Skip to content

Jak znaleźć i dodać ramki Facebooka do swoich zdjęć? – Najlepsze ramki

1 de Listopad de 2021

Facebook daje nam możliwość dodaj ramkę do naszych zdjęć profilowychJeśli chcesz spersonalizować swoje zdjęcie profilowe, istnieje ogromna różnorodność ramek i naklejek, które możesz dodać do swojego zdjęcia, możesz ich użyć w towarzystwie grupy osób, które również chcą mieć taką samą ramkę jak Twoje zdjęcie.

Jak udostępnić ramkę na zdjęcia z Facebooka?

Gdy umieścimy ramkę na naszym zdjęciu profilowym na Facebooku, nasi znajomi widzą zmianę obok opcji wybierz umieszczenie tej samej ramki również na swoich zdjęciach, ale jeśli chcesz stworzyć niestandardową ramkę dla Facebooka, możesz to zrobić i będzie ona dostępna również dla innych osób.

Aby utworzyć niestandardową ramkę, możesz wpisać Facebook dla rozwoju, który przeniesie Cię do własnego studia montażowego Facebooka, w którym się zalogujesz, należy pamiętać, że pliki wymagane w procesie są tylko w formacie PNG, w przeciwnym razie nie będą one odczytywane ani wykonywalne przez Facebooka.

Jak znaleźć i umieścić ramki do zdjęć na Facebooku?

Aby wyszukać ramkę na Facebooku, po prostu przejdź do naszego zdjęcia profilowego. Następnie do opcji dodania ramki i wpisania szukanego motywu w pasku wyszukiwania u góry. Jeśli chcemy udostępnić ramkę, możemy skopiować link i udostępnić go lub bezpośrednio z Facebooka.

Na stronie internetowej

Jeśli chcesz dodać ramkę do swojego zdjęcia na Facebooku, możesz to zrobić z witryny, która przeniesie Cię bezpośrednio do dodaj opcje ramek dla Facebooka. Wchodząc tam zobaczysz swoje zdjęcie profilowe, a pod nim opcję dodania ramki, możesz wybrać między poprzednimi opcjami, które pokazuje Facebook lub poszukać jednej ze swoich preferencji.

Po wybraniu ramki naciśnij opcję ’użyj jako zdjęcia profilowego’, dzięki czemu Twoje zdjęcie profilowe zostanie założone obok wybranej przez Ciebie ramki, jeśli chcesz je zmienić, możesz to zrobić w ten sam sposób.

Dzięki aplikacji

Aby dodać ramkę do swojego zdjęcia profilowego na Facebooku bezpośrednio z aplikacji, po prostu wejdź do aplikacji Facebook i zaloguj się, wprowadź swój profil i naciśnij swoje zdjęcie profilowe, pokaże Ci kilka opcji, w tym dodaj ramkę, po jej wybraniu zobaczysz listę pierwszych przykładowych ramek, a także możesz wyszukać ramkę według motywu, który Ci się podoba.

Jak stworzyć ramkę na Facebooka?

Na stronie Facebook For Developments możemy stworzyć niestandardową ramkę, przy wejściu wybieramy opcję „Utwórz ramkę” i logujemy się, następnie umieścimy obrazki i przykładowe naklejki najlepiej w formacie PNG (naklejki muszą mieć przezroczyste tło).

rodzaje ramek

Utwórz projekt, który Ci się podoba i wybierz ’Następny’, następnie nazwij swoją ramkę i wybierz ponownie’Następny„. W prawym dolnym rogu zobaczysz opcję ’Wysłać’, dzięki czemu Twoja ramka jest gotowa do użycia i aby inni użytkownicy również mogli używać jej do personalizowania swoich zdjęć profilowych.

Jaka jest funkcja ramek używanych na Facebooku?

Jeśli chcemy nadać szczególny akcent lub dodać frazę, pokazać, że należymy do grupy lub coś wspieraćKorzystanie z ramki Facebooka jest dobrą opcją, aby zrobić to łatwo, w ramkach, które Facebook ma, znajdziemy wiele do wyboru.

Uczczenie pamięci

W opcjach jakie Facebook ma ramek do ozdabiania zdjęć profilowych są pamiątkowe ramki z wyjątkowymi lub ważnymi datami lub znanymi uroczystościami, na przykład nawiązujące do dat takich jak Boże Narodzenie, Święto Dziękczynienia, Nowy Rok, Twoje urodziny.

W kampaniach

Jeśli wspierasz kampanię polityczną, charytatywną, promocję jakiegokolwiek problemuMożesz również znaleźć opcje umieszczenia ramki nawiązującej do motywu, którego szukasz na liście ramek oferowanych przez Facebooka, wystarczy poszukać motywu wśród opcji ramki.

Wsparcie dla różnorodnej sprawy

Jeśli chcesz pokazać swoje poparcie dla sprawy lub rozpowszechnić ją wśród innych użytkowników, umieszczenie ramki jest również dobrym rozwiązaniem, możesz nawet wiedzieć, że jest więcej użytkowników popierających te same sprawy co Ty, jeśli widzisz, że używają ramki do zdjęć pod tym względem.