Skip to content

Jak kupić ziemię na farmie Wanaka i jaka jest cena?

24 de październik de 2021

Wanaka Farm rośnie wśród wielu gier wideo, które działają z tokenami. Jednym z filarów jego działalności jest pozyskiwanie gruntów. Dlatego przygotowaliśmy ten artykuł, aby Ci to wyjaśnić jak je bezpiecznie i szybko kupić.

Gdzie jest opcja kupna ziemi od Wanaka Farm?

Początkowo sprzedaż ziemi w Wanaka Farm było to możliwe za pomocą formularza google. Zaczęło się to dzięki zespołowi deweloperów gry.

Aby wziąć udział w tej pierwszej sprzedaży, wystarczyło wypełnić formularz. Jednak tak się już stało. A wielu, którzy nie wykorzystali okazji, zastanawia się, czy nie jest już za późno.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie. Chociaż nie ogłoszono jeszcze żadnej innej sprzedaży, istnieje podobna moda: dzierżawa ziemi. Działają one dzięki inteligentnym kontraktom, które gwarantują bezpieczeństwo kupującego i sprzedającego.

Z tego powodu gracz sprzedający ziemię nie może jej zaoferować komuś innemu, jeśli została już kupiona. Podobnie obowiązuje termin czynszu, więc po jego wygaśnięciu sprzedający odzyskuje ziemię.

Jak wygląda procedura zakupu ziemi na farmie Wanaka?

Aby kupić ziemię na farmie Wanaka, sprzedaż musi najpierw zostać ogłoszona przez zespół, który będzie oferował go bezpośrednio na swojej stronie internetowej. Z drugiej strony musisz mieć określony budżet w tokenach WANA. Co najmniej równowartość około 200 do 250 USD.

Proces zakupu byłby taki sam, jak pierwszy w Wanaka Farm. Zespół programistów udostępni formularz graczom. Wystarczyłoby go wypełnić, a już brałbyś udział.

Ile kosztuje działka Wanka Farm z pierwszej partii 15 000?

Pierwsza partia sprzedaży 15 000 sztuk na ziemiach Wanaka Farm zostanie przeprowadzona na dwa sposoby. Każdy z nich będzie miał system, a także inną cenę.

Pierwsza działa poprzez umieszczenie „Stackingu” co najmniej 200 tokenów WANA. W ten sposób otrzymasz los na loterię, w której wybranych zostanie 9000 portfeli. Ich właściciele będą mieli możliwość zakupu gruntu, gdy tylko zostanie ogłoszona oficjalna data.

Druga modalność działa z 5500 ziemiami typu podstawowego. Tutaj również musisz mieć minimum 200$ w tokenach WANA i wypełnić formularz.

W ten sposób znajdziesz się na liście potencjalnych nabywców. Konieczne będzie jedynie ogłoszenie zwycięzców. Niedługo po tym otrzymasz możliwość zakupu własnej ziemi.

Czy możesz dostać ziemię taniej niż 180 USD w Wanaka Farm?

Tak, możesz dostać je poniżej tej ceny, chociaż tylko w obrębie pierwszych 15 000 ziem. Będzie to jednak wydarzenie jednorazowe. Zostaną przeprowadzone, aby umożliwić wejście graczy z mniejszą ilością zasobów ekonomicznych, ale nie będzie to wykonywane więcej niż raz.

Jakie rodzaje terenu można kupić w grze?

W Wanaka Farm jest wiele pól, na których można być rolnikiem, wszystkie sklasyfikowane według rzadkości występowania i sposobu sprzedaży. Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę dwa główne typy:

Gra komputerowa

Biała lista

Ziemia Biała Lista jest podzielona na dwie części, po jednej dla każdego rodzaju sprzedaży (o czym mówiliśmy powyżej). Jednakże, ziemie są podzielone na różne typy na podstawie ich poziomu rzadkości w grze:

  • Nieśmiertelny: 0,2%, 30 ziem.
  • Mityczny: 1%, 150 ziem.
  • Legendarne: 4,3%, 645 ziem.
  • Rzadko: 9,5%. 1425 ziem.
  • Niepospolite: 23%, 3450 ziem.
  • Wspólne: 62%, 9300 gruntów.

Sprzedaż publiczna

Tutaj musisz mieć co najmniej 180 $, aby kupić ziemię. Należy zauważyć, że ta wyprzedaż będzie działać z limitem, w małych opakowaniach. Wiadomo również, że z dostępnych ziem 500 zostanie zaoferowanych poprzez nagrody w ramach Farmy Wanaka.

Jak sprzedać swoją ziemię po jej zakupie i ile może być warta?

Jeśli chcesz sprzedać swoje ziemie, musisz wziąć pod uwagę rzadkość każdego z nich oraz ekonomię gry. Jeśli ceny wzrosną, wpłynie to na koszty (bardzo podobne do tego, co dzieje się w Plant vs Undead). Chociaż nie ma ustalonej kwoty minimalnej ani maksymalnej.