Skip to content

Jak zmienić zdjęcie profilowe mojego konta Netflix? – Specjalny Awatar

28 de marzec de 2022

Netflix to usługa przesyłania strumieniowego, która jest obecnie bardzo popularna. Jest to usługa subskrypcyjna, która umożliwia swoim użytkownikom oglądaj seriale i filmy bez reklam z dowolnego urządzenia mieć połączenie z internetem. Coraz więcej osób decyduje się na opłacenie członkostwa, aby uzyskać dostęp do tej usługi. Dlatego bardzo często zdarza się, że niektórzy użytkownicy nie wiedzą, jak dostosować swoje konto.

Jedna z rzeczy, które możesz Dostosuj konto to zmiana zdjęcia profilowego Twojego konta Netflix. Wielu użytkowników jest nieświadomych ten ustawienia, które możesz wprowadzić na swoim koncie. Więc jeśli po utworzeniu konta chcesz Zmień zdjęcie profilowewystarczy wykonać kilka prostych kroków.

Co powinienem zrobić, aby dostosować obrazy profili w serwisie Netflix?

Jeśli chcesz spersonalizuj zdjęcia profilowe w serwisie Netflix, powinieneś wiedzieć, że jest na to wiele sposobów i środków. Jednym ze sposobów dostosowania profilu konta jest wybranie zdjęcia z Pinteresta lub TikTok. Po wybraniu obrazu możesz zmienić rozmiar zdjęcia za pomocą Kapwing.

Ponadto konieczne jest, aby przed umieszczeniem obrazu jako zdjęcia profilowego sprawdzić, czy nie ma znaku wodnego. Jeśli go masz, musisz usunąć znak wodny z obrazu.

Wybierz zdjęcie na Pinterest lub TikTok

Jeśli chcesz użyć niestandardowego zdjęcia na swoim koncie Netflix, możesz je pobrać pod adresem sieci społecznościowe, takie jak Pinterest czy TikTok. Jeśli masz konto na jednej z tych dwóch platform, możesz pobrać obraz, który Ci się podoba i musisz umieścić go na swoim profilu Netflix. Pinterest to sieć społecznościowa do przesyłania i udostępniania obrazów, więc możesz znaleźć obraz, który Ci się podoba.

Inną opcją, z której możesz skorzystać, jest platforma TikTok, która jest siecią społecznościową do tworzenia i udostępniania filmów. Ale wielu nie wie, że ta platforma może być świetnym źródłem inspiracji. Gdzie możesz znaleźć opcje, które mogą Ci się spodobać. Aby korzystać z tej platformy, musisz zarejestrować się za pomocą swojego adresu e-mail, aby mieć dostęp do funkcji, które posiada.

Zmień rozmiar zdjęcia za pomocą Kapwing

Po wybraniu i pobraniu obrazu, którego chcesz użyć jako zdjęcia profilowego konta Netflix, musisz go przyciąć. Ta część jest konieczna, ponieważ obraz musi być proporcjonalnie zwymiarowany 1:1. Aby wykonać tę procedurę, musisz użyć narzędzia do edycji, które umożliwia przycięcie obrazu.

Jednym z bardzo przydatnych do przycinania obrazów jest Kapwing, który jest edytorem wideo opartym na przeglądarce, który umożliwia zmianę rozmiaru obrazu. To narzędzie może: używaj za darmo z dowolnego urządzeniaczy to komputer, czy smartfon z systemem Android lub iOS.

 1. Wejdź na platformę Kapwing,
 2. Kliknij „Rozpocznij edycję”.
 3. Prześlij plik, który chcesz edytować.
 4. Zmień rozmiar obrazu do proporcji 1:1.
 5. Po wprowadzeniu żądanych zmian musisz kliknąć „Eksportuj obraz”.
 6. Wybierz opcję „Pobierz”.

para ogląda Netflixa w telewizji

usuń znak wodny

Ważne jest, aby obraz, którego chcesz użyć jako zdjęcie profilowe Twojego konta Netflix, nie mają znaku wodnego. Jeśli obraz ma znak wodny, musisz użyć edytora Adobe Photoshop, aby usunąć znak wodny. Ale jeśli nie chcesz usuwać znaków wodnych, możesz wybrać nowy obraz i ponownie przejść przez proces przycinania.

Jak dodać niestandardowe zdjęcie do profilu Netflix?

Przed dostosowaniem obrazów profili Netflix musisz wiedzieć, że usługa Netflix nie pozwala na przesyłanie spersonalizowanych zdjęć na Twoje konto. Platforma pozwala tylko wybierz spośród gotowych opcji dostępnych dla Ciebie. Jeśli jednak chcesz dodać niestandardowe zdjęcie do profilu Netflix, musisz użyć rozszerzenia „Niestandardowe zdjęcie profilowe dla Netflix”.

Ale przed użyciem tego rozszerzenia musisz wiedzieć, jak to działa, ponieważ aby z niego korzystać, musisz wiedzieć, jak nim manipulować. Jeśli chcesz użyj rozszerzenia „Niestandardowe zdjęcie profilowe dla Netflix”wystarczy wykonać następujące kroki.

chłopiec ogląda Netflix w telewizji

Korzystanie z rozszerzenia „Niestandardowe zdjęcie profilowe dla Netflix”

 1. Pobierz i zainstaluj rozszerzenie „Niestandardowe zdjęcie profilowe dla Netflix”w Twojej przeglądarce.
 2. Następnie musisz dodać rozszerzenie do paska narzędzi, aby później było łatwo uzyskać do niego dostęp.
 3. Zaloguj się na swoje konto Netflix.
 4. Następnie przejdź do ustawień konta.
 5. Gdy znajdziesz się na swoim koncie, najedź kursorem na swoje zdjęcie profilowektóry znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
 6. Kliknij „Zarządzaj profilami”, a zostanie wyświetlona lista wszystkich twoich profili.
 7. Następnie kliknij rozszerzenie na pasku narzędzi.
 8. Wybierz profil z menu rozwijanego i kliknij „Wybierz obraz”aby przesłać swoje zdjęcie profilowe.
 9. Będziesz wtedy mógł zobaczyć podgląd swojego obrazu i kliknąć „Zapisz”.
 10. wtedy będziesz musiał zaktualizuj przeglądarkę a zobaczysz ich nowe zdjęcie profilowe.

Ile razy mogę zmienić zdjęcia w moich profilach Netflix?

Jeśli po umieszczeniu nowego zdjęcia profilowego na swoim koncie Netflix, zechcesz je ponownie zmienić, będziesz mógł to zrobić bez problemu. Ponieważ rozszerzenie „Niestandardowe zdjęcie profilowe dla Netflix” umożliwia: zmień zdjęcia swoich profili Netflix. Pamiętaj jednak, że aby ponownie zmienić swoje zdjęcie profilowe, musisz użyć rozszerzenia, w przeciwnym razie nie będziesz mógł wykonać tej procedury.

dołącz do naszego kanału telegram