Skip to content

Czym jest mapa drogowa farmy Wanaka? – Dokąd to zmierza

3 de Listopad de 2021

Wanaka Farm to bardzo popularna gra, mimo że niedawno została wydana w pełnej wersji. W wersji Beta można było zrobić wiele rzeczy, które bawiły graczy i przykuwały ich uwagę. Jeden z najbardziej znane rzeczy w tej grze to mapa drogowa.

Niektórzy ludzie mają różne wątpliwości co do Drogi MapaNiektóre z najczęściej zadawanych pytań dotyczą tego, dlaczego mapa drogowa składa się z 5 części, kiedy zostanie wydana, co będzie przedstawiać Wanaka Farm w fazie 4 i jak zakończy się mapa drogowa Wanaka Farm. Jeśli chcesz poznać odpowiedź na wszystkie te pytania, czytaj dalej tę treść i pozostań w sieci.

Dlaczego Road Map składa się z 5 etapów i jaka jest idea jej istnienia?

Twórcy Wanaka Farm zauważyli, że sama gra dotyczy rzeczy takich jak posiadanie, identyfikacja i przeznaczenie. Wszystkie gry posiadające tego typu właściwości muszą mieć określone etapy aby użytkownicy mogli inwestować pieniądze kupując zwierzęta gospodarskie, ziemię i produkty, widzą zyski.

Gry przygodowe, takie jak Wanaka Farm, oferują wiele rzeczy, w które możesz zainwestować, a następnie z czasem zarobić. Gdyby gra była krótka i nie miała określonych etapów, użytkownicy nie mogliby zobaczyć wygranych. Tak więc, po części, etapy są dla zwiększyć szanse wygranych a także przedłużyć zabawę.

O czym będzie faza 1? [ Q3 – 2021 ]

Pierwsza faza Farmy Wanaka polega na przydziale gruntów. Jakiś czas temu, gdy gra nie była jeszcze wydana, niektóre lądy były zamawiane w przedsprzedaży, które były lądami podstawowymi. Te podstawowe tereny Wanaka Farm Koszt wymiany monet „Wanas”, które są używane do kupowania rzeczy na farmie Wanaka, wynosił około 180 USD.

Jak będzie wyglądała premiera?

Głównym celem premiery tej pierwszej części gry będzie ustabilizować gospodarkę hazardową. Stabilizując gospodarkę hazardową, ludzie będą zachęcani do inwestowania w ziemię w grze. Po części ta pierwsza faza gry nie ma wiele wspólnego z przygodą, ale w fazach 2 i 3 będzie fajnie.

Jaki jest cel fazy 2 i 3 i jak one się łączą?

Jak już widzieliśmy, pierwszy etap skupia się na rozdysponowaniu gruntu i zapewnieniu środki zainwestowane w grę. W 2 i 3 etapie gry takie rzeczy jak bonusy, dostępność i wyświetlanie wygranych będą wyraźnie widoczne. Dzięki tym dwóm etapom gry użytkownicy zobaczą możliwości wygranej w przyszłości.

logo farmy wakana

Mówi się, że te dwa etapy są ze sobą powiązane, ponieważ charakteryzują się zgodnością z tymi samymi rzeczami, o których wspomniano w poprzednim akapicie. Jaka byłaby wizja dla wszystkich? możliwości zysku.

Uruchamianie imprez i konkursów na komputerze

Na etapie 2 i 3 oczekuje się, że każdy będzie mógł konkurować w zagospodarowaniu swojej ziemi. Zwycięzca na pewno będzie miał bonus lub coś podobnego. W tym celu program Wanaka Farm kompatybilny z Windows i innymi systemami operacyjnymi dla komputerów zostanie włączony ze wszystkimi funkcjami gry.

W ten sposób każdy, kto ma komputer w domu i zainwestował w ziemię, zacznie nim zarządzać, aby mieć zwierzęta i pozostawione przez siebie produkty.

Premiera gry na iOS i Android

Aby przejść dalej z tematem konkursu, a wersja Wanaka Farm na telefony komórkowe. Jeśli chcesz pobrać tę grę, musisz otworzyć konto w Sklepie Play, gdy już je masz, możesz wyszukać grę, pobrać ją i zagrać również stamtąd.

Mając grę na komputerze, a nawet na telefonie, możesz grać, kiedy tylko chcesz zwiększyć swoje produkty. W przypadku telefonów wydajność gry powinna zostać poprawiona, aby działała normalnie.

Co zobaczymy z farmy Wanaka w fazie 4?

pole rolnicze wakana

W przedostatnim etapie gry, który jest etapem 4, znacznie większą intensywność będzie widać w tym, co ma do czynienia z ulepszenia grafiki i szczegóły gry. Wszystko to w jednym celu, aby zapewnić użytkownikom cyfrowe wrażenia. W dzisiejszych czasach, aby gra utrzymała się w czołówce, musi mieć dobrą grafikę z bogatymi detalami.

Wydanie gry 1.3 – AR

Wraz z częścią 4 gry, Wanaka Farm zostanie wydana z dodatkiem czegoś zwanego AR wraz z wersją 1.3 gry. AR to aranżacja rzeczywistości dla rozszerzonej rozgrywki, początkowe menu gry praktycznie nic się nie zmieni, ale ulepszenia będą wyraźnie widoczne w Twojej prezentacji. Aby dowiedzieć się więcej o tych szczegółach, musisz poszukać informacji na oficjalnej stronie Wanaka Farm.

W jaki sposób gra będzie kulminacją twojej mapy drogowej w fazie 5 Farmy Wanaka?

W ostatniej części gry twórcy Wanaka Farm dadzą nam świetny pokaz jakości w ogniu z wirtualną rzeczywistością. Oprócz pokazania samolotu z dużą ilością wirtualnej rzeczywistości, zobaczysz również duża faza finansowa z przyrostami w zarobkach w zależności od poziomu gry każdego użytkownika.

Większa interoperacyjność NFT między łańcuchami

Wszystkie wspomniane wcześniej etapy gry doprowadzą tylko do jednego. Ta rzecz jest Rozwój finansowy Wanaka Gospodarstwo rolne a także wzrost pieniędzy, które użytkownicy zainwestowali przy zakupie ziemi. Dzięki temu gra będzie się rozwijać w przyszłości, a ludzie będą mogli nadal zarabiać pieniądze, grając na farmie Wanaka.