Skip to content

Jak zobaczyć i zapoznać się ze wszystkimi programami DTT na telefonie komórkowym z Androidem lub iPhonem

6 de styczeń de 2023

Jeśli zwykle śledzisz nasze artykuły, to wiesz, że w przeszłości nie raz rozmawialiśmy o programowaniu naziemnej telewizji cyfrowej na Androida, specjalnie po to, aby nauczyć wszystkich czytelników, jakie są najlepsze aplikacje w segmencie, które powinni wziąć pod uwagę we wszystkich Sprawy. Cóż, przy tej szczególnej okazji mamy zamiar mówić bezpośrednio o w szczególności aplikacja, która posłuży ci trochę jako uzupełnienie o których wspominaliśmy wcześniej.

Dzieje się tak, że wielu naszych czytelników konsultuje się z nami w sprawie nowych aplikacji, które pojawiły się ostatnio i które pozwalają nam w pełni wykorzystać wszystkie opcje związane z programowaniem wszystkich kanałów telewizyjnych w Hiszpanii na telefonie komórkowym. Dzięki temu mamy możliwość otrzymywać serię powiadomień, kiedy program lub serial, który nas interesuje, zostanie wyemitowanya zobaczysz, że wsparcie w tego typu przypadkach jest praktycznie kompletne.

Darmowe programowanie naziemnej telewizji cyfrowej na Androida

Cóż, zanim przejdziemy do wszystkich szczegółów związanych z omawianą aplikacją, musimy najpierw zaznaczyć, że kiedy zatrzymamy się przy tym systemie programowania DTT w Androidzie, Będziemy mieli informacje o ogromnej liczbie kanałów dotyczących tego typu transmisji. Ta aplikacja do programowania DTT na Androida jest naprawdę łatwa w użyciu, a prawda jest taka, że ​​pozwoli nam w pełni wykorzystać wszystkie możliwości głównych kanałów lokalnych i międzynarodowych.

Aplikacja do programowania DTT na Androida który można pobrać z linku na końcu artykułu, jest w pełni kompatybilny z niektórymi głównymi kanałami międzynarodowymi i krajowymi, które szczegółowo opiszemy poniżej: TVE1, La 2, Antena 3, Cuatro, Telecinco, La Sexta, AXN, Teledeporte , Marca TV, GolTV, Intereconomía TV, Canal 24h, Clan TV, Disney Channel, MTV, La Siete, FDF, Boing, Divinity, Energy, A3 Neox, A3 Nova, Nitro, Discovery Max, Popular TV, 13 TV, Ucz się angielskiego TV, La Sexta 2, La Sexta 3, Libertad Digital TV, Telemadrid, La Otra, La 10, 8madrid, cyl7, cyl8, CMT, TVC, Barcelona TV, 8tv, TV3, K3 33, 3 24, Esport3, Canal Super3 , 3xl, Lleida TV, Estil 9, IB3, Canal 9, Noudos, 7RM, Canal Sur, Canal Sur 2, ETB1, ETB2, ETB3, Canal Vasco, TPA a7, Oviedo TV, TVG, TVG 2, Galicia TV América, Canal Estremadura , TV Canaria, TV Canaria Dos i Aragon Television.

Niektóre aplikacje do przeglądania i sprawdzania programowania naziemnej telewizji cyfrowej na telefonie komórkowym z systemem Android lub iPhone

Istnieje kilka aplikacji na Androida i iPhone’a, z których można zobaczyć i skonsultować programowanie naziemnej telewizji cyfrowej bez potrzeby posiadania specjalnego sprzętu, wystarczy mieć dostęp do Internetu. Wiele z tych aplikacji ma bezpłatne oferty w Hiszpanii. Oto niektóre z nich:

Moja telewizja

MiTele to oficjalna aplikacja grupy Mediaset, która obejmuje między innymi Divinity, Tele 5, Boing, FDF. W swoim menu, oprócz mistrzostw świata w piłce nożnej, ma świetne menu z różnorodnością kanałów.

RTVE

Treści oferowane przez RTVE są dość zróżnicowane, w tym między innymi stacje radiowe, takie jak Teledeporte i Canal 24h. Z dodatkowo obsługą Chromescast.

atresplayer

Ta aplikacja, będąca oficjalną aplikacją Atresmedia, obejmuje między innymi takie kanały jak Mega, Antena 3, Neox, laSexta. Doskonale możesz cieszyć się kanałami zarówno w telewizji, jak i na żywo na telefonie komórkowym.

tv3

Tylko w tej aplikacji otrzymujemy tzw Katalońska telewizja autonomiczna przez doskonałość. Możesz mieć dostęp między innymi do TV3 i Esport3. Mając dodatkowo dostęp do najczęściej oglądanych filmów i nawet najwybitniejszych newsów, a także różnorodnych programów. Posiada również wsparcie dla Chromecasta.

Kanał Disneya

Również dla dzieci (lub nie tak dzieci) możesz oglądać z Disney Channel. Ten niesamowity interfejs został dostosowany tak, aby dzieci mogły z niego szybko i łatwo korzystać. Obejmuje również programowanie na żywo.

Oglądaj Telemadrid na telefonie komórkowym

telemadryd

Ta aplikacja jest szczególna ze względu na swój projekt kolorowe i efektowne. Będziesz mógł uzyskać dostęp zarówno do programów na żywo, jak i do niektórych już minionych, a nawet zapoznać się z różnymi wiadomościami.

dołącz do naszego kanału telegram