Skip to content

Jak znaleźć darmowe Wi-Fi za pomocą aplikacji Facebook na Androida i iPhone’a?

23 de maj de 2022

czy ostatnio się zastanawiałeś? jak znaleźć darmowe wifi z aplikacji na Facebooku na Androida i iPhone’a?? Musisz wtedy wiedzieć, że pokażemy Ci wszystkie kroki, które musisz wykonać w tego typu sytuacji. Prawda jest taka, że ​​dzięki wiodąca na świecie sieć społecznościowaułatwił nam ten proces, ale jeśli Twój telefon komórkowy nie działa i nadal nie łączy się, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to rozwiązać błąd, który sprawia, że ​​nie łączy się z Wi-Fi

Rzeczywiście, całkowicie możliwe jest znalezienie darmowego Wi-Fi z aplikacji Facebook i musisz wiedzieć, że twórcy głównej sieci społecznościowej na świecie stworzyli sekcja o nazwie znajdź WiFi. Prawda jest taka, że ​​poniżej chcemy pokazać kroki, które naszym zdaniem należy rozważyć, próbując znaleźć darmowe Wi-Fi od aplikacja facebook na Androida i iPhone’a.

Jak uzyskać Wifi z Facebooka za pomocą Find Wifi

Cóż, pokażmy ci to jak znaleźć darmowe wifi a pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w takich przypadkach, jest to, że jest to jedna z najnowszych funkcji, które zostały dodane do tej konkretnej sieci społecznościowej. Dlatego jeśli nadal nie możesz znaleźć tej opcji, zalecamy najpierw upewnić się, że masz najnowszą wersję Facebooka.

Ta aplikacja znana jako Find Wifi z Facebooka, prawdopodobnie odkryjemy, że jest to jedna z najlepszych funkcji tej sieci społecznościowej i będzie ona odpowiedzialna za pokazywanie tych bezpłatnych punktów Wi-Fi w pobliżu. Więc jeśli zostajesz brak danych mobilnych lub z jakiegoś powodu nie chcesz ich wydawaćzalecamy postawić na to rozwiązanie.

Jak krok po kroku wyszukiwać darmowe Wi-Fi w aplikacji Facebook

Aby skorzystać z tej funkcji, musisz przejść bezpośrednio do Find Wifi, a tam zobaczysz listę wszystkich sieci WiFi, które znajdują się w pobliżu witryny, w której znajduje się Twój własny smartfon. Z tego powodu, gdy nie masz pod ręką połączenia, zalecamy w takich przypadkach zawsze wybierać tę opcję, która jest jedną z najlepszych ostatnio pokazanych przez Zuckerberg i spółka.

Teraz, jeśli chcesz w pełni wykorzystać tę funkcję, którą stworzył gigant mediów społecznościowych, musisz wykonać następujące kroki:

Krok 1. Zaloguj się do aplikacji Facebook i znajdź opcję Menu.

Krok 2. Tam zaznacz „Aplikacje”.

Krok 3. Po dotknięciu „Aplikacje”, daj opcję „zobacz wszystko”.

Krok 4. Po zakończeniu zobaczysz stronę, na której możesz aktywować „aktywuj Wi-Fi”.

Krok 5. Aby kontynuować, aplikacja poprosi o podanie dostęp do Twojej lokalizacji i historii lokalizacji Twojego telefonu

Krok 6. Po włączeniu zacznie wyświetlać wszystkie punkty Wi-Fi wraz z adresem, dzięki czemu możesz wybrać najbliższy.

Krok 7. Jeśli chcesz zobaczyć wszystko trochę lepiej, możesz włączyć opcję „mapa” w prawym górnym rogu.

Krok 8. Jeśli nie jesteś zadowolony z opcji, które ci pokazuje, możesz kliknąć „przeszukaj ten obszar” i w ten sposób zacznie lokalizować nowe punkty w Twojej okolicy.

niebieskie logo wifi

Jakie są ograniczenia w znajdowaniu połączeń Wi-Fi

Będąc nową funkcjonalnością, zawsze będziesz podatny na błędy i ograniczenia. Na początek aplikacja wymusza firmy i firmy do rejestracji jako punkty Wi-Fizanim rzeczywiście pojawią się na mapie jako możliwe połączenia Wi-Fi.

Może to stać się szczegółem, który nieco opóźnia poprawne działanie tej opcji podanej przez Facebooka. ponieważ wiele firm, ze względu na wydatki lub nie nasycenie ich połączenia, unika obecności jako punktu Darmowe Wi-Fi na Facebooku.

Mamy nadzieję, że już niedługo firmy zaczną być zachęcane do udziału w tym, zawsze patrząc na korzyści, jakie może im to przynieść na poziomie reklamy. Zwłaszcza, jeśli Facebook pozwala na klikanie Punkt dostępu Wi-Fiwyświetla się więcej informacji o firmie i jej produktach.

Zrobiłeś to znajdź darmowe Wi-Fi z aplikacji Facebook z Androidem i iPhone’em? Jak oceniasz to, czego cię nauczyliśmy?

dołącz do naszego kanału telegram