Skip to content

Dlaczego moja Sony Xperia nie włącza się? ROZWIĄZANIE

1 de październik de 2022

Faktycznie, jest wiele problemów, na które możemy cierpieć z naszą Sony Xperiadlatego podjęliśmy decyzję o napisaniu tego obszernego wpisu, aby w ten sposób znaleźć rozwiązanie różnych problemów związanych z Xperią.

czarny ekran Sony Xperia

Kiedy tak się dzieje, czy jest coś prostego do zrobienia?Jak zdajemy sobie sprawę, że ekran jest czarny i jest skutecznie włączony?? To dość proste, musisz sprawdzić, czy dolna część telefonu się włącza, w takim przypadku oznacza to, że telefon jest włączony.

Aby rozwiązać ten problem, wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania i przycisk zmniejszania głośności przez około 30 sekund, zaleca się to zrobić kilka razy, aż zadziała. Bardzo rzadko ta sztuczka nie daje pozytywnych rezultatów, więc jeśli to nie zadziała, spróbuj jeszcze kilka razy.

Sony Xperia nie włącza się, ale ładuje

W takim przypadku zalecamy obejrzenie tego filmu, który można znaleźć poniżej gdzie będziesz miał skuteczne rozwiązanie do tego, co dzieje się z telefonem komórkowym. Pamiętaj, że jeśli nie chcesz zbytnio ryzykować, zawsze lepiej oddać go do serwisu technicznego na wypadek, gdyby gwarancja nie obejmowała już urządzenia.

Sony Xperia nie ładuje się lub ładuje się fałszywie

W przypadku podłączenia Sony Xperia do ładowarki, ale nie ładuje się, a nawet robi fałszywe ładowanie, wykonaj następującą procedurę, aby zweryfikować problem i go naprawić. W ten sam sposób, o którym mówiłem wcześniej, aby móc wykonać tę pracę, konieczne jest posiadanie pewnej wiedzy i narzędzi, jeśli nie chcesz ponownie zbyt wiele ryzykować, polecimy udać się bezpośrednio do serwisu technicznego .

Oczywiście, jeśli chodzi o problemy z oprogramowaniem, ich rozwiązanie nie jest zbyt skomplikowane i prawdopodobnie możesz zrobić prawie wszystko w zaciszu swojego domu, z drugiej strony, jeśli chodzi o problemy ze sprzętem, chyba że masz niezbędne narzędzia i wiedzę, aby być w stanie naprawić problem. telefon komórkowy, zawsze zalecamy udanie się do kogoś, kto wie, co robi, ponieważ jeśli zrobisz coś źle, możesz skończyć zostawiając telefon jako dość drogi uchwyt na kubek, więc nie ryzykuj.

dołącz do naszego kanału telegram