Skip to content

Jak znaleźć stare posty na swoim koncie na Facebooku – Android, iOS i PC

15 de listopad de 2021

Platforma na Facebooku automatycznie zapisuje każdą publikację, którą zamieszczasz na swoim profilu. Zdjęcia, filmy i wpisy, które udostępniasz są przechowywane w danych Twojego konta Z Facebooka. Dzieje się tak, że jeśli pewnego dnia będziesz chciał przejrzeć swoje stare publikacje, możesz to zrobić bez problemu.

Jeśli chcesz przejrzeć rzeczy, które opublikowałeś wcześniej, ale nie wiesz, jak to zrobić, czytaj dalej to krótkie podsumowanie. Ponieważ w nim pokażemy Ci metody, za pomocą których można znaleźć stary post w swoim profilu, jak filtrować komentarze, publikacje i tagi oraz jak wyświetlić wszystkie posty które specjalnie przesłałeś w określonym dniu.

Jakimi metodami można znaleźć stary post na swoim profilu na Facebooku?

Istnieje kilka sposobów, aby znajdź stare posty w Twoim profilu na Facebooku. Możesz skorzystać z dziennika aktywności, sprawdzić swoje posty lub sprawdzić biografię. Oto trzy sposoby na znalezienie starego posta.

Z dziennikiem aktywności

Dziennik aktywności znajduje się w Ustawienia konta na Facebooku. Aby znaleźć tę opcję, naciśnij ikonę w kształcie trzech linii, następnie opcję „Ustawienia i prywatność”, a następnie poszukaj sekcji o nazwie „Dziennik aktywności”.

Tam, w „Dzienniku aktywności”, zostanie wyświetlona szczegółowa lista wszystkich rzeczy, które zamieściłeś na swoim profilu na Facebooku. Pokaże wszystkie wyszukiwane filmy, obejrzane filmy, historia wyszukiwania wszystkich grup których szukałeś, każdy z komentarzy, co zrobiłeś do publikacji, spis twoich historii i inne rzeczy.

Jeśli chcesz usunąć całą historię filmów, które widziałeś na Facebooku, możesz to zrobić z komputera lub telefonu. Jednak prawie nigdy nie jest to konieczne, ponieważ jedynymi, którzy mają dostęp do naszego profilu, jesteśmy my.

Przeglądając biografię

Przegląd biografii odbywa się poprzez wpisanie profilu swojego konta na Facebooku. Odbywa się to poprzez kliknięcie ikony z Twoim imieniem, która znajduje się w dowolnym miejscu w głównym oknie aplikacji Facebook.

Z Twoich postów

Aby przejrzeć swoje publikacje, musisz wejść na swój profil i kliknąć sekcję publikacji. Znajdziesz tam wiele akcji, niektóre z nich to: informacje, znajomi i zdjęcia, wybierasz tę o nazwie „Publikacje”. Po wybraniu będziesz musiał przewinąć w dół dopóki nie dotrzesz do najstarsze posty w Twoim profilu.

Przeglądanie starych postów na swoim profilu jest bardzo pomocne, ponieważ dzięki temu dowiesz się, czy konieczne jest usunięcie zdjęcia lub zmiana jego prywatności.

logo facebooka na telefonie komórkowym

Co należy zrobić, aby móc filtrować komentarze, tagi i posty w wyszukiwaniu?

Aby filtrować takie rzeczy, jak tagi, komentarze i posty, musisz przejść do dziennika aktywności. Jeśli chcesz znaleźć komentarz, tag lub post, poszukaj sekcji „Interakcje” i tutaj możesz sprawdzić wszystkie komentarze i twoje reakcje.

Aby przejrzeć tagi, którymi zostałeś oznaczony, poszukaj sekcji „Działanie, w którym zostałeś oznaczony”. Po naciśnięciu zobaczysz wszystkie zdjęcia, na których zostałeś otagowany, a także wszystkie te komentarze i posty, w których dana osoba Cię oznaczyła.

W jaki sposób można wyświetlać posty z jedną datą na Facebooku?

Do widzieć wszystko posty z określonej daty, skonfiguruj filtry w przeszukiwaniu dziennika aktywności, a następnie umieść się w swoich publikacjach. Tam zobaczysz długą listę wszystkich rzeczy, które zamieściłeś w określonym dniu. Jeśli nie wiesz, w ramach swojej aktywności na profilu możesz zobaczyć wszystkie te wyjątkowe historie, które utraciłeś, i istnieje sposób na ich odzyskanie.

Jak możesz pobrać wszystkie przechowywane informacje z konta na Facebooku?

Sposób sprawdzać wszystkie informacje, które zostały zapisane w Twoim profilu zmieni się nieco, jeśli użyjesz innego urządzenia. Zobaczmy, jak przeglądać tego typu informacje z komputera, a także z telefonu komórkowego.

Za pomocą telefonu komórkowego

Nazwa użytkownika Facebook

Z telefonu musisz otworzyć przeglądarkę, wejdź na stronę Facebooka, znajdź sekcję „Dziennik aktywności” i pobierz stronę w tej samej przeglądarce lub wydrukuj plik PDF. Aplikacja Facebook nie udostępnia opcji pozwalającej na pobieranie tego typu informacji, ale za pomocą przeglądarki może.

Z komputera

Z komputerami jest prawie tak samo. Wpisz swój profil, zlokalizuj się w dzienniku aktywności i w przeglądarce pobierz stronę lub wydrukuj dokument PDF.

Jak uzyskać dostęp do starych postów z innego profilu na Facebooku?

Istnieje możliwość przeglądania starych postów za pomocą innego profilu na Facebooku. W tym celu powinieneś tylko zaloguj się na konto na Facebooku, wprowadź ten profil i przewiń w dół, aby zobaczyć te stare posty.

dołącz do naszego kanału telegram