Skip to content

Jak znaleźć Wi-Fi za pomocą nowej funkcji Facebooka w moim telefonie

16 de maj de 2021

Nowa funkcja Facebook, który pozwoli nam połączyć się z siecią WIFI to jest w naszej bliskości. Z tego powodu często pytam, jak mogę znaleźć Wi-Fi za pomocą nowej funkcji Facebooka w moim telefonie komórkowym? Powinieneś wiedzieć, że jest to coś naprawdę łatwego i wystarczy, że zaktualizujesz swoją aplikację.

Firmy stale aktualizują swoje aplikacje, aby dodawać nowe funkcje. W ten sposób mogą pozostać na rynku znacznie dłużej. Facebook o tym wie i zawsze był znany z wprowadzania innowacji w swoich produktach. Więc obecnie możesz nawet publikować z wcześniejszym zaprogramowaniem, dzięki czemu nie musisz nawet być obecny.

Jak wejść do sieci WIFI przez Facebooka?

W celu skorzystać z tego narzędziapowinieneś wiedzieć, że będziesz musiał mieć Internet przez sieć komórkową. Ponieważ do wyszukiwania używana jest lokalizacja naszego urządzenia. To nowe narzędzie działa w bardzo prosty sposób. Po aktywacji zaczyna lokalizować sieci internetowe, które są blisko nas.

Więc pokażą nam tak wiele sieci publiczne, takie jak kawiarnie czy sklepy. Oprócz pokazania nam, jak daleko jesteśmy od sieci i jak możemy się do niej dostać, aby spróbować się połączyć. Możesz przeprowadzić wyszukiwanie od dowolnego operatora, więc nie będzie miało znaczenia, czy korzystasz z sieci 4G czy 3G, jedyną różnicą będzie szybkość, z jaką ona działa.

Najpierw przejdź do aplikacji i poczekaj, aż zakończy się ładowanie. Następnie będziesz musiał przejść do sekcji, aby wprowadzić ustawienia. Który zwykle znajduje się po prawej stronie, raz tutaj będziemy musieli przewinąć do końca listy i szukaj dostępu, aby znaleźć WIFI. Jeśli go klikniemy, zauważymy, że daje nam tylko możliwość aktywacji.

Później to, co zrobimy, to go aktywowaćiw ten sposób nasza pozycja zacznie się triangulować. Dzięki temu usługa będzie aktywna i bezproblemowa. Jeśli nigdzie nie widzisz tego skrótu, oznacza to, że nie masz najnowszej wersji Facebooka. Będziesz więc musiał go zaktualizować, aby móc korzystać z tego narzędzia.

W jaki sposób to narzędzie może być dla mnie przydatne?

Ogólnie rzecz biorąc, smartfony charakteryzują się wieloma funkcjami. Wśród nich jest możliwość łączenia się z Internetem za pośrednictwem WIFI. Jeśli jednak jesteśmy daleko od domu, znalezienie sieci, z którą można się połączyć, może być trudne. Dodatkowo odbiornik naszego telefonu nie ma wystarczającej mocy, aby odbierać sieci z dużej odległości.

Zmotywowani tym, zaimplementowano to narzędzie, które pozwala nam lokalizować pobliskie sieci, korzystając z naszej lokalizacji. Pozwalając w ten sposób połączyć do internetu, nawet nie będąc w naszym domu.

Jeden z ujemnych punktów, jakie może mieć to narzędzie. Musisz zawsze znać naszą lokalizację. Więc jeśli nie mamy telefonu z najwyższej półkizauważymy, że bateria wyczerpuje się znacznie szybciej.

Może to być poważną wadą dla wielu, ponieważ ważniejsze jest, aby telefon komórkowy był włączony, w takich przypadkach zawsze możemy na przemian włączać i wyłączać lokalizację, w ten sposób będziemy korzystać z usługi tylko wtedy, gdy będziemy chcieli.

Jak mogę skorzystać z tego nowego narzędzia Facebooka?

Najlepszym sposobem wykorzystania tego nowego narzędzia jest promowanie własnej firmy. Ponieważ jeśli ustalisz swoją sieć WIFI jako dostępną dla tej aplikacji, Twoi potencjalni klienci dotrą do zakładu, więc posłuży jako rodzaj reklamy pośredniej.

nowa funkcja facebooka do wyszukiwania wifi

Aby uzyskać do tego dostęp, wystarczy założyć konto w sieci społecznościowej. Najlepsze jest to, że jest to nazwa Twojej firmy, dzięki czemu mogą szybko to zobaczyć podczas wyszukiwania. Jeśli chcesz dołączyć, potrzebujesz tylko swojego konta i telefonu lub komputera, aby móc ustanowić swoją sieć jako bezpłatną.

Jeśli nie chcesz się wysilać, możesz zrestartować router, w ten sposób pozostaniesz bez hasła, dzięki czemu będziesz mieć do niego całkowicie bezpłatny dostęp. W ten sposób zostanie rozpoznany przez aplikację i zacznie Cię reklamować.