Skip to content

Jak sformatować, przywrócić ustawienia fabryczne lub twardy reset Sony Xperia C1904 M i C2104

24 de lipiec de 2023

Wiedzieć Jak zrobić Twardy reset lub reset do ustawień fabrycznych telefonu komórkowego Jest dziś niezbędny. To jest coś podstawowego, że każdy użytkownik, który ma urządzenie z Androidem, cokolwiek to jest, musi wiedzieć tak lub tak na wszelki wypadek. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sformatować Sony Xperia, czytaj dalej ten artykuł, ponieważ nauczymy Cię krok po kroku, jak wykonać ten proces, abyś mógł się tego nauczyć w ciągu kilku minut.

Sformatuj Sony Xperię c1904

Będziemy korzystać z tryb odzyskiwania, aby sformatować urządzenie mobilne.

Przede wszystkim całkowicie wyłącz telefon. Po wyłączeniu, co zamierzamy zrobić, to przytrzymaj klawisze zwiększania głośności i podświetlonego przycisku jednocześnie przez kilka sekund. Pojawi się logo Androida, a kiedy się pojawi, zwolnij odpowiednie klawisze.

Gdy pojawi się ekran odzyskiwania ze wszystkimi opcjami, zamierzamy to zrobić konieczność używania klawiszy głośności do przełączania opcjiprzechodzimy do tego, który mówi „Wyczyść dane / Przywróć ustawienia fabryczne”, tutaj musisz nacisnąć klawisz zasilania, aby potwierdzić, a następnie potwierdzamy, gdzie jest napisane Tak.

Poczekaj na zakończenie procesu i raz się skończy, przejdź do „Uruchom ponownie system teraz” i gotowy.

Korzystanie z menu Androida

Najprościej, chociaż czasami nie jest to możliwe, ponieważ nie pozwala wejść do menu lub zablokowałeś telefon komórkowy poprzez Ustawienia.

Idziemy przede wszystkim do Ustawień, a potem gdzie jest napisane Kopia zapasowa i przywracanie.

Tam musisz nacisnąć miejsce, w którym jest napisane „przywracanie danych fabrycznych” i aby po prostu zakończyć w miejscu, w którym jest napisane Zresetuj telefon i kończymy tam, gdzie jest napisane „Usuń wszystko”.

Twardy reset Sony Xperia

To wcale nie jest skomplikowane sformatować Sony Xperia C1904 Mjedyną rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że wszystkie dane, które masz na nim, zostaną utracone, a telefon komórkowy pozostanie tak, jakby pochodził z fabryki, aby wziąć pod uwagę ten ważny szczegół.

Dlatego To jest ważne, by rób kopię zapasową danych, kiedy tylko możeszczyli ich kopię zapasową, aby uniknąć utraty kontaktów, informacji, zdjęć, filmów itp.

Wszelkie pytania na ten temat jak zresetować sony xperię c1904 zostaw to w komentarzach tak szybko, jak to możliwe, postaramy się na nie odpowiedzieć.

Jak zresetować lub przywrócić ustawienia fabryczne Sony Xperia c2104?

Twardy reset lub reset do ustawień fabrycznych to procedura, która niepokoi nas szczególnie w ostatnim czasie do tego stopnia, że ​​​​widzimy, ilu użytkowników ma z tym problemy, a to znaczy naprawdę trzeba wiedzieć, jak to zrobić.

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać o twardym resecie, jest to, że jest to procedura pozostawi Twój telefon jako nowy, czyli usunie wszystko, dobre i to, co skonfigurowałeś, a także te szkodliwe elementy urządzenia.

Oczywiście, wiedza o tym, jak przywrócić ustawienia fabryczne, jest niezbędna dla użytkowników urządzeń mobilnych z Androidem, a ponieważ mówiliśmy już o wielu innych urządzeniach, dzisiaj chcieliśmy skupić się konkretnie na jednym, o który często nas pytano, Sony Xperia C2104.

Sony Xperia C2104, Sony Xperia C2105 lub Sony Xperia L, jak to było znane na innych rynkach, w pewnym momencie możesz potrzebować twardego resetu jak inni, więc nie powinieneś przestać o tym myśleć.

wykonaj twardy reset do telefonu komórkowego Sony

Twardy reset lub sformatuj Sony Xperia c2104

Ok, w takim razie wyjaśnijmy różne metody, które powinieneś rozważyć jeśli chodzi o Sony Xperia C2104 i możliwość przywrócenia na nim ustawień fabrycznych.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że będziesz musiał mieć co najmniej 70% dostępnej baterii tego urządzenia. Następnie musisz wykonać kopię zapasową absolutnie całej zawartości przy użyciu komputera lub usługi przechowywania w chmurzeponieważ wszystkie dane mobilne zostaną usunięte.

Jeśli rozważyłeś już wszystkie powyższe elementy, następną rzeczą do zrobienia jest wzięcie Sony Xperia C2104 lub Sony Xperia C2105 i wyłączenie urządzenia w tradycyjny sposób. Musimy wykonać kroki poprawnie, aby uniknąć problemów, które pozostają na przykład w logo. Musisz więc przytrzymać określone klawisze, szczególnie te z Volume + wraz z przyciskiem zasilania.

Kiedy pojawi się klasyczne logo Sony, nadszedł czas, aby zwolnić wszystkie klawisze, które naciskaliśmy. Teraz wejdziesz w tryb odzyskiwania Sony Xperia C2104i musisz nawigować za pomocą przycisków głośności, aż wejdziesz w opcję „Wyczyść dane / Przywróć ustawienia fabryczne”.

Wybierając go przyciskiem Zasilanie, klikamy OK, a twardy reset rozpocznie się natychmiast. Przechodzimy do opcji „Reboot System Now” za pomocą przycisku zasilania, a gdy urządzenie uruchomi się ponownie, nasza Sony Xperia D2004. Więc zostanie całkowicie przywrócony do ustawień fabrycznych. Należy również wziąć pod uwagę, że przyciski głośności i zasilania działają, aby wykonać twardy reset, aby móc wykonać ten proces.

Zresetuj Sony Xperia c2104 i c2105

Po drugie, możesz także ponownie uruchomić Sony Xperia C2104 lub Sony Xperia C2105 w inny sposób, za pomocą własnego menu urządzenia. To, co musisz zrobić w takich przypadkach, to przejdź do Ustawienia, Kopia zapasowa i resetowanie. Następnie przywróć dane fabryczne, zresetuj urządzenie i wybierz opcję Wymaż wszystko.

Już za chwilę proces przywróć ustawienia fabryczne Sony Xperia C2104 lub Sony Xperia C2105. Po ponownym uruchomieniu będziesz mógł później skonfigurować wszystkie aspekty tego terminala.

Wreszcie jest to możliwe w ten sam sposób wykonaj twardy reset telefonu Sony Xperia C2104 lub Sony Xperia C2105 za pomocą kodu. Można to wprowadzić podczas wykonywania połączeń.

Oczywiście musisz otworzyć konkretną aplikację do połączeń. Gdy to zrobisz, nadejdzie czas na umieszczenie następujący kod *#*#7378423#*#*. Po zakończeniu poprzedniego kroku musisz przejść do Ustawień personalizacji, Resetuj personalizację i potwierdzić proces.

dołącz do naszego kanału telegram