Skip to content

Jak i gdzie niezawodnie kupić farmę Wanaka? – Cena i sklepy

1 de Listopad de 2021

Premiera Wanaka Farm miała miejsce niedawno, na długo przed jej uruchomieniem mobilność w przedsprzedaży, przez co portfele użytkowników wewnątrz Wanaka Farm były nieco puste. Aby je uzupełnić, musisz kupić Wanas, ale przed ich zakupem musisz dowiedzieć się, jaka jest ich cena.

Cena ten rodzaj waluty może się czasem różnić, ale ta zmiana zdarza się od czasu do czasu i nie za każdym razem. Następnie pokażemy Ci cenę waluty Wanaka Farm, jak wzrosła ten rodzaj waluty, kim są najlepsi gracze w Wanaka Farm, czy wygodnie jest kupować Wanas i inne rzeczy, o których warto wiedzieć.

Ile obecnie kosztuje wirtualna waluta Wanaka Farm?

Monety rolnicze Wanaka są kupowane za kryptowaluty z BinanceDzięki temu cena waluty czasami pozostaje stabilna. Jednak obecna cena Wanaka Farm Wanas to około 3,50 USD. W niektórych sezonach cena Wana może pozostać nieruchoma, ale może też stać się niespokojna.

Czasy, w których ten rodzaj monety staje się trochę niespokojny, może rosnąć, aż stanie się bardzo drogi, lub może również spadać, dopóki nie znajdzie się na ziemi. Aby uniknąć większych kosztów przy zakupie, możesz kupić wiele monet gdy są w niskiej cenie lub jeśli nie, istnieje również możliwość pozostawienia pieniędzy na koncie Binance.

Jak wzrosła wartość gry Wanas of the Wanaka Farm?

W momencie sprzedaży ziemi na farmie Wanaka gra nie została jeszcze udostępniona publicznie. Dlatego cena „Wanas” była tak niestabilna. Jednak zanim ukazała się pełna wersja gry, projektanci opublikowali wersję podstawową które użytkownicy bardzo pokochali.

Dzięki temu i niektórym reklamom, podstawy popularności gry układały się dobrze. Również ludzie zaufali tej grze kupowanie wielu walut, ponieważ istnieje wiele możliwości zarabiania na graniu. Możliwość handlowania i tryby gry, dzięki którym Wanaka Farm stała się przygodową grą wideo, również pomogły w rozwoju.

Lista najlepszych miejsc, w których można kupić farmę Wanaka z komputera

Wanaka Farm to gra, w którą można grać na różnych urządzeniach, jednak prawie każdy gra na swoim komputerze ze względu na wygodę. Jeśli chcesz zagrać w Wanaka Farm, musisz pobrać ją na swój komputer. Po tym, jak masz go na komputerze, chybisz korzystać z określonych instrumentów finansowych. Zobaczmy, które strony są do tego najlepsze:

Kapitał

kapitał jeden logo

Witryna „Capital” nie jest dobrze znana osobom, które grają w Wanaka Farm. Z drugiej strony jest idealna strona na sprzedaż a także na zakup farmy Wanaka. Jeśli chcesz zawsze grać bezpiecznie, zawsze korzystaj ze strony internetowej „Capital”. Jeśli z jakichś powodów nie podoba Ci się ta strona, możesz użyć innej o nazwie „eToro”.

eToro

Inną stroną internetową, która służy do sprzedaży i zakupu różnych materiałów finansowych, jest eToro. Wewnątrz eToro znajdziesz takie rzeczy jak kryptowaluty, waluty i akcje. Na tej podstawie mogłeś już zauważyć, że masz dwa opcje zakupu „Wanas”. Te dwie opcje to kupić kryptowaluty, a następnie kupić „Wanas” lub w inny sposób wyszukać bezpośrednio „Wanas”, a następnie dokonać zakupu.

Co jest lepsze, kup Wanas już dziś, czy do czasu, gdy gra zostanie udostępniona wszystkim widzom?

To pytanie zadaje wiele osób, które: chcą dalej grać na farmie Wanaka do przyszłości. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta iw rzeczywistości jest to logiczna odpowiedź. O wiele lepiej jest teraz kupować monety (Wanas) w Wanaka Farm, ponieważ gra nie osiągnęła jeszcze szczytu.

Tak więc, ponieważ gra nie osiągnęła jeszcze szczytu, jej waluta jeszcze nie wzrosła. Teraz raz gra staje się popularna, Twoja waluta będzie kosztować więcej, niż jest warta w tej chwili. To jest jak akcje firmy, weźmy na przykład Google.

logo farmy wakana

Kiedy Google zaczynało, jego działania nie były bardzo twarze i każdy mógł je kupić. Obecnie tak się nie dzieje, ponieważ stała się dużą firmą. Dlatego dobrze, że kupujesz „Wanas” od dzisiaj i chociaż gra nie jest jeszcze w pełni wydana, możesz grać w mini-gry na swoim telefonie.

Jak wyglądał wzrost wartości Wanas w ostatnich miesiącach?

Wcześniej powiedzieliśmy, że każdy „Wanas” z Wanaka Farm początkowo kosztował około „3,50 USD”. Będziesz zaskoczony, gdy dowiesz się, że do 23 września 2021 r. każdy „Wanas” był wart około „6,15 USD”. To jest ledwie w początki premiery gry, co oznacza, że ​​w przyszłości koszty mogą wzrosnąć jeszcze bardziej.

Tylko znając te informacje, wiadomo, że od teraz kupowanie Wanas jest dobrą inwestycją. Oprócz graj na farmie Wanaka, aby zarabiać pieniądze, możesz także pobierać gry wideo ze Steam. Aby zwracać uwagę na cenę Wanas wystarczy wejść na oficjalną stronę Wanaka Farm.

Jak możesz kupić swoje Wana i dodać je do swojego konta Wanaka Farm?

Kupowanie Wanas Dzięki określonej platformie jest to łatwiejsze niż przy zakupie, jak mówi Wanaka Farm. Jeśli chcesz kupić „Wanas” dla Wanaka Farm, wykonaj następujące kroki:

  1. Wejdź na stronę, na której chcesz kupić Wanaka Farm Tokens (może to być jedna z tych, o których wspomnieliśmy wcześniej).
  2. Wejdź do sekcji Tokenów dla Farmy Wanaka.
  3. Kontynuuj proces wymiany, załóż konto Token, zapłać Wana i wszystko będzie gotowe.