Skip to content

Jak zmienić, zmodyfikować lub usunąć lokalizację WeChat na Androidzie, iPhonie lub komputerze?

6 de czerwiec de 2022

Istnieje wiele aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Pierwszym, który przychodzi na myśl, gdy mówimy o aplikacjach do „socjalizacji” przez telefon, może być: WhatsApp, Telegram, na Badoo lub Tinder za bycie najbardziej znanym lub najpopularniejszym, ale możemy sięgnąć głębiej i uzyskać taki, który zaspokoi wszystkie nasze potrzeby w zakresie interakcji.

Dlatego przedstawimy Ci WeChat, na wypadek gdybyś tego nie wiedział, ponieważ jest to bardzo popularna aplikacja, w której możesz poznawać ludzi i rozmawiać z osobami, których nie znasz i że mogą być w pobliżu, tak jakby była to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, możesz również łączyć się bez użycia numeru telefonu.

Chociaż wiele osób wciąż nie wie, jakie zalety ma ta aplikacja, wśród narzędzi, które oferuje, powiemy Ci: jak zmienić lokalizację na wechat co jest jedną z nowatorskich możliwości tej aplikacji i jest to coś, co zobaczymy nieco dalej.

Jak zmienić lokalizację w WeChat?

W kilku słowach, dzięki WeChat będziesz mógł prowadzić rozmowy z kontaktami tak, jakby to był WhatsApp. Jedyne, co musisz zrobić, to lekko potrząśnij telefonem, a pojawią się lokalizacje ludzi które możesz znać i mieć aplikację, dzięki czemu możesz z nimi kontaktować, na przykład osoby, których nie znasz, które są blisko Twojej lokalizacji, ale w ten sam sposób możesz się z nimi skontaktować i rozpocząć czat, nawiązując nowe znajomości.

Aplikacja pochodzi od tych samych twórców Line, innej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, która pochodzi wbudowane w wiele telefonów komórkowych, zarówno low-end, jak i high-end i to może być również interesujące podczas interakcji.

Dzięki WeChat to właśnie lokalizacja pozwala nam poznawać nowe osoby, które są nam bliskie. Jeśli nie masz poprawnie skonfigurowanej lokalizacji, możemy nie znaleźć nikogo lub osoby, z którymi możemy porozmawiać, nie pochodzą nawet z naszego kraju, a najgorsze jest to, że nie mówią tym samym językiem, dlatego ważne jest, aby mieć lokalizacja poprawnie skonfigurowana.

WeChat wydał ostatnią aktualizację, w której: aplikacja nie pozwala już na zmianę lokalizacji. Z drugiej strony ważne jest, aby wiedzieć, że WhatsApp ma opcję wysyłania i udostępniania Twojej lokalizacji, aby Twoi znajomi lub rodzina wiedzieli, gdzie jesteś. Teraz, aby poznać więcej osób, najlepiej nie aktualizować aplikacji WeChat.

zmień aplikację wechat

Fałszywa lokalizacja na WeChat

Aktualizacja, która nie pozwala na zmianę lokalizacji to 6,0 ponieważ jeśli wspomniałeś, że aktualizacja jest zainstalowana na twoim urządzeniu lub nowszej wersji, nie będziesz mógł zmienić lokalizacji WeChat, jak już ci powiedzieliśmy.

Jeśli masz niższą wersję, to, co musisz zrobić, aby zmienić lokalizację aplikacji, jest następująca:

  • Zamierzasz włączyć lokalizację w Ustawieniach telefonu.
  • Po tym musisz przejść do Map Google.
  • Musisz znaleźć fałszywą lokalizację, w której powinieneś być dla WeChat.
  • Gdy tylko mapa wskaże lokalizację będziesz musiałaoraz otwórz WeChat.
  • Jeśli zwrócisz uwagę lokalizacja jest teraz fałszywa a nie tam, gdzie faktycznie jesteś.

Jak zobaczysz posiadanie fałszywej lokalizacji w WeChat? to całkiem proste a w ciągu kilku minut będziesz mógł być w dowolnym miejscu na świecie dla aplikacji i będziesz mógł komunikować się z nowymi ludźmi.

Oczywiście, jeśli masz zaktualizowaną wersję aplikacji, jak wspomnieliśmy powyżej, wykonaj to fałszywa sztuczka lokalizacyjna na wechat to będzie niemożliwe. Możesz spróbować odinstalować aplikację, usunąć opcję automatycznego instalowania aktualizacji z telefonu komórkowego i pobrać APK poprzedniej wersji przez Internet.

Jeśli zdecydujesz się to zrobić, zalecamy pochodzić z zaufanej strony internetowej ponieważ istnieje wiele pakietów APK, które zawierają złośliwy kod i mogą narazić Twoje urządzenie mobilne na niebezpieczeństwo.

Pamiętaj, że możesz z nami współpracować, Mamy nadzieję, że dzięki Waszym komentarzom, które są dla nas tak ważne, ten poradnik Ci pomógł.

dołącz do naszego kanału telegram