Skip to content

Jak znaleźć znajomych swojego konta na Facebooku na Instagramie?

29 de październik de 2021

Im więcej czasu mija platformy mediów społecznościowych poprawiają funkcje swoich aplikacji, aby ułatwić użytkownikom korzystanie Bez wątpienia niektóre z tych, które dobrze wykonały tę pracę, to Facebook i Instagram.

Jedną z najczęściej używanych funkcji Instagrama jest umieszczanie zdjęć z muzyką w swoich historiach. Możesz także oznaczyć znajomych na zdjęciach, które dodajesz do swoich historii lub postów. Ale możesz nie mieć wszystkich znajomych z Facebooka na swoim koncie na Instagramie. Dlatego nauczymy Cię, jak je znaleźć za pomocą ich facebookowych nazw na Instagramie.

Skąd wziąć pełną listę znajomych z Facebooka, którzy korzystają z Instagrama?

Zwykle, większość kontaktów, które otrzymaliśmy, pochodzi z Facebooka. Dlatego prawdopodobnie chcesz dodać tych znajomych do swojego konta na Instagramie, aby dzięki tej akcji mieć więcej obserwujących.

Dobrą rzeczą jest to, że nie będziesz musiał tego robić ręcznie ze swojego konta na Facebooku, ale z Instagrama będziesz mógł znaleźć wszystkie te kontakty, które mają tam konta. Aby znaleźć te kontakty, musisz wykonać następujące czynności.

Na telefonie, niezależnie od tego, czy jest to Android czy iOS, otworzysz aplikację Instagram. Na ekranie głównym musisz zlokalizować małe zdjęcie profilowe. Gdy go dotkniesz i znajdziesz się w tej nowej części, dotkniesz trzech linii znajdujących się w rogu. W tym celu będziesz szukać opcji „Ustawienia” tam dotkniesz „Obserwuj i zaproś znajomych„.

W tej części naciśniesz tę o nazwie Facebook, aby te kontakty mogły zostać zsynchronizowane. Następnie pojawi się zakładka z napisem „Start”, kiedy ją dotkniesz, musisz kliknąć zaakceptuj okno uprawnień, które zostało otwarte.

Teraz wrócisz do głównego ekranu Instagrama i wejdziesz w swój profil. Kiedy tam będziesz, wyszukasz „Odkryj ludzi” i z tej części będziesz mógł zobaczyć wszystkie kontakty na Facebooku. Pojawi się lista Twoich znajomych z Facebooka, którzy mają konta na Instagramie.

Prawie zawsze ta opcja, którą Ci wyjaśniamy, jest aktywowana w momencie utworzenia naszego konta na Instagramie, więc nie wiesz, że można ją aktywować. Po pewnym czasie od aktywacji tej opcji możesz zacząć jej przestrzegać.

logo na Instagramie

Gdyby nie chcesz dodawać wszystkich swoich kontaktów na Facebooku na Instagram, ale chcesz dodać tylko jeden, po prostu musisz to zrobić. Zamierzasz otworzyć aplikację Instagram, a następnie klikniesz ikonę lupy, która jest ikoną „Znajdź osoby”. Jeśli Twoje konto nie jest jeszcze połączone z Facebookiem, wybór ten zostanie wyświetlony na ekranie, a gdy tylko go naciśniesz, zostaniesz poproszony o podanie hasła logowania do Facebooka.

Teraz będziesz mógł napisać dowolne imiona swoich znajomych z Facebooka i możesz ich znaleźć na Instagramie, aby móc ich śledzić.

Najczęstszą i logiczną odpowiedzią na to pytanie jest to, że użytkownik, którego szukasz, nie ma konta na Instagramie. Ale to nie jedyna odpowiedź, ponieważ czasami aplikacja Instagram może stanowić problem i z tego powodu nie możesz znaleźć tego kontaktu. Jest również prawdopodobne, że opcja, którą przed chwilą wyjaśniliśmy, nie jest aktywna i dlatego wyszukiwanie nie jest udzielane.

W przypadku, gdy połączenie kontaktów z Facebookiem jest już aktywne, będziesz musiał upewnić się, że aplikacja jest zaktualizowana do najnowszej wersji lub uruchom ponownie telefon, aby to naprawić. Jeśli to nie zadziała, możesz przejść do strony pomocy Instagrama, aby znaleźć inne wyjaśnienia tego problemu.

nie znaleziono kontaktu

Jak zsynchronizować Facebooka z Instagramem, aby codziennie śledzić nowych ludzi?

Kiedy synchronizujesz swoje konta na Facebooku i Instagramie ze sobą, możesz robić mnóstwo rzeczy, a wśród nich jest śledzenie kontaktów z Facebooka na swoim Instagramie. Więc tu Pokażemy Ci, jak te dwa konta są połączone.

W tym celu wejdziesz do swojego profilu i klikniesz trzy linie znajdujące się w rogu, to jest menu ustawień. Tam kliknij „Ustawienia”, a dotkniesz „Konta”, a następnie po prostu dodaj lub połącz nowe konto w przypadku, gdy nie jest połączony. W części „Konta” możesz również odłączyć wybrane konta. Jeśli tego potrzebujesz, możesz odłączyć swoje konto TikTok od konta na Instagramie.