Skip to content

Jak wejść do przedsprzedaży gruntów na farmie Wanaka? – Szczegóły logowania

12 de listopad de 2021

Wanaka Farm daje Ci możliwość zdobycia prawdziwych pieniędzy, nawet znaczna liczba osób gra tylko po to zarabiaj pieniądze i zdobądź coś ekstra każdego miesiąca. Jednak podczas gry ważne jest, aby zwracać uwagę na handel farmami, które mają zostać uruchomione przez twórców gry.

Następnie powiemy Ci, jaka jest data, w której początkowy marketing w gospodarstwie, liczbę dostępnych gospodarstw i jaki będzie ich koszt.

Kiedy odbędzie się pierwsza przedsprzedaż ziemi Wanaka Farm?

Krąży wiele plotek o dacie, w której w Wanaka Farm świętowano komercjalizację pierwszych gospodarstw. Nie ufaj tym niebezpiecznym randkom. Prawdziwa data wprowadzenia na rynek farm to 26.09.2021.

Jednak gdy znana jest dokładna data otwarcia sprzedaży gospodarstw, konieczne jest: znać liczbę gospodarstw do uruchomienia w tej branży.

Ile partii będzie dostępnych?

Nieoficjalnie ogłoszono, że w ramach komercjalizacji gospodarstw do dyspozycji będzie około 15 000 gruntów „Basic”. W miarę upływu czasu będą świętowane inne sprzedaże rolnicze a dostępna ilość również będzie się różnić.

Ponieważ jest to pierwsza komercjalizacja tej ziemi, ważne jest, abyś z niej skorzystał. Bo czasem koszt czegoś w pierwszej komercjalizacji jest niższa niż jego cena po chwili. Aby być bardziej uważnym na wszystko, możesz założyć konto w Sklepie Play i pobrać grę lub, jeśli nie zawsze, być świadomym oficjalnej strony Wanaka Farm.

Ile będą kosztować ziemie w przedsprzedaży Wanaka Farm?

Jeśli chodzi o marketing domniemanego, z „Wanashop” cena prawie nigdy się nie zmienia i dlatego już teraz jest koszt dla gospodarstw przedsprzedażnych. Każdy będzie kosztował 180 USD za zmiana biletu wykorzystywanego w grze. Później, gdy ruszy sprzedaż pozostałych, będzie wiadomo, że koszt gospodarstw powyżej podstawowego będzie dokładnie znany.

Wewnątrz wspaniałej farmy Wanaka, ziemia jest dostępna po niższej cenie, gdy są zniżki. Jednak to prawie zawsze zdarza się to w okresach świątecznych. Dlatego jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy przy zakupie gospodarstwa, nie powinieneś ignorować ofert i rabatów.

osoba trzymająca pieniądze

Jak jest podzielona sprzedaż gruntów w tej grze wideo?

Początkowy marketing gospodarstw składa się z co najmniej dwóch części. Pierwsza część to „Biała lista”, a druga część to „Główna wyprzedaż”. Trzeba mieć świadomość, jak to będzie dwie porcje z pierwszej sprzedaży aby poznać ilość 'Wanas’ musisz zdobyć ziemię.

Biała lista

Pierwsza część początkowej sprzedaży otrzymała tytuł „Biała lista”, otrzymuje tę nazwę, ponieważ wprowadzono tu różnych graczy, którzy grają na swoich „Wanas”. 9/16 roku 2021 rodzaj losu na loterię zostanie rozdany tym ludziom, którzy postawili więcej niż 200 „Wanas”. Z drugiej strony liczba biletów do dostarczenia jest niewielka.

Tylko 5 biletów jest świetnych, ale to nie wszystko. Później kolejna okazja zostanie zaprezentowana 24 września. Użytkownicy, którzy wcześniej nie stawiali zakładów, będą mieli możliwość zrobienia tego bez żadnych problemów. Ludzie, którzy obstawiają, będą mogli otrzymać bilet tak jak użytkownicy tej „Białej Listy”.

Do tego czasu będzie już około 4500 partii. Ilość WAN do postawienia Jest to nieuchwytnie 200 $, a ten, kto postawi i wygra, otrzyma ziemię. Tak więc stało się jasne jak wygląda pierwsza porcja wyprzedaży, teraz zobaczmy jak będzie wyglądała druga porcja.

menu farmy wakana

Sprzedaż główna

W drugiej części pierwsza sprzedaż tych podstawowych gruntów Dla małej połowy będzie jeszcze około 10 000 działek. Takie grunty będą sprzedawane na zasadzie „FCFS”, co oznacza, że ​​wszyscy użytkownicy będą mieli niepowtarzalną okazję do nabycia ich ziemi.

Również wszystkie osoby, które kupiły gospodarstwa (ziemię) znajdują się na „Białej liście”, może przystąpić do kupna innej ziemi. W kolejności sprzedaży, procesy, które muszą zostać przeprowadzone w każdym z nich, oferty i wszystko inne, jest powodem, dla którego Wanaka Farm jest jedną z najlepszych przygodowych gier wideo na farmie.

W jaki sposób kupuje się Wana, aby móc wejść do przedsprzedaży?

„Wanas” jest tokenem który służy do kupowania rzeczy na farmie Wanaka. Za pomocą tej waluty możesz kupować takie rzeczy jak zwierzęta, ziemię i inne produkty. „Wanas” uzyskuje się za prawdziwe pieniądze w następujący sposób:

  1. Po pierwsze, musisz otworzyć lub utworzyć portfel lub torebkę Metamask, czyli miejsce, w którym będą przechowywane Twoje „Wanas”.
  2. Teraz przejdź do synchronizacji portfela „Metamask” z siecią „Binance”.
  3. Następnie przejdź do strony Binance i zarejestruj się.
  4. Kupuj kryptowaluty za pomocą debetowego konta bankowego lub karty kredytowej lub systemu P2P.
  5. Na koniec kupujesz BNB, wysyłasz go na swoje konto Metamask i kupujesz Wanas w zamianie, takiej jak Pancakeswap, w ten sposób otrzymasz „Wanas”.

Czy przed premierą gry odbędzie się kolejna przedsprzedaż gruntów Wanaka Farm?

Musisz o tym pamiętać nie odbędzie się żaden inny marketing w gospodarstwie do nowego powiadomienia. Dlatego powinieneś teraz z tego skorzystać. Czekając na wydanie pełnej wersji tej wspaniałej gry, możesz grać w gry takie jak Axie Infinity lub inne, aby chwilowo zabić nudę.

dołącz do naszego kanału telegram