Skip to content

Jak zoptymalizować i poprawić wydajność gier na moim telefonie z Androidem

11 de październik de 2022

Jeśli masz urządzenie z Androidem i lubisz instalować na nim gry lub aplikacje, prawdopodobnie w pewnym momencie będziesz potrzebować zoptymalizuj i popraw wydajność w grach na telefonie z Androidem.

Oprócz tego inny powszechny problem w tym systemie operacyjnym ma związek z faktem, że gry działają trochę wolniej niż normalnie.

Jak zoptymalizować i ulepszyć swój telefon z Androidem do gier bez rootowania

Jeśli chcesz, aby gry na Androida działały szybciej niż zwykle, sprawdź jak ciężkie są dla twojego telefonu komórkowego za pomocą specjalnie do tego stworzonej aplikacji, takiej jak Wakelock detektor Lite.

Po pobraniu aplikacji i przy 90% poziomie naładowania baterii rozpocznie się skanowanie mobilne.

W ten sposób będziesz wiedział, czym one są. aplikacje zużywają baterię i możesz je wyszukać rozwiązanie takie jak wyłączenie lub zamrożenie ich.

Ważne jest również, aby zwrócić uwagę pojemność twojego smartfonajeśli przekroczysz zalecaną pojemność, wkrótce zaczniesz zauważać, że niektóre gry i inne treści nie działają normalnie.

Rzeczywiście, niektóre urządzenia mają problem z małą ilością pamięci i większość z nich ma w takich przypadkach nieprawidłowe działanie.

Istnieje również aplikacja do tego typu obudowy, podobnie jak w przypadku CCleaner. Jest to aplikacja opracowana w celu czyszczenia pamięci i optymalizacji wykorzystania pamięci RAM urządzenia.

Prawda jest taka, że ​​aby zoptymalizuj Androida i grydostępnych jest wiele aplikacji, jedynym problemem jest to, że w większości przypadków musisz mieć roota, aby móc to zrobić.

Główną ideą jest spróbowanie zabić dowolny proces w tle aby procesor i pamięć RAM były jak najbardziej wolne.

Więc zamierzamy zabić jak najwięcej procesów i aplikacji działających w tle, aby pozostawić większość energii urządzenia skoncentruj się na grze.

Gry bez LAG na Androida

Istnieje aplikacja o nazwie Advanced Task Killer, dzięki której nie tylko wyczyścimy aplikacje w tle, ale także wykrywaj te, które zużywają najwięcej, aby wiedzieć, czy są ciężkiea jeśli nie są konieczne, aby móc je wyeliminować.

Ważne jest również, aby wyczyść po trochu wszystko na telefonie komórkowym, czy to duplikaty plików, niepotrzebne pliki, aplikacje, które nie są używane itp. Wszystko, co zapewnia możliwą spowolnienie w grach, a do tego musisz dokładnie wyczyścić Androida.

Jak przyspieszyć gry na Androidzie

usuń animacje Androida Ważne jest, aby urządzenie działało ogólnie szybciej i oszczędzało baterię, podobnie jak w przypadku animowanych tapet, im mniej aktywowanych efektów, tym więcej zasobów możesz przeznaczyć na korzystanie z aplikacji.

gry na AndroidaNie instaluj zbyt wielu aplikacji na telefonie komórkowympamiętaj, że to jest jak komputer, gdy masz zainstalowanych zbyt wiele aplikacji, urządzenie zwolni i zabraknie miejsca.

Zmień aplikację Facebook na lżejsze aplikacje jak Facebook Lite, oszczędzasz miejsce, zasoby, dane mobilne, a nawet baterię. To samo z Messengerem, zainstaluj Messenger Lite.

Pobierz lżejsza wyrzutnia że prawie nic nie daje, żadnych animacji, tła lub ikon, które są zbyt efektowne, coś bardzo prostego.

Jak zoptymalizować i ulepszyć mój telefon Android do gier

Oprócz tego zalecamy korzystanie z aplikacji takich jak „booster – przyspiesz swój telefon”, aby móc zoptymalizować i poprawić wydajność telefonu komórkowego z systemem Android pod kątem gier i innych aplikacji. Ponieważ od czasu do czasu trzeba zwolnić trochę pamięci RAM.

Zasadniczo to, czego potrzebujesz, aby móc cieszyć się grami tak płynnie, jak to możliwe na dowolnym urządzeniu mobilnym z Androidem, to posiadanie system operacyjny tak czysty i rozbudowany, jak to tylko możliwe.

Gry nie mogą być zoptymalizowane, są już zoptymalizowane przez grupę programistów, którzy je stworzyli, ale możemy wyjść Android jako „lekki” i „zwinny” możliwe, aby w ten sposób nie tylko gry działały szybciej, ale wszystko działało znacznie płynniej.

dołącz do naszego kanału telegram