Skip to content

Jak zobaczyć ukryte posty na Facebooku od kogoś innego?

25 de maj de 2023

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Facebook był Twoim pierwszym kontem w mediach społecznościowych. Dzięki łatwości użytkowania i popularności możesz znaleźć prawie każdego, z kim chcesz się skontaktować, i zobaczyć opublikowane przez niego posty. Chociaż musimy powiedzieć, że trudno jest zobaczyć ukryte zdjęcia, ukryte historie i ukryte komentarze jeśli konto jako takie ma ustawienie prywatności.

W przypadku, gdy konkretna osoba z jakiegokolwiek powodu postanowiła ukryć część informacji, które przesyła na swoim Facebooku, dzisiaj pokażemy Ci, jak możesz zobacz ukryte zdjęcia i ukryte posty na Facebooku. Takie informacje pomogą ci zastosować je na komputerze PC lub komputerze, a także z dowolnego telefonu z Androidem bez korzystania z aplikacji innych firm.

Facebook to dla wielu najlepsza z istniejących sieci społecznościowych. I chociaż wielu z nas ma aktywny profil na tej platformie, to normalne jest gubienie się w funkcjach, ukrytych komentarzach lub postach kogoś innego, kto jest naszym znajomym na Facebooku.

Jeśli nie zauważyłeś, ta sama platforma daje ci taką możliwość poprawić prywatność swojego konta. W tym sensie możesz umieścić ukryte filmy lub, jeśli wolisz, zmodyfikować swoje konto, aby osoba lub znajomy nie widział ukrytych statusów lub ukrytych publikacji, które masz na swoim profilu.

Prawda jest taka, że ​​jest wielu użytkowników, którzy poza podjęciem decyzji o założeniu ukrytych publikacji dla innej osoby lub nie, są zainteresowani wejściem w profil innej osoby z komputera PC, komputera lub Androida. Z tego powodu dzisiaj skupimy się na tym ostatnim przypadku, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. trudności w radzeniu sobie z prywatnością które ktoś inny założył.

Szczegółowo nauczymy Cię krok po kroku, wraz z kilkoma innymi kwestiami, które naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę w tym zakresie.

W ten sposób krok po kroku, aby zobaczyć ukryte posty i relacje na Facebooku, w pewien sposób naruszamy prywatność postów innych osób. Szczegół, który naszym zdaniem powinieneś ocenić w każdym z przypadków w tym poście, chyba że jest to kontakt, z którym jesteś znajomym na Facebooku.

Jak działają ukryte posty i zdjęcia na Facebooku?

Musisz wiedzieć, że nie ma sposobu, aby zobaczyć posty innych osób, które zdecydowały się usunąć ze swojej tablicy. Ten prosty efekt to dobra decyzja sieci społecznościowej chronić swoich użytkowników i na przykład zapewnić prywatność ukrytym historiom. Ponadto ulepszenia prywatności, które Facebook opracował dla swoich użytkowników. Decyzja, która naszym zdaniem jest najwłaściwsza.

Musisz myśleć w taki sam sposób, jak ludzie, których próbujesz zbadać. Na szczęście ta sama funkcja nam na to pozwala stosować tę samą prywatność w tej i innych sieciach społecznościowych, niezależnie od tego, czy jest to przyjaciel, czy nie. Dlatego nauczymy Cię kilku szczegółów na ten temat.

Dostępne są dwie opcje, gdy nie chcemy mieć czegoś na naszej osi czasu, niezależnie od tego, czy zostało to opublikowane teraz, czy jakiś czas temu. Pierwszy z nich dotyczył usunięcia publikacji, ale z jednej strony problem polega na tym, że ją tracimy. Druga dotyczy ukrywać posty na facebooku.

Poza tym musisz również wiedzieć, że druga opcja daje przewagę w postaci ukrytych stanów lub ukrytych filmów bez konieczności ich utraty. Należy wspomnieć, że nie jest do tego konieczne użycie hasła i można to zrobić z komputera PC/komputera lub z aplikacji na Androida.

ukryte posty na facebooku

Jak mogę zobaczyć ukryte posty znajomego na Facebooku?

  • Zaloguj się do Facebooka przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła z najbliższego komputera lub przeglądarki mobilnej.
  • Przejdź do Ustawień i kliknij Zarejestruj się aktywności na Twoim koncie.
  • Menu pojawi się po lewej stronie ekranu. W którym będziemy musieli wybrać i nacisnąć publikacje, które chcemy ukryć lub które wcześniej ukrywaliśmy przed znajomym lub przyjacielem.
  • Zostaną wyświetlone wszystkie publikacje, które ukryliśmy w sieci społecznościowej od czasu posiadania konta.
  • Możesz zdecyduj, czy chcesz anulować noweusuń zastąpienie niektórych itp.

Jak widać, ta sama platforma daje możliwość zrobienia tego wszystkiego bez konieczności korzystania z aplikacji firm trzecich. Teoretycznie zapewniają je wszystkie sieci społecznościowe alternatywy konfiguracji. Oczywiście, jeśli chodzi o przyjaźń, Facebook jest najlepszy ze wszystkich. Istnieją sieci społecznościowe, które umożliwiają ustalenie hasła dla określonych przypadków.

Co muszę zrobić, aby zobaczyć ukryte komentarze posta na Facebooku?

Jedyną opcją jest poproszenie tego znajomego o niezbędny dostęp do jego wpisu lub konta. Nie ma innego wyjścia, chyba że post należy do Ciebie. Jeśli tak, możesz ukryć komentarze, zdjęcia i historie innych osób, aby ponownie upublicznić je w dowolnym momencie.

Jak zobaczyć ukryte filmy profilu na Facebooku?

Jak już komentowaliśmy, nie ma możliwości uzyskania dostępu do treści ukrytych przez innego użytkownika ani ich zobaczenia. Chyba, że ​​w jakiś sposób zdobyłeś hasło do tego konta, ale to już inny przypadek. Teraz może się zdarzyć, że jeśli uda ci się zdobyć link do tej publikacji, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz mógł zobaczyć to wideo, które ukryli.

jak zobaczyć ukryte wideo na facebooku

Gdzie mogę zobaczyć, jakie treści z mojego konta na Facebooku są ukryte?

Ta opcja została ulepszona w ostatnich latach i uważamy ją za bardzo przydatną. W pewien sposób działa to jako rodzaj historii. Aby to zrobić, musisz przejść do Ustawień i Prywatności, a stamtąd wybrać Rejestr aktywności.

Tutaj zobaczysz szereg opcji, które możesz zobaczyć. Każdy z nich specjalizuje się w określonej treści. W lewej części tego okna pójdziesz tam, gdzie jest napisane Akcje imienne i inna działalność.

Tutaj będziesz mógł zobaczyć całą zawartość, którą ustawiłeś jako ukrytą, a jeśli chcesz, możesz przywrócić wszystko do stanu widocznego lub publicznego. Dostępnych jest wiele opcji, które pomogą Ci zlokalizować żądaną treść. Po prostu daj mu szansę, aby Facebook pokazał Ci całą zawartość.

Jak usunąć lub dodać treści do mojej czarnej listy na Facebooku?

Najpierw znajdź interesującą Cię publikację. Następnie wybierzesz trzy punkty, które zauważysz w prawym górnym rogu tego samego posta. Tam zostanie wyświetlony szereg opcji. W twoim przypadku zamierzasz kontynuować Ukryj publikację profilu lub jeśli wolisz, możesz zmodyfikować jego prywatność. Ta druga opcja jest znacznie prostsza i wygodniejsza.

dołącz do naszego kanału telegram