy jako nasiona, z maksymalnie czterema poletkami, które możesz wykorzystać w tym. Jak być może już zauważyłeś, jest to bardzo podobne do wysiewu w Plants vs Undead.

Od jakiego etapu gry możesz ubiegać się o zostanie farmerem w Wanaka?

Twórcy gry obiecali różne ulepszenia w różnych fazach rozwoju, takie jak możliwość korzystania z tej gry na Androidzie i iOS od fazy 3 rozwoju; Ale jeśli zastanawiasz się, kiedy możesz grać jako farmer, informujemy, że możesz zrób to od fazy drugiej, gdy gra jest już dostępna do normalnego grania. Tymczasem na platformie Wanaka Farm możesz zagrać w fazę beta.

Jakie obowiązki musieliby wykonywać rolnicy Wanaka?

Ta gra pozwala ci wypełniać różne zadania co byłoby codziennością w życiu normalnego rolnika, miałbyś możliwość uprawiania i zbierania roślin, a także hodowania różnych zwierząt, aby uzyskać ich produkty lub mięso. Możesz je również przetwarzać, aby generować większy zysk, ponieważ możesz zebrać pszenicę i ją sprzedać lub zrobić z niej mąkę i zarobić jeszcze więcej. Pamiętaj, że na wykonanie każdego zadania będziesz mieć ograniczoną ilość energii dziennie.

rolnicy do pracy na ziemi

Jak wybierani są rolnicy pracujący na ziemi w Wanaka?

To było przypadkowe, ponieważ projektanci gry chcieli stworzyć grę, która byłaby w stanie łącz też ludziW momencie wejścia będziesz mógł wybrać, jak będzie wyglądał Twój farmer, a gra automatycznie przypisze Ci miejsce, w którym zamierzasz rozpocząć pracę.

W jaki sposób zarabiasz dzięki Wanaka, jeśli jesteś rolnikiem?

Jeśli nie masz możliwości zakupu własnej ziemi, będziesz musiał pracować jako rolnik, wynajmując ziemię lub pracując dla jej właściciela, jeśli jesteś rolnikiem, możesz rozpocząć pracę, wysiewu różnego rodzaju roślin w celu ich późniejszego zbioru i sprzedaży lub przetworzenia aby uzyskać większy zysk. Możesz także hodować zwierzęta i krzyżować ich różne rasy, aby je ulepszać i szybciej uzyskiwać zasoby, aby je również sprzedawać lub przetwarzać i łączyć, możesz także przetwarzać zwierzęta, aby uzyskać produkty mięsne.

generować zysk z farmą wanaka

Wszystko, co musisz sprzedać lub kupić, znajdziesz w dwóch miejscach w grze, na Wanatrade, który jest wewnętrznym rynkiem handlu między użytkownikami, tutaj możesz kupować i sprzedawać nasiona, ziemię, co produkujesz, wszystko w oparciu o token Wana w grze; oraz Wanashop, w którym możesz kupić bezpośrednio z gry to, czego potrzebujesz do swojej farmy, również w oparciu o token WANA. Ta gra ma ten sam system Blockchain, który jest używany w Axie Infinity, jeśli jesteś jego koneserem, będziesz wiedział, że jest to jeden z najbezpieczniejszych pod względem kryptowalut.

Jaki jest najlepszy tryb gry między posiadaniem własnej ziemi a rolnictwem?

Jak mogłeś już pomyśleć, oczywiście najlepszym sposobem na posiadanie najlepszych rzeczy w grze jest inwestowanie w nią, z tego powodu bycie właścicielem ziemi jest najbardziej zalecane, aby móc grać z większą swobodą, oprócz możliwości szybko wyprodukować więcej ilości niż gracz, który nie jest właścicielem ziemskim, czyli rolnikiem. Ale nie martw się, jeśli nie masz tego, czego potrzeba, projektanci gry stworzyli ją, aby była uczciwą grą, więc nie będziesz miał również okazji do osiągnięcia dobrych zysków jako rolnik.