Skip to content

Jak zobaczyć moje hasło do Facebooka na PC lub Androidzie | Krok po kroku

29 de lipiec de 2021

Niewątpliwie Facebook stała się jedną z najcenniejszych firm technologicznych na świecie, ta sieć społecznościowa stała się tak popularna ze względu na wszystkie opcje, które oferuje swoim użytkownikom. Większość ludzi odwiedza tę sieć społecznościową i pozostaje aktywna, przesyłając swoje zdjęcia i filmy, aby komunikować się ze znajomymi, poznawać więcej osób, wchodzić do grup zainteresowań i wiele więcej.

Facebook oferuje dwa profile, firma i osoba. Dzięki osobistemu profilowi ​​możesz komunikować się ze znajomymi, publikować swoje zdjęcia i wspomnienia. Profil biznesowy ma na celu rozwój Twojej firmy i zwiększenie liczby obserwujących. Są to różne światy, a to, który wybierzesz, będzie zależeć od tego, co chcesz robić podczas korzystania z Facebooka.

Ta sieć społecznościowa jest zaangażowany w bezpieczeństwo swojej społeczności, dzięki czemu oferuje sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa konta i uczy, jak utworzyć bezpieczniejsze hasło, ale co, jeśli nie pamiętamy hasła do Facebooka? Nie rozpaczaj, zobaczymy, jak zobaczyć moje hasło do Facebooka na PC lub Androidzie.

Gdzie są przechowywane hasła do moich kont na Facebooku?

Ogólnie rzecz biorąc, przeglądarki oferują możliwość zapisywania haseł do stron internetowych które odwiedzasz, i możesz skonfigurować tę opcję tak, jak Ci odpowiada.

W przypadku Chrome, gdy zalogujesz się do dowolnej witryny, np. Facebooka, zapyta Cię, czy chcesz, aby hasło zostało zapisane, jeśli wyraziłeś na to zgodę, zostanie ono zapisane, aby innym razem mieć je na ręcznie lub po prostu zacznij bezpośrednio. Należy pamiętać o tym, że musisz mieć uważaj, aby zapisać swoje hasła na komputerach lub telefonach komórkowych, które nie należą do Ciebie.

Aby zobaczyć hasło, które chcesz zapisać Wystarczy dotknąć ikony oka, w którym zostanie pokazane hasło, w przypadku gdy na listach jest kilka, musisz znaleźć to, które chcesz zapisać, umieścić swoją nazwę użytkownika i dotknąć pola tekstowego obok „ „Nazwa użytkownika” i voila, hasło do twojego konta na Facebooku zostało już zapisane, możesz tam przejść, jeśli je zapomnisz.

Jak mogę zobaczyć moje hasło do Facebooka, jeśli je zapomniałem?

Zdarza się to bardzo często, jest tak wiele witryn, że musimy wprowadzić hasła, że ​​może się zdarzyć, że w tym momencie zapomnieliśmy zrobić kopię zapasową, zaufaliśmy naszemu umysłowi i ponieważ nas zawiódł, zapomnieliśmy hasła do Facebooka, ale nie ma kłopotów, możemy to zobaczyć w innym miejscu, zobaczmy jak.

Jak mogę zobaczyć moje hasło, jeśli je zapomnę?

Z PC

Na komputerze otworzysz Chrome, w prawym górnym rogu dotkniesz „profilu”, a następnie przejdź do „Hasło”, zidentyfikujesz go za pomocą ikony klucza, na przykład co chcemy zobaczyć zapisane hasła zejdziemy na dół, a zobaczysz wszystkie hasła zapisane na komputerze.

Teraz musisz tylko zlokalizować jedno ze swojego konta na Facebooku, poszukaj ikony facebooka i dajesz ikonę oka, a ona pokaże ci twoje hasło, są trzy punkty, które dają ci możliwość skopiowania hasła, usunięcia go lub zmiany, i voila, możesz zalogować się na swoje konto na Facebooku i dobrze się bawić.

W aplikacji mobilnej

Musisz otworzyć aplikację Chrome na telefonie komórkowym, w pasku nawigacyjnym po prawej stronie zobaczysz trzy punkty, otwórz je i pojawi się kilka opcji, wyszukasz ustawienia, następnie hasło, zobaczysz hasła, które zostały zapisane , musisz przejść do Menedżera haseł Aby sprawdzić, zmienić i usunąć hasła zapisane na koncie Google, teraz musisz znajdź ten ze swojego konta na FacebookuKiedy go znajdziesz, otworzysz go, a oni poproszą Cię o hasło do konta Google i podadzą dalej, teraz możesz zobaczyć swoje hasło logowania do Facebooka i zalogować się.

Jeśli zdarzy się, że hasło nie zostało zapisane w Google, będziesz musiał zresetować lub utworzyć nowe hasło, co również jest łatwe. Mam nadzieję, że ten artykuł będzie pomocny, jeśli zapomniałeś hasła do Facebooka, wiesz, możesz je odzyskać w bardzo prosty sposób.

Wpis Jak zobaczyć moje hasło do Facebooka na PC lub Androidzie | Krok po kroku został po raz pierwszy opublikowany w Look How It Is Made.