Skip to content

Jak zmienić typ, rozmiar i kolor litery lub czcionki na Sony Xperia M4 Aqua.

26 de czerwiec de 2021

Jedną z ogromnych przewag, jakie ma Android pod każdym względem w porównaniu z jego bardziej bezpośrednią konkurencją, jaką byłby iOS firmy Apple czy Windows Phone firmy Microsoft, jest właśnie ogromna ilość możliwości, jakie daje nam, jeśli chodzi o dostosowywać i modyfikować ogólnie urządzenie mobilne.

Nie wspominając o ogromnej liczbie aplikacji, które mamy do tego i setek innych rzeczy. Możemy zdecydować się na zrootowanie telefonu komórkowego Xperia M4 Aqua i mamy dostęp do tak wielu rzeczy, tak wielu aplikacje i tyle udogodnień które bez wątpienia są bardzo dalekie od jakiegokolwiek innego systemu operacyjnego na obecnym rynku.

Wielokrotnie kupując nowe urządzenie robimy to w taki sposób, że chcemy mieć telefon, który jest całkowicie dostosowane do naszego kształtu.

Bo spójrzmy prawdzie w oczy, uwielbiamy brać telefon komórkowy i widzieć, że możemy modyfikować tak, jak chcemy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, od umieszczenia zdjęcia profilowego po nowe etui.

Z pewnością, gdy myślisz o zakupie nowego urządzenia, szukasz czegoś, co będzie dla Ciebie odpowiednie, zarówno pod względem oprogramowania, jak i sprzętu, więc powinieneś rozejrzeć się między kilkoma opcjami, aby móc Wybierz najlepszego.

Sony od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu nam kilku opcji różnych urządzeń, nie tylko telefonów komórkowych, ale także ekranów, zestawów stereo, słuchawek itp. Dlatego pozycjonuje się jako firma, która oferuje jakość i prestiż.

Możesz więc być pewien, że kupując któreś z ich urządzeń, będziesz miał jakość w swoich rękach Albo zdecydujesz się na zakup dużego urządzenia, albo wybierzesz małe urządzenie, takie jak telefon komórkowy Sony Xperia.

A najlepsze jest to, że telefony komórkowe Sony Xperia można spersonalizować na różne sposoby, dzięki czemu możesz mieć całkowitą pewność, że kupisz urządzenie, które będzie miało kształt zrób to w 100% na swój sposób i osobowość.

Jak mogę łatwo zmienić czcionki Androida

Aby zmienić czcionkę kości czcionkę, którą mamy w naszym Sony Xperia M4 Aqua co musimy zrobić, to pobrać aplikację iFont. Ta aplikacja ma wiele rodzajów czcionek i jesteśmy pewni, że będziesz w stanie znaleźć jedną z nich.

Po zainstalowaniu zamierzamy otworzyć wspomnianą aplikację i możemy wyświetlić jej podgląd duża liczba źródeł które mamy dostępne, dodatkowo możesz zrobić kopie zapasowe na wszelki wypadek i wrócić do nich, jeśli nie podoba nam się wybrana przez nas czcionka.

Aplikacja jest niezwykle prosta, ma interfejs, który w środku nie jest wcale skomplikowany w obsłudze, można by powiedzieć co jest bardzo intuicyjne i szybko zdasz sobie sprawę, że zmiana i eksperymentowanie z tymi czcionkami nie trwa długo.

Ty też to masz wybierz swój językPamiętaj, że niektóre czcionki nie mają na przykład Ñ, więc w tym sensie będziesz mieć problemy, jeśli nie wybierzesz dobrze języka.

Musisz także nacisnąć SET, aby dostosować wielkość czcionek, Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że aby móc maksymalnie korzystać z tej aplikacji, konieczne jest bycie rootem.

problemy wybierz język

Inne pomysły, które zalecamy, aby spersonalizować Twoje urządzenie.

Ale w sumie, jak widać, zmiana omawianej czcionki nie jest zbyt skomplikowana, wręcz przeciwnie, powiedziałbym, że jest to jedna z najbardziej łatwe do dostosowania Androida, Do tego należy dodać np. launcher, aby można było go całkowicie spersonalizować.

Wyobraź sobie, że możesz kupić i dodać specjalne etui lub pokrowiec na swój telefon i miałbyś go bezpośrednio niepowtarzalny lub możesz wybrać sam zakryj telefon komórkowy, dzięki czemu można go jeszcze bardziej spersonalizować, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Innym pomysłem, który może pomóc w dalszym dostosowaniu systemu Android, jest zmień klawiaturę, niezależnie od tego, czy umieścisz kolor tła, czy obraz, więc za każdym razem, gdy piszesz, możesz czuć się szczęśliwy, że zmieniłeś i spersonalizowałeś swój telefon komórkowy.

To są duże zalety niż Android Pozwala nam to mieć na naszym telefonie komórkowym zalety, których nie mają inne systemy operacyjne, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swój Android.

Jak widzisz, Android oferuje Ci wiele opcje personalizacji telefonu komórkowego, dzięki czemu będziesz mieć w swoich rękach całkowicie spersonalizowane urządzenie według własnych upodobań i sprawi, że poczujesz się wspaniale, mając je w ten sposób.

Czy udało Ci się łatwo zmienić typ czcionki w Sony Xperia M4 Aqua?

dołącz do naszego kanału telegram