Skip to content

Jak znaleźć użytkownika lub poznać jego dane w Mercado Libre, aby się z nim skontaktować

11 de marzec de 2021

Za każdym razem, gdy platforma Mercado Libre jest nadal aktualizowana, i być może ze względów bezpieczeństwa, opracowano punkt poufności, który utrudnił poznanie reputacji użytkowników. Jednak odkryliśmy, jak możesz poszukaj użytkownika lub poznaj jego dane w Mercado Libre, a tutaj pokażemy Ci w kilku krokach.

Platforma handlu elektronicznego

Wolny rynek to globalna sieć handlowa. Firma obecna w wielu krajach. Jego celem jest udostępnienie operacji wielu użytkownikom. A zakupy w Mercado Libre będą przyjemnym doświadczeniem. Zarówno produkty nowe, jak i używane (tzw. Second hand). Rozszerzyli nawet system, włączając ofertę usług prywatnych.

Wzmocnił sieci, zwiększając liczbę miejsc pracy online, dając wielu przedsiębiorcom możliwości postępu w osiąganiu celów poprzez rejestrację na swojej platformie. W prostym i intuicyjnym interfejsie; jednak te platformy mogą prowadzić do oszustw na ludziach, więc zapewnimy ci kilka porad.

  • Bądź podejrzliwy skandalicznie tanie oferty. Starają się zwrócić na siebie uwagę i wyłapać kolejne ofiary. Zwłaszcza w bardzo poszukiwanych przedmiotach.
  • Uważaj przy sprzedaży zabronionych produktów.
  • Przeanalizuj szczegółowo sprzedawcę. Ponieważ zdarzały się przypadki, w których ta sama osoba utworzyła wiele kont w celu generowania fikcyjnych operacji i ocen. To wpływa na twoją reputację. Trzeba więc bardzo dobrze obserwować, do jakiego stopnia te kwalifikacje są przesadzone lub realistyczne.
  • Bardzo oczekujące, jeśli sprzedawca wymaga dłuższego okresu 30 dni na dostawę produktu. Bo po tym okresie kupujący traci bezpieczną opcję kupna oferowaną przez wolny rynek.
  • Nigdy nie potwierdzaj, że produkt dotarł, jeśli tak naprawdę go nie otrzymałeś.

Reputacja i dane użytkowników

Jako kupujący lub sprzedający bardzo przydatna jest wiedza o naszych użytkownikach podczas sporządzania transakcji. Może to zaoszczędzić nam problemów i oszustw w sieci. W tym celu witryna Mercado Libre zapewniła przestrzeń do poznania historii użytkownika. I oni to mierzą za pomocą termometru z zakresem kolorów. Im bardziej udane są operacje, tym bliżej jesteś zielonego koloru. W przeciwnym razie zbliżysz się do koloru czerwonego.

Poza tym możesz poznać lokalizację, w której się znajduje, oraz komentarze zarówno korzystne, jak i niekorzystne ze strony użytkownika. Projektują również Twój sukces w procentach, liczbę zaplanowanych sprzedaży i czas, jaki spędziłeś z platformą e-commerce.

Jak wskazaliśmy powyżej, system Mercado Libre utrudnił nam dostęp do ważnych informacji. Jak dotąd jedynym sposobem na jego uzyskanie jest wyrażenie zgody na zakup przez naciśnięcie przycisku „Kup Teraz”. Tak więc pocztą otrzymasz dane klienta lub sprzedawcy.

Nawet innym użytkownikom powierzono zadanie szukania sposobów przeglądania informacji. Ale z biegiem czasu stają się nieaktualne lub unieważnione. Ponieważ sieć jest szybko aktualizowana, tworząc wspomnianą wcześniej tajemnicę. Jednak naszemu zespołowi udało się znaleźć sposób na znalezienie użytkownika w Mercado Libre.

Wyszukaj użytkownika na wolnym rynku

  • Konieczne jest, abyś przynajmniej wiedział, że „Alias”Lub nazwa, pod którą zarejestrował się użytkownik.
  • Skopiuj następujący adres: https://www.mercadolibre.com.ve/perfil/„Tutaj piszesz alias lub nazwę użytkownika” (nie zostawiaj spacji). Przykład. https://www.mercadolibre.com.ve/perfil/ARFROVI79.
  • Następnie otwierasz nową kartę w przeglądarce i wklejasz skopiowany do paska adresu. I nie zapomnij nacisnąć przycisku „Wchodzić”.
  • Pozytywne, negatywne i neutralne kwalifikacje osoby zostaną natychmiast odzwierciedlone. Twoja lokalizacja, a nawet poznaj swój podwójny profil, kupującego i sprzedającego, jeśli masz jedno i drugie.

użytkownik korzystający z darmowej platformy rynkowej

Ta informacja jest bardzo przydatna, ponieważ nawet w sekcji pytań nie mamy dostępu do zainteresowanego użytkownika. Ale jak widać, proces jest prosty. Oczywiście, jak wszystko, ta rada będzie ważna przez krótki czas, dopóki platforma nie wprowadzi modyfikacji. Mamy nadzieję, że wykorzystasz to na czas. Możesz podzielić się z nami swoimi opiniami.

dołącz do naszego kanału telegram