Skip to content

Jak znaleźć starych znajomych na Facebooku według lokalizacji, według nazwy

29 de sierpień de 2022

Ponieważ oczywiście wszyscy mamy Facebooka lub moglibyśmy powiedzieć prawie wszyscy, jest w tym momencie czymś dziwnym, że na świecie jest osoba bez konta w tej sieci społecznościowej, dlatego komunikacja z ludźmi, których nie widzieliśmy dla już dawno zaczęło się od nowa, a wszystko to dzięki tej sieci społecznościowej, z pewnością niejednokrotnie zdarzyło ci się, że znalazłeś profil starego przyjaciela lub znajomego z jakiegoś uniwersytetu lub kursu, na którym byłeś jakiś czas temu.

Dlatego musisz być czujny na swoim koncie na Facebooku, gdy dodajesz osoby, które mogą pomóc Ci znaleźć starych znajomych lub z którymi jesteś zainteresowany kontaktem.

To jest dobra rzecz na Facebooku i w tym przypadku pokażemy Ci, jak możesz wyszukać stary kontakt, z którym nie rozmawiałeś przez długi czas i nie wiedziałeś, jak go znaleźć w sieci społecznościowej, proste kroki, które każdy może zrobić, aby w lub w inny sposób możesz znaleźć tę osobę, której tak bardzo szukasz.

1.- Użyj e-maila: Jednym z najlepszych sposobów na znalezienie starych przyjaciół lub znajomych na Facebooku jest e-mail, jeśli masz ich po prostu musisz aktywować funkcję wyszukiwania przez e-mailw ten sposób będziesz mógł uzyskać listę wszystkich kontaktów przez e-mail, które posiadasz i które mają Facebook.

dwa.- Rekomendacje na Facebooku: Jeśli spojrzysz na strony od czasu do czasu pojawia się kilka rekomendacji na Facebooku, które algorytm firmy dedukuje, że możesz je znać, zwróć uwagę wtedy, a jeśli nie znasz żadnej, po prostu naciśnij X nad każdą z nich, a pojawią się nowi znajomi.

3.- Imię lub e-mail: Musisz po prostu przejść do wyszukiwarki i wpisać nazwę e-mail lub pełne imię i nazwisko, aby zobaczyć różne osoby, które zgadzają się z jednym z nich.

4.- Kolegium lub uniwersytet: Możliwe, że nie pamiętasz nazwiska, ale jeśli gdzie poszła, to ta osoba zaznaczyła w swoim profilu, że uczęszczała do tej uczelni lub uniwersytetu i możesz ją znaleźć.

5.- wyszukiwarka na Facebooku: Z kolei najczęściej używaną opcją jest wyszukiwarka Facebook, za pomocą której możesz wyszukiwać kogo chcesz, jak chcesz, wystarczy wpisać jego nazwę i możesz nawet rozwinąć kilka opcji w części zaawansowanych opcji lub po kliknięciu zobacz więcej wyników.

Jeśli nie możesz znaleźć osoby, którą próbujesz znaleźć, to kwestia szukania alternatyw. Wskazówka, która może pomóc, to wyszukanie grup na Facebooku tych witryn, które odwiedzałeś z tymi osobami. Jeśli spotkałeś go na szkoła, uczelnia czy miejsce odwiedzane przez wiele osób mając jakiś rodzaj połączenia między sobą, takiego jak klub, możliwe jest, że utworzyli stronę na Facebooku. Dlatego jest więcej szans, że ludzie, do których przyjechałeś, aby mieć z nimi kontakt w ten sposób, masz je.

Ze względu na rejestrację lokalizacji, które Facebook może mieć podczas przesyłania zdjęć, kiedy szukanie informacji o tych miejscach wzrasta prawdopodobieństwo, że znów będziesz mieć z nimi kontakt.

W przypadku, gdy go nie rozumiesz, inną opcją często używaną przez wiele osób szukających kogoś, z kim nie mieli kontaktu od dawna, jest dodanie osób wspólnych. Jeśli to wykorzystasz, możesz Napisz na Messengerze i zapytaj o tę osobę, a jeśli masz szczęście, wyślij profil tej osoby.

Znajdź znajomych po imieniu i nazwisku na Facebooku

Wyszukaj te osoby według imienia i nazwiska Może się to okazać bardzo przydatne, jeśli masz szczęście, możesz zdobyć tę osobę. Możesz znaleźć osoby o tym samym imieniu, ale jeśli będziesz szukać cierpliwie, możesz go znaleźć.

Jeśli w takim przypadku ta osoba jest w innym mieście i wiesz, gdzie się znajduje, możesz również spróbować najpierw zlokalizuj miasto, w którym znajduje się ta osoba a następnie wyszukaj je według dokładnej nazwy. Prawdopodobnie masz szczęście, że je masz.

dołącz do naszego kanału telegram